Изберете интериор на годината

  • 8 145
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нещо тази година нито един интериор не можа да ме впечатли...... избрали са ги едни еднотипни, скучни и черно/бели.  Tired



Peace
И аз това щях да напиша.
Тези интериори вообще не ме впечатлиха  Stop

# 31
  • Мнения: 2 013
На 8-я ми харесва гледката, която се открива - много светлина и зеленина има. Иначе не ми хареса нито един Naughty

Аз точно в 8-ия се загледах, без да ми харесва всичко в него. Но поне има нещо топло в старите мебели, вплетени в модернистичните идеи на дизайнера - пишеше, че е било по настояване на соственика.

# 32
  • Мнения: 46 565
Гласувах за Номер 11  Peace

# 33
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Не знам дали е стар, но е като в болница.  Sick А ти от къде си толкова запозната???
На мен като цяло нито едно не ми хареса, но от всички има по нещо което ми допада.

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 22:05 от Tinka79

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз съм за 14

http://www.nashdom-bg.com/read.php?name=inter-14&lang=bg

# 35
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Най ми допадна Интериор 8
 за него и гласувах

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
На мен пък от почти всеки ми хареса по нещо. Някой знае ли как се постига огледалният ефект на тавана?

Или с мазилка тип "stucco" или с материал тип "barrisol" - ПВЦ платно за мембранни тавани.

# 37
  • Мнения: 6 039

Не знам дали е стар, но е като в болница.  Sick А ти от къде си толкова запозната???
На мен като цяло нито едно не ми хареса, но от всички има по нещо което ми допада.


Това е апартамента на собственика на списание 1,

все пак съм архЕтка, запозната съм с доста неща Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 013


Не знам дали е стар, но е като в болница.  Sick А ти от къде си толкова запозната???
На мен като цяло нито едно не ми хареса, но от всички има по нещо което ми допада.

[/quote]

Това е апартамента на собственика на списание 1,

все пак съм архЕтка, запозната съм с доста неща Mr. Green

[/quote]

А.А. ли е собственик на списанието сега?

# 39
# 40
  • Мнения: 8 917
10 или 16

# 41
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Не знам дали е стар, но е като в болница.  Sick А ти от къде си толкова запозната???
На мен като цяло нито едно не ми хареса, но от всички има по нещо което ми допада.


Това е апартамента на собственика на списание 1,

все пак съм архЕтка, запозната съм с доста неща Mr. Green


Добре е да знам, може да опра до теб. Имаме земя в кв. Левски, където ще се строи....., и кой знае? Видях, че и ти си от Варна.

# 42
  • Мнения: 6 039
ако няма да си го инвестирате самостоятелно, а наемете строителна фирма - обикновено тя си избира архитекта /ите/ Wink

# 43
  • Мнения: 2 013

Познавам го, т.е. познавах го преди 10-ина години, не ме учудва, че е избрал такъв стил на обзавеждане.
А в Наш дом снимат и по-стари интериори, наскоро бяха снимали къщата на Лили Иванова.

# 44
  • Мнения: 11 322
А да видяхте някъде детска стая?  Thinking
Нищо не ми грабна окото.
Някои детайли от 8, но... zаради вкуса на самия собственик.
Няма цвят, няма живот. Не офис, ами като zа уличен парк направо ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт