Разделно Хранене- част 6

  • 43 635
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 861
Разбрах как става качването на снимки  Simple Smile, но доста си поиграх тук в офиса да намаля моята до желания размер. Довечера ще кача няколко снимки на децата, че тук имам само една на Грета с мен.

https:// http://images14.snimka.bg/002386387.jpg

Калида, на зала не започнах да ходя тази седмица, както мислех, че колата на мъжът ми е на сервиз и замина с моята за София. Но поне няколко последователни дни вече си правя кардио в къщи 40 мин. на велоергометъра докато гледам някое криминално сериалче. За въглехидратите не се реших да ги спра все още, тази седмица карам разделно с 2-3 плода през деня и зелена салата + нещо (снощи беше кашкавал).

# 271
  • София
  • Мнения: 570
Оф, и аз още не мога да се реша окончателно да спра въглехидратите. Ама съм ги намалила от 10 дни насам. Но за резултат някакъв не мога да кажа. Сега се запалих по лунната диета и вече два пъти карах на течности. Почти два кг. съм надолу и се стремя да ги задържа. Защото нещо много бързо идва топлото време, а килограмите не искат да си ходят.

# 272
  • София
  • Мнения: 3 787
Реге,много си хубавааааа Laughing
И малката е голяма сладурана Heart Eyes

Момичета,аз ползвам заквасена сметана,не растителна.В таблицата тя е в една група с маслото.А то не е растително,нали Wink
Пробвала съм и с растителна,пак става хубаво,но съм си фен на заквасената Laughing
Всичките комбинации стават и със зквасена и с растителна сметана Peace

# 273
  • София
  • Мнения: 1 153
Здравейте всички, и от мен,
аз не съм много редовна в писането Confused, но за сметка на това редовно ви чета  Simple Smile

Миналата седмица покрай 8-ми март, не си бях вкъщи и РХ беше сериозно нарушено, но от вчера съм пак на РХ  Peace. Засега кг ми са същите, но предполагам че е рано още за някакъв резултат  Thinking.
Исках и да попитам дали при РХ е позволено салатата да се хапва с яденето или трябва да минат 2 часа между храненията,
Вчера за вечеря, правих кюфтета от червена леща (без пържене и печене!), по рецепта на hedra от готварския, мисля че стават за РХ. А довечера за вечеря - свинско по македонски, по рецептата на Ками  Peace !


# 274
  • София
  • Мнения: 3 787
Исках и да попитам дали при РХ е позволено салатата да се хапва с яденето или трябва да минат 2 часа между храненията,

Ако салата и основното са от продукти,които се съчетават добре,можеш да я хапваш с обновното,да.Например,зелена салата плюс основно месо.Или зелена салата плюс основно картофки.
Или,шопска салата със сирене и за основно-различни видове сирена в гювече.Такива комбинации разни Laughing

# 275
  • Мнения: 194
Пиете ли зелен чай? Какъв по-точно?

Нали кафето не е много полезно, така че искам да се ориентирам към някоя по-здравословна напитка с ободряващ ефект.

# 276
  • Мнения: 402
Ками, благодаря ти за отговора, и аз съм фен на заквасената сметана, особено в сосчета и крем супички.

Благодаря Ви на всички за отговорите, ще продължавам да си пия кафето с мед, че така най ми харесва!

Хайде още веднъж хубав ден!  bouquet

# 277
  • Мнения: 861
Реге,много си хубавааааа Laughing
И малката е голяма сладурана Heart Eyes

Благодаря ти, Ками! А за децата още ми е мъчно че никое не прилича на мен. Затриха се сините очи на рода ни  Sad Дано в тази връзка ( за приликата) поне не им се налага да пазят диети  Simple Smile.

# 278
  • Мнения: 194
Здравей, ReGe_31!
Това със сините очи ми е много познато. И аз съм със сини, а дъщеря ми е с кафеви. Иди обяснявай после защо искаш поне едно от децата ти да е със сини. Като го погледнеш да виждаш частичка от теб самата. На моя мъж като малък са му говорели, че кафевите очи са най-хубави, нали неговите са такива.
Но като погледна дъщеря си и видя тези красиви големи кафеви очи и си казвам:колко е хубава. И наистина красотата е многообразна във всичките и цветове и форми.
И има още нещо. Ти си предала своя ген на децата си. Има голяма вероятност внучетата ти да приличат на теб. Ще ми се като дойде тоя момент след години да ми пишеш дали е така.Виждала съм много деца със сини очи, на които родителите са с кафеви, защото  имат  по един синеок предшественик в рода си.
  И още нещо. Като се роди детето ми една от акушерките, младичка, ми каза, че то детето на мен не приличало. А мойта щерка се роди със 2 см черна коса. А аз съм с руса. След това и падна бебешката коса и сега цветовете ни са еднакви. Част от хората въобще не се съобразяват какво говорят. Чудото на раждането, малкото човече, което даряваш с толкова любов е част от родителите си, от душата им, от сърцето им, от наследствеността им. Пък те седнали да ми гледат кой на кого приличал. Така ми се иска още едно бебе скоро. Винаги съм искала три деца.
Да са ни живи и здрави дечицата и да ни радват. И очичките им да са винаги усмихнати, били те сини, зелени, черни или кафеви.

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 21:35 от wonderful

# 279
  • Мнения: 861
Зная, wonderful, не се ядосвам истински за това, даже напоследък само се шегуваме на тази тема като ме питат "Тези деца твои ли са? Казвам "А, не само съм ги родила и се грижа за тях". Викам на мъжа си "Какъв е този твои ген? С третото не рискувам, ще е от синеок мъж, за да съм сигурна в резултата". А той; "Е, добре де, ще си сложа лещи"  Laughing

# 280
  • Мнения: 190
Само не можах да разбера в ***РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ - РЕЦЕПТИ -*** публикуват ли се рецепти, че нещо не видях никакви мнения там, само списък с линковете... Така че, къде си пишете рецептичките, че имам няколко идейки   chef

# 281
  • Мнения: 2 959
... Така че, къде си пишете рецептичките, че имам няколко идейки...
Декси, давай тук !/ просто кликни на линка, който Ти дадох, той е за темата за рецептите/

# 282
  • Мнения: 2 959
Декси, какво стана, не Ти ли остана време за рецептите, да не съм Те объркала нещо?
Юзерче, станаха ли картофите по родопски?
...но решила да се пробва с диетата, която изключва въглехидрати...
Алексче, ах тез Момичета, млади и от всичко да опитат. Точно в таз възраст да спират карбсовете  не е много удачано май? Добре че Аля се увлича по РХ.
Уондърфул, аз съм почитател на зеленият чай, с него започвам деня си! Дано и на Теб да допадне, в началото има специфичен вкус, но след това се свиква. Ако има в БГ можеш да пробваш от белият чай, има горе долу същите бенефити като зеленият, но е по- лек вкус.
Верче, успех Ти желая и на Теб Лунатичке, май един ден на течности е по- приемлив за организма отколкото да го лишиш от всякакви въглехидрати.
Реге, честит Ти нов аватар, работеща и амбициозна Мамо. Изглеждаш страхотно, прав е мъжът Ти че си като момиченце, сега остава Ти самата да го повярваш. И нали знаеш, чакаме снимките от РД като Ти остане време.
Мария, и аз попаднах на рецептата на Хедра в готварският, и лещените кюфтенца звучаха доста добре, а още повече и поднесени на лист зелена салатка- радост за окото. Как стана македонската манджа на Ками?
Данчето549, като не можеш да спреш кафето без захар, не го спирай, но ограничи кол- вото на захарта. Успех с велоергометъра!
Гери.пл, поздравления за изгубените завинаги кг, на теб и на мъжа Ти. Успех и занапред.
Фърст, картофените розички наистина изглеждат много красиви, но комбинацията на въглехидрат и белтъчини е малко трудно приемлива, но затова пък са толкова изкусителни!
Илияна на Вава, Ти за първи път правиш и сърмите и арабската салата и всичко се е харесало?! Поздравления от мен за предприемчивостта Ти, Ти наистина разчиташ на чудесата, а те при Теб стават, не е необходимо да вярваш в тях, нали?!

# 283
  • Мнения: 1 280
Хей Сладурки, помните ли ме? Аз преско4их да ви видя,и да попитам,коя колко свали с разделното? Нямам време да из4ета вси4ките теми4ки,за което се извинявам..затова питам.... Embarassed Аз още съм на Нисковъгл, ама любопитствам...Стягате ли се за къси поли4ки и панталонки ве4е? Аз още друсам сланинки,но съм решила това лято задължително да показвам крака....Ама съм и смела,нали?   хайде,поздрави от мен,и много успехи../а каталозите с банските преметквате ли ги ве4е?/ Ох,май ми се пазарува,на това ми мирише... Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 2 959
...Хей Сладурки, помните ли ме?...
Pinkito, стила Ти на писане и чувството за хумор е невъзможно да се сбърка. Отдавна не си се вясвала сред нас. Защо смени ника? Успех Ти желая за лятото, но с Твоите тренировки/ нали плуване тренираше/, няма начин да не ги пребориш тез няколко кг. Все още ли си ми съседка?

Общи условия

Активация на акаунт