L'emozione della vita : еssere Mamme! или Мами в Италия 44

  • 11 806
  • 278
  •   1
Отговори
# 60
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ха здравейте и от мен.
Темата може да не е "Ле Стреге ди Истуик" оба4е аз в момента се 4увствам то4но като разбесняла се веЩица,Ще ме проЩавате.  #2gunfire
Съжалявам,но малко ми кипнаха л....та от някои писания тук по повод българските пенсионери. Crossing Arms
Няма да се обръЩам конкретно към никой оба4е може ли да ви запитам: Що аджеба не ги оставите на мира хората,дето цял живот са ба4кали като мравки (веднага пояснявам:визирам масата а не някои фрапираЩи изклЮ4ения  Naughty ) и са се свивали и са спестявали за да има как да помогнат и какво да оставя на децата си.Как изобЩо може на някой да му хрумне да иска хората да си продават имотите за да могат да живеят. Shocked Тва е поредния бисер,който само на някой изроден бг.мозък може да му хрумне.  ooooh!
ЗаЩо по_добре държавата не се погрижи да осигури нормален живот на някой , който 30 или 40 години е експлоатирала и ниЩо не му е давала в замяна а Ще карат хората да си продават жилиЩата Щото видите ли били големи и в центъра....
Баси и демагогията...Зна4и не държавата и системата са сбъркани а хорицата дето изнемогват със 60_70 еври пенсия и на стари години ровят по кофите. ooooh!
А на някой слу4айно да му е хрумвало колко бързо се хар4ат готови пари? На4и кво,продавам си апартамента,парите ми стигат до някъде и после оставам пак на мизерната пенсийка.Да,ама нямам друг имотец да продам пък онази с косата оЩе не е минала да ме прибере.И кво се прави в такъв слу4ай:май верно хората трябва да се самоубиват Щот други алтернативи няма. Thinking
Но комент..... #Cussing out

# 61
  • Мнения: 154
Цитат
Как изобЩо може на някой да му хрумне да иска хората да си продават имотите за да могат да живеят. Shocked Тва е поредния бисер,който само на някой изроден бг.мозък може да му хрумне.


Макдирокче, сега какво ще се обиждаме ли.  Laughing  Mr. Green

 Може да съм изрод според теб, но ако бях ня тяхно място, с тази държава и система, щях да предпочета да си продам апартамента, да си купя някой по  - евтин и да си искарам остатъка от живота си спокойно, вместо да живея в мизерия.   Peace Така, или иначе от държавата нищо няма да получат, алтернативи няма, колкото и да ни се иска.   Peace

Пиколинке, може и така да е -  стига да не се оплакват толкова много, не бих казала, че са твърде възрастни, т.е. не мога да оправдавам хора между 60 и 70 години, според мен са си адекватни,  все още.    Simple Smile

# 62
  • Мнения: 5 462
Цитат
Как изобЩо може на някой да му хрумне да иска хората да си продават имотите за да могат да живеят. Shocked Тва е поредния бисер,който само на някой изроден бг.мозък може да му хрумне.


Маркдирокче, сега какво ще се обиждаме ли.  Laughing  Mr. Green

 Може да съм изрод според теб, но ако бях ня тяхно място, с тази държава и система, щях да предпочета да си продам апартамента, да си купя някой по  - евтин и да си искарам остатъка от живота си спокойно, вместо да живея в мизерия.   Peace Така, или иначе от държавата нищо няма да получат, алтернативи няма, колкото и да ни се иска.   Peace

Пиколинке, може и така да е -  стига да не се оплакват толкова много, не бих казала, че са твърде възрастни, т.е. не мога да оправдавам хора между 60 и 70 години, според мен са си адекватни,  все още.    Simple Smile
Лейди , ти явно можеш по добре от мен  да се изразяваш, така че с думи простички да те разберат (надявам се) за какво аджеба иде реч.За което ти благодаря , щото от вчера въртим , въртим и все не можем да се разберем...Дано сега да останем разбрани , а не обиждани с думички като изроди и тем подобни .Може пък и да сме такива .. newsm78 знам ли ??На мен тук в България ми е дошло до гуша от вечно оплакващи се хора , било то пенсионери и работещи...
В Италия да питам хората на възраст 60-70 год. доколкото съм запозната  имат ли се за престарели , щото те деца раждат на 35 - 40 год..а на 55-60 са в най работоспособната възраст или бъркам ?

# 63
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат
Как изобЩо може на някой да му хрумне да иска хората да си продават имотите за да могат да живеят. Shocked Тва е поредния бисер,който само на някой изроден бг.мозък може да му хрумне.


Макдирокче, сега какво ще се обиждаме лиLaughing  Mr. Green

 Може да съм изрод според теб, но ако бях ня тяхно място, с тази държава и система, щях да предпочета да си продам апартамента, да си купя някой по  - евтин и да си искарам остатъка от живота си спокойно, вместо да живея в мизерия.   Peace Така, или иначе от държавата нищо няма да получат, алтернативи няма, колкото и да ни се иска.   Peace

Пиколинке, може и така да е -  стига да не се оплакват толкова много, не бих казала, че са твърде възрастни, т.е. не мога да оправдавам хора между 60 и 70 години, според мен са си адекватни,  все още.    Simple Smile

Хайде сега ако ми и обясниШ от къде си извади тези заклЮ4ения дето съм ги маркирала в 4ервенко...Мисля,4е изри4но съм под4ертала,4е не визирам конкретно никой а говоря обобЩено... ooooh!

# 64
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат
Как изобЩо може на някой да му хрумне да иска хората да си продават имотите за да могат да живеят. Shocked Тва е поредния бисер,който само на някой изроден бг.мозък може да му хрумне.


Маркдирокче, сега какво ще се обиждаме ли.  Laughing  Mr. Green

 Може да съм изрод според теб, но ако бях ня тяхно място, с тази държава и система, щях да предпочета да си продам апартамента, да си купя някой по  - евтин и да си искарам остатъка от живота си спокойно, вместо да живея в мизерия.   Peace Така, или иначе от държавата нищо няма да получат, алтернативи няма, колкото и да ни се иска.   Peace

Пиколинке, може и така да е -  стига да не се оплакват толкова много, не бих казала, че са твърде възрастни, т.е. не мога да оправдавам хора между 60 и 70 години, според мен са си адекватни,  все още.    Simple Smile
Лейди , ти явно можеш по добре от мен  да се изразяваш, така че с думи простички да те разберат (надявам се) за какво аджеба иде реч.За което ти благодаря , щото от вчера въртим , въртим и все не можем да се разберем...Дано сега да останем разбрани , а не обиждани с думички като изроди и тем подобни .Може пък и да сме такива .. newsm78 знам ли ??На мен тук в България ми е дошло до гуша от вечно оплакващи се хора , било то пенсионери и работещи...
В Италия да питам хората на възраст 60-70 год. доколкото съм запозната  имат ли се за престарели , щото те деца раждат на 35 - 40 год..а на 55-60 са в най работоспособната възраст или бъркам ?

Маркрит,хайде и на теб да задам съЩия въпрос:би ли ми цитирала, където то4но съм визирала конкретно теб или някой друг. Айде стига паранои ако оби4ате  Stop
Не мога да разбера какъв ви е проблема,4естно.Опитвам се,но неЩо така и не успявам....

Само за протокола:свекър ми и свекърва ми имат две секонде казе:една тук и една в Сицилия. За късмет не им се налага да ги продават за да живеят от готовите пари  Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 154
Макдирокче, ми само  аз в тази тема, изразих мнение, с което обсъждах поведението, на някои пенсионери, които държат имот за милиони, не искат да ги продават и въпреки това, живеят мизерно и продължават да се оплакват и да реват и досаждат на тоя и ония.  Така  че -  този бисер е мой, и този изроден мозък също.. Embarassed Rolling Eyes 

Както и да е, аз не мисля, че си ме обидила,  Peace  Hug  но, честно, не очаквах една изскана и интелигентна дама, като теб, да си служи с толкова тежки думи   Grinning


Марктит, за какво да ми благодариш, говорим си, за реалността - такава каквато е  Wink Сега, не може вечно всички да пеем само една песен, трябва и да има различни мнения  Grinning


Лека вечер от мен и повече позитивизъм и усмивки ви желая !    Hug   bouquet



 

# 66
Момичета, много противна ми стана тази тема.
Уважавайте възрастните хора.

# 67
  • Мнения: 5 462
Щото го каза по добре от мен и по разбираймо.А относно различното мнение , аз съм се убедила че тук когато изразяваш видимо доста по различно мнение ,или оставаш неразбран или нехаресван.Не разбирам обаче защо се получава така , но е факт.

# 68
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Макдирокче, ми само  аз в тази тема, изразих мнение, с което обсъждах поведението, на някои пенсионери, които държат имот за милиони, не искат да ги продават и въпреки това, живеят мизерно и продължават да се оплакват и да реват и досаждат на тоя и ония.  Така  че -  този бисер е мой, и този изроден мозък също.. Embarassed Rolling Eyes 

Както и да е, аз не мисля, че си ме обидила,  Peace  Hug  но, честно, не очаквах една изскана и интелигентна дама, като теб, да си служи с толкова тежки думи   Grinning


Марктит, за какво да ми благодариш, говорим си, за реалността - такава каквато е  Wink Сега, не може вечно всички да пеем само една песен, трябва и да има различни мнения  Grinning


Лека вечер от мен и повече позитивизъм и усмивки ви желая !    Hug   bouquet



 



Лейди, ако трябва да бъдем то4ни моя милост направи риферименто с темата ,постната от Маркрит.Ти се появи доста след това.... Така,4е пак ти повтарям,написаното не се отнася до никой от тук присъстваЩите.Но ако вие с Маркрит държите да се 4увствате обидени аз за съжаление не мога да направя ниЩо по въпроса.... Crossing Arms
Не се имам за кой знае колко изискана,но който ме познава от тук пиЩеЩите знае,4е не съм 4овек,който обижда безпри4инно...
Нямам какво друго да добавя по въпроса....

# 69
  • Мнения: 5 462
Е хубаво де кой е казал че не уважаваме възрастните ..Нали и ние имаме баби, дядовци ..и т.н. и ние им помагаме с каквото можем.Говорим за една определена група от хора , а не за пенсионерите като цяло.Писна ми да се повтарям , ама явно трябва та да разберете....

# 70
Щото го каза по добре от мен и по разбираймо.А относно различното мнение , аз съм се убедила че тук когато изразяваш видимо доста по различно мнение ,или оставаш неразбран или нехаресван.Не разбирам обаче защо се получава така , но е факт.

Маркрит, мнението ти не е просто различно а неморално, неприемливо, нецивилизовано и варварско! Не разбрах изобщо защо я изкара тази тема от клюкарника. Какво общо има с Италия? На мен сърцето ми се къса като мисля за баба ми пенсионерка. Дано не среща много хора като теб по пътя си.

# 71
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Щото го каза по добре от мен и по разбираймо.А относно различното мнение , аз съм се убедила че тук когато изразяваш видимо доста по различно мнение ,или оставаш неразбран или нехаресван.Не разбирам обаче защо се получава така , но е факт.

Маркрит,зна4и в слу4ая и аз трябва да се 4увствам нехаресвана и неразбрана,заЩото в по_голяма 4аст от слу4аите моето мнение не съвпада с това на масата. Ако си 4ела достатъ4но и внимателно би трябвало да знаеШ,4е поне Що се отнася до моя милост гледам да си заЩитавам и аргументирам " разли4ното" мнение без да обиждам и да се обиждам от тези,които не мислят като мен....

# 72
  • Мнения: 5 462
Щото го каза по добре от мен и по разбираймо.А относно различното мнение , аз съм се убедила че тук когато изразяваш видимо доста по различно мнение ,или оставаш неразбран или нехаресван.Не разбирам обаче защо се получава така , но е факт.

Маркрит, мнението ти не е просто различно а неморално, неприемливо, нецивилизовано и варварско! Не разбрах изобщо защо я изкара тази тема от клюкарника. Какво общо има с Италия? На мен сърцето ми се къса като мисля за баба ми пенсионерка. Дано не среща много хора като теб по пътя си.
Ееее сега пък варварско , неморално, изродско...?????????Без обиди де ..

# 73
  • Мнения: 5 462
gioia на теб имам чувството че ти говоря на китайски.Все едно и също ти повтарям и все си неразбрала..Кво да говоря повече..

# 74
  • Мнения: 3 388
Оле, какъв ужасен обрат настъпил е темата!

И аз не разбрах какв авръзка има с Италия цялата тая работа! Може би Макрит е искала да направи съпоставка, а вероятно е търсила начин да стане интересна  Tired

Общи условия

Активация на акаунт