Изберете интериор на годината

  • 8 139
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 448
Не съм специалист, няма смисъл да коментирам интериорите, но без замисляне гласувах за "Зелените пространства" №2 , Двор на покрива. Нещо, което бих пожелала за себе си.

# 46
  • Мнения: 486
На мен пък от почти всеки ми хареса по нещо. Някой знае ли как се постига огледалният ефект на тавана?

Или с мазилка тип "stucco" или с материал тип "barrisol" - ПВЦ платно за мембранни тавани.

Stucco, доколкото знам е обикновена замазка, не виждам как може да се постигне такава огледална гладкост. По-вероятно ми е изглежда да е barrisol..., но все пак някой не знае ли със сигурност?

# 47
  • Мнения: 13 201
Най ми харесаха 8, 11 и 15. Като се чудех защо, разбрах, че всъщност харесвам гледката от прозорците им  Simple Smile

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 66
   Толкова много еднотипни, бездушни и конвенционални жилища, участващи в уж престижен конкурс на уважавано списание не бях виждала. Всякаква липса на индивидуалност, характер, да не говорим за уют, защото такъв напълно липсва.
    Това за мен е навиране/грубо казано/ на пари в очите на хората, а не на стил.
    Жалко е че известни и кадърни архитекти залагат имената си и се съобразяват с налудничавите изисквания и претенции на парвенюта и новобогаташи.
    Повечето интериори ми приличат на скъпоструващи психиатрични клиники или луксозни офиси. Никъде не открих и намек за дом или пък "недай си боже"уютна атмосфера.
    В крайна сметка се е получило "много шум за нищо"!!!!!!!

# 49
  • Мнения: 836
Чудно ми е какъв е този човек, на който му харесва да живее сред този мръчкав, макар и много модерен (явно все още) цвят на това жилище( като акцент ми харесва, но само и единствено това Confused):

http://www.nashdom-bg.com/read.php?name=inter-16&lang=bg
Имам чувството, че гледам филм от старите ленти...

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 23:58 от SilIli

# 50
  • Мнения: 1 418
Никакви признаци на живот в тези домове.
Най ми допадна 13.(Въпреки това)
Някакси неуютно седи всичко,като на изложба.

# 51
  • Мнения: 1 449

Познавам го, т.е. познавах го преди 10-ина години, не ме учудва, че е избрал такъв стил на обзавеждане.
А в Наш дом снимат и по-стари интериори, наскоро бяха снимали къщата на Лили Иванова.

Домът на Лили Иванова беше сниман по повод новите й мебели на Fratelli Radice

# 52
  • Мнения: 1 449

И някъде преди толкова го имаше сниман в друго списание за интериор и обзавеждане, може би в "Домът днес и утре"

# 53
  • Мнения: 77
   Толкова много еднотипни, бездушни и конвенционални жилища, участващи в уж престижен конкурс на уважавано списание не бях виждала. Всякаква липса на индивидуалност, характер, да не говорим за уют, защото такъв напълно липсва.
    Това за мен е навиране/грубо казано/ на пари в очите на хората, а не на стил.
    Жалко е че известни и кадърни архитекти залагат имената си и се съобразяват с налудничавите изисквания и претенции на парвенюта и новобогаташи.
    Повечето интериори ми приличат на скъпоструващи психиатрични клиники или луксозни офиси. Никъде не открих и намек за дом или пък "недай си боже"уютна атмосфера.
    В крайна сметка се е получило "много шум за нищо"!!!!!!!


  Много точно казано, напълно съвпада с моето мнение! Ужасни изкилифищени неща, напълно несъобразени едно с друго, а казват че това било интересна смесица на ретро с ново и модерно!  Naughty А №2 - не Огледална, а БОЛНА белота!!!

# 54
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Всички мебели ми харесват , но могат да се съчетаят по по- добър начин

# 55
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Много показност и никакъв уют за съжаление.
Наистина миналата година имаше много добри решения, но таз годишния конкурс, не съм на същото мнение

# 56
  • Мнения: 486
А някъде могат ли да се видят снимките от миналогодишния конкурс?

# 57
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
гласувах за 11

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Всичко ми е еднакво за това и не гласувах.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
На мен пък от почти всеки ми хареса по нещо. Някой знае ли как се постига огледалният ефект на тавана?

Или с мазилка тип "stucco" или с материал тип "barrisol" - ПВЦ платно за мембранни тавани.

Stucco, доколкото знам е обикновена замазка, не виждам как може да се постигне такава огледална гладкост. По-вероятно ми е изглежда да е barrisol..., но все пак някой не знае ли със сигурност?

Не е замазка, а вид мазилка, както съм писала. По-точно е дори повърхностна обработка на мазилка, огледалният ефект се постига със съответните пълнители.

Общи условия

Активация на акаунт