Забавления, колажи и ретуш - III

  • 19 664
  • 462
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 406
Честит празник и от мен!!!   bouquet  bouquet  bouquet[/i]
  bouquet

# 46
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Не издържам да ви поздравя с това:

# 47
  • Мнения: 4 406
Не издържам да ви поздравя с това:


ооо, Кате, Joy Joy Joy веднага колажче с лицето на съпругът ще спретна   

# 48
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Да го покажеш, чу ли, ще чакам!!!

# 49
  • Мнения: 1 884
Кате да мила, за теб става въпрос, ама че се изложих... и мерси за поздрава  Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 4 966
Здравейте момичета!Честит празник!


Аз до сега само ви четях,ама днес викам айде и аз да се включа вече към темичката:)

Взех участие в последните две снимчици:

Тази мацка си беше оправена,но я доизкусурих:
http://snimka.bg/album.php?album_id=111954&photo=2

Ето и тази:

Сега видях едни петънца под дясното око,които не съм ги оправила...

# 51
  • Мнения: 2 863
Добре са се получили мадамите:))

# 52
  • Мнения: 1 884
Ами хайде добре си дошла , добре си ги направила и двете. Аз в последно време нямам време за нищо, само поглеждам от време на време в темата за Великден и пускам някой коментар...

# 53
  • Мнения: 2 863
Момичета, някой от четките ми изчезнаха безследно, като фотошопа заби вчера.
Моля ви, ако някой има  линк за онези бляскави ефекти, които използвахме за новогодишните картички, абе всичко което имитира блясък, имаше също едни стилизирани много красиви цветенца.... абе нищо не си намирам... мислех, че си пазя зиповете, ама и  тях не си намирам....
Ще съм много признателна за линковове, нямам нерви пак да ровя и да търся из един тон сайтове Cry

# 54
  • София
  • Мнения: 44 114
пусни си първо един сърч на компа и търси *abr няма как да са изчезнали от компютъра, няма логика да са изтрити...а за да ги лоуднеш все пак си ги била разархивирала някъде. Може просто фотошопа да се е ресетнал към настройки по подразбиране.


Оооо Исайкова  Mr. Green
а първата мадама има още малко за доизкусоряване....Wink

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 19:45 от bubu_to

# 55
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте момичета! Hug

Първо, Честит 8-ми март - бъдете, винаги обичани и желани!  bouquet

И аз попоглеждам в темичката ви, но не пиша, защото съм много зле с ретуширането все още. Сега обаче правих нещо за един чешки конкурс по определен скрап-кит и тъй като нещото не може да се нарече рамка, май трябва да го пусна тук, за да ми кажете, какво още мога да доизкусуря, защото като ви гледам какви сте магьосници във Фотошопа, свалям ви шапка! newsm51

# 56
  • Мнения: 2 863
Bubuto направих го вече, повечето сетове с четки са си в една папка, където си ги слагам, но тези конкретно с блясъка ги няма, просто се изпариха... карай ще ги търся из сайтовете.

# 57
# 58
  • Мнения: 1 630
Картичката с "момченцето" е страхотна
Сложих и снощи няколко други лицица 
Ще видим колко от личицата ще са ми все ощи приятели  Mr. Green Mr. Green
Имам въпрос - как нагласйте тена на лицето да съвпада? с Hue saturation или с нов цветен слой

Jaly
Зе четките с отблясъци, някой беше пускал линк назад по темите

# 59
  • София
  • Мнения: 44 114
raly - с левълс и кървс е най-коректно да се оправя тен и изобщо цветовия баланс на снимка.

Общи условия

Активация на акаунт