добър фризьор

  • 238 062
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6
момичета, може да ми препоръчате някой в дианабад, ако не ви затруднявам  Embarassed може и в региона де, - кв. витоша, студентски

В студентски съм сууууупер доволна от Тони, тя си е известна там, ето ти линк към фейсбук страницата

https://www.facebook.com/pages/%D0%A4%D1%80%D0%B8%D0%B7%D1%8C%D0 … 350888338?fref=ts

страхотен професионалист е!
много благодаря, другият месец ще я посетя!

# 691
  • Мнения: 46
момичета, може да ми препоръчате някой в дианабад, ако не ви затруднявам  Embarassed може и в региона де, - кв. витоша, студентски

В студентски съм сууууупер доволна от Тони, тя си е известна там, ето ти линк към фейсбук страницата

https://www.facebook.com/pages/%D0%A4%D1%80%D0%B8%D0%B7%D1%8C%D0 … 350888338?fref=ts

страхотен професионалист е!
много благодаря, другият месец ще я посетя!


Надявам се да останеш доволна, аз от 2 год. ходя при нея, преди все ги сменях, но тя ми пасна идеално. Ако искаш, после пиши ЛС за впечатления Simple Smile

# 692
  • Мнения: 4 275
Аз имам ваучер подарък за този салон (Венера) и се чудя дали да го използвам за пострижка. Към момента се постригвам в Кало, но с удоволствие бих спестила парите от 2 ходения там и да си позлвам ваучера във Венера. Само дето не мога да се престраша да ида при непозната/непохвалена фризьорка Simple Smile

Мишелин при Кало в Младост 3 ли става въпрос? Simple Smile

А някой с наблюдения върху тези салони - http://stephan-academy.com/?

Самсара, ходя в Кало в Младост 1А. В Младост 3 не зная да има.  Simple Smile

pingvinche, а имаш ли представа как се справят козметичките от Венера с оформяне на вежди?  Hug

# 693
  • Мнения: 46
Аз имам ваучер подарък за този салон (Венера) и се чудя дали да го използвам за пострижка. Към момента се постригвам в Кало, но с удоволствие бих спестила парите от 2 ходения там и да си позлвам ваучера във Венера. Само дето не мога да се престраша да ида при непозната/непохвалена фризьорка Simple Smile

Мишелин при Кало в Младост 3 ли става въпрос? Simple Smile

А някой с наблюдения върху тези салони - http://stephan-academy.com/?

Самсара, ходя в Кало в Младост 1А. В Младост 3 не зная да има.  Simple Smile

pingvinche, а имаш ли представа как се справят козметичките от Венера с оформяне на вежди?  Hug


Мишелинка, за оформяне на вежди там нямам наблюдения, една много близка приятелка обаче (която беше с ужасно самоофрмени вежди) започна да ходи да си ги прави в едно студио на Витошка, там ги правят с конец - станаха перфектните вежди, точно каквито са модерни в момента, не супер тънки, средна дебелина, перфектно оформени, а не съм вярвала, че може да стане това от нейните, само след 2 ходения беше супер! Ако те инетересува такъв тип процедура, мога да взема от нея телефон и име на мацката, която и ги прави ?

# 694
  • Мнения: 19 518
Аз имам ваучер подарък за този салон (Венера) и се чудя дали да го използвам за пострижка. Към момента се постригвам в Кало, но с удоволствие бих спестила парите от 2 ходения там и да си позлвам ваучера във Венера. Само дето не мога да се престраша да ида при непозната/непохвалена фризьорка Simple Smile

Мишелин при Кало в Младост 3 ли става въпрос? Simple Smile

А някой с наблюдения върху тези салони - http://stephan-academy.com/?

Самсара, ходя в Кало в Младост 1А. В Младост 3 не зная да има.  Simple Smile

pingvinche, а имаш ли представа как се справят козметичките от Венера с оформяне на вежди?  Hug


Мишелинка, за оформяне на вежди там нямам наблюдения, една много близка приятелка обаче (която беше с ужасно самоофрмени вежди) започна да ходи да си ги прави в едно студио на Витошка, там ги правят с конец - станаха перфектните вежди, точно каквито са модерни в момента, не супер тънки, средна дебелина, перфектно оформени, а не съм вярвала, че може да стане това от нейните, само след 2 ходения беше супер! Ако те инетересува такъв тип процедура, мога да взема от нея телефон и име на мацката, която и ги прави ?
Може ли и на мен телефона на студиото на Витошка за вежди, че и аз имам нужда от такава услуга.

# 695
  • Мнения: 0
аз знам за фризьорка която идва до вас по желание измивате с неин професионален шампоан прави си ти сешоара с професионален сешоар подстригва те и плащаш единствено 15 лева Simple Smile

# 696
  • Мнения: 0
младо е момичето но наистина е много добро  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 ...аз понеже с моите деца няма как....

# 697
  • София
  • Мнения: 1 475
Момичета, моля да ми препоръчате добър фризъор в района на ул.Раковска и Славянска в София. Прегледах последните страници, уж не видях препоръка, но дано не се повтарям. До преди 3г. ходех при Данчо от Hair Shop,  но твърде често започнаха да ме правят там стажантите вместо него и се отказах. След това известно време ме правеха в Арлет, но там работят само с бои Лореал, а аз не съм много доволна от тях, сякаш бързо губи блясък косата. Та ако имате препоръка за добър фризъор около Раковска и Славянска или пл. Славейков ще съм благодарна! Иска ми се да работи с хубави бои ( keune примерно) и да прави добър сешоар! Благодаря предварително;)

# 698
  • Мнения: 0
момичета, може да ми препоръчате някой в дианабад, ако не ви затруднявам  Embarassed може и в региона де, - кв. витоша, студентски

В студентски съм сууууупер доволна от Тони, тя си е известна там, ето ти линк към фейсбук страницата

https://www.facebook.com/pages/%D0%A4%D1%80%D0%B8%D0%B7%D1%8C%D0 … 350888338?fref=ts

страхотен професионалист е!
много благодаря, другият месец ще я посетя!

Днес имам час при нея, ще кажа дали съм доволна =)

# 699
  • Мнения: 56

Днес имам час при нея, ще кажа дали съм доволна =)
[/quote]


Да, и аз моля да споделиш, защото също се вълнувам от добър фризьор в този район

# 700
  • Мнения: 0
Да, и аз моля да споделиш, защото също се вълнувам от добър фризьор в този район

МНОГО СЪМ ДОВОЛНА!!!!!! Мацката е супер! Много рядко си харесвам фризьор от първия път, но тази наистина е много добра. И не взима много. Продуктите й са добри. Харесвам блясъка, които имам от маската за коса. Подстрига ме ТОЧНО както исках, направи ми перфектна черта, а аз съм доста претенциозна. Оформи ми прически (давам снимка) и ми взе 20 лв за всичко. А, и ме черпи кафе  Mr. Green Освен това е много мила и разговорлива. Изобщо - МНОГО СЪМ ДОВОЛНА!

снимка:

# 701
  • Мнения: 56

Супер, мерси много. Пиши ми после,ако искаш и на лични, дали косата си е запазила формата и след като я измиеш и оформиш сама. Явно и аз там ще отида, че моят се улива с цени.

# 702
  • Мнения: 12
Момичета, моля да ми препоръчате добър фризъор в района на ул.Раковска и Славянска в София. Прегледах последните страници, уж не видях препоръка, но дано не се повтарям. До преди 3г. ходех при Данчо от Hair Shop,  но твърде често започнаха да ме правят там стажантите вместо него и се отказах. След това известно време ме правеха в Арлет, но там работят само с бои Лореал, а аз не съм много доволна от тях, сякаш бързо губи блясък косата. Та ако имате препоръка за добър фризъор около Раковска и Славянска или пл. Славейков ще съм благодарна! Иска ми се да работи с хубави бои ( keune примерно) и да прави добър сешоар! Благодаря предварително;)

http://alegran.bg/promocia-manikur-i-pricheska-izpraviane-kosa-i-bukli Жената боядисва с Кюн ,прави страхотен сешоар,добре подстригва и имат много добри промоции. Салона е на ул.11 август много близо до Московска и Раковска.

# 703
  • София
  • Мнения: 1 475
Благодаря ти, Ivaila! А само една ли е фризъорката там ( ако ме питат при кого, да знам как да запазя час) ?

Последна редакция: вт, 05 фев 2013, 13:21 от Illit

# 704

Общи условия

Активация на акаунт