Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки 10

  • 5 780
  • 158
  •   5
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 622
Здравейте, понеже събота и неделя обикновено нещо се обърква, а утре сутринта съм и на лекар, днес приготвих за себе си баница по зоната. Доста добри матроси според мен, ще приложа от май фитнес пал. На 4 хранения ше я разделя.
250 скир
200 г котидж
3 яйца
140 г кори за баница
16 г кокосово масло

Иначе днес
Закуска - 56 г тричав хляб с 64 г фермерска кайма и чери домати.
Опитах и едно мъфинче за рождения ден на колега.
Някъде към 12 ч един таратор.
В 14 часа - 98 г черен ориз (варен) 100 г скариди бланширани, 6 г кокосово масло и шепа замразен микс.
В 19 часа чаша домашен кефир.
Вечеря ше е или баницата или три яйца със спанак и салата.
Днес малко май ще надвиша 1500 к ще внимавам.

# 61
  • Мнения: 36
Днес:
- три бели фрапета без захар; две кафета с мляко
- доза протеин с вода
- ок. 200 гр. нискомаслена извара с някакво протеиново мюсли
- свинско омазване в хепито - пилешки кюфтета в киноа с гарнитура, картофи с трюфели, чаша малинада, боцках и някакво порки форки ли, нещо подобно....(не препоръчвам, жилаво и гадно)
== силова тренировка; 15 мин, интервално кардио

В резюме: Animal Pig

# 62
  • Мнения: 152
Аз държа фронта, вечер ми е малко гладно, но си знам, че ако изям дори нещо малко няма да се спра с него. И се опитвам да си изградя навик да не се тъпча вечер. Какво беше правилото за навиците? Отнема 6 седмици ли беше? Joy
З: три яйца и 200гр котидж сирене
О: 200гр сьомга, едно печено пил. крило, останало от детето и омлет от 3 яйца и зелении. И две марули, ей така си ги изхрупах.
1286кал, Вх 18, М 73, Б 135

Едит: как можах да забравя тренировката?! 30мин кардио със Сидни. 45сек  работа и 15сек почивка. Аз обаче не почивах, та се получи бая изпотяващо кардио Grinning

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 10:34 от Costa

# 63
  • Мнения: 2 621
Отнема цял живот. Wink

# 64
  • Мнения: 4 751
Вчера
З:две кюфтета със салата
обяд :супа,малко ризото  +две чаши розе навън
Салата айсберг с две рохки яйца .

# 65
  • Мнения: 152
Днес си превиших калориите със 792 срам. Relaxed Поне макросите са ми ок
Вх 37гр, М169гр, П 202гр
З: два телешки стека и конджак спагети
О: три варени яйца с рибен пастет
В: кето пица с майонеза и шунка и айран.
Сутринта правих ден 11 от prime на Сидни, бая се натоварих. Изненадах се, че с нейните тежести работих Flushed
Утре е нов ден, планирам тичане, йога и абсолютно придържане до 1650кал.

# 66
  • Мнения: 2 622
Аз не успях да сметна калориите днес.
В 10 Закуска една порция баница - 270 к
За обяд в 14 още една порция-270 к. И малко солети.
Бяхме на детски рожден ден, хапнах две соленки, две кошнички с крема сирене малки и малко торта.
Цял ден ми е тежко и не мога да преценя колко съм яла.
Вечеря три малки наденици от пуешко - те са тънки като пръстче.
Отчитам и 5 км ходене, което ми се стори като 15 Simple Smile

# 67
  • Мнения: 2 621
Аз днес съм на риба, салата и гуакамоле + малко ягоди. Ядох 2 пъти през деня.

# 68
  • Мнения: 36
Такааа, вчера пак не беше ок, ама давам отчет:
- 3 фрапета; кафе с мляко; 350 мл изотонична напитка; 250 мл някакво протеиново шоколадово мляко
- 3 яйца с плочка сирене на тиган, две червени чушки, десерт с извара от Лидл (този с тъмен шоколад)
- половин кис. мляко с две дебели филии козунак с шоколад
- доза протеин
== без тренировка, само 15 серии ритници

Трябва да помисля малко с тия кафета какво да правя, прекалявам, както и въобще с "изпиването на калории". Докато не се прочетох, не осъзнавах положението.

Честит празник на цветята (и другите растения Smile) в темата Flowers Hibiscus

# 69
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 534
Такааа, вчера пак не беше ок, ама давам отчет:
- 3 фрапета; кафе с мляко; 350 мл изотонична напитка; 250 мл някакво протеиново шоколадово мляко
….
Трябва да помисля малко с тия кафета какво да правя, прекалявам, както и въобще с "изпиването на калории". Докато не се прочетох, не осъзнавах положението.

С какво мляко ги пиете тези кафета?? Ако е с прясно, това хич не е добре. Като гледам имате поне по половин литър мляко на ден.

# 70
  • Мнения: 36
Такааа, вчера пак не беше ок, ама давам отчет:
- 3 фрапета; кафе с мляко; 350 мл изотонична напитка; 250 мл някакво протеиново шоколадово мляко
….
Трябва да помисля малко с тия кафета какво да правя, прекалявам, както и въобще с "изпиването на калории". Докато не се прочетох, не осъзнавах положението.

С какво мляко ги пиете тези кафета?? Ако е с прясно, това хич не е добре. Като гледам имате поне по половин литър мляко на ден.

С прясно си е, не съм хич фен на заместителите. Освен че е доста празни калории (което си е тъпо) и е ясно, че прекалявам с количеството като цяло (мисля, че е към литър даже Confounded), защо да е лошо предвид, че нямам лактозна непоносимост?

Отчет за днес, бях все навън:
- две бели фрапета (Sweat Smile)
- шопска салата, 'домашен' чипс, чушка бюрек, бекон на скара, кока-кола зиро - 2 бр. от малките
- банан, от кросаните с шоколадова глазура
== без тренировка, но много ходене

# 71
  • Мнения: 3 321
Защото може да изпиваш калориите на един троен чийзбургер  от макдоналдс, ако млякото не е обезмаслено.
За тези калории може да имаш прекрасно ястие.

# 72
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 534
Защото може да изпиваш калориите на един троен чийзбургер  от макдоналдс, ако млякото не е обезмаслено.
За тези калории може да имаш прекрасно ястие.
+1
А и защото млечните продукти в такива количества след една определена възраст не са препоръчителни . Особено пък прясното мляко . На много хора именно млечните са препъни камък в постигането на целите с кг-те и външния вид. Аз лично не съм привърженик на изключването на цели хранителни групи , но специално съм млечните подхождам много внимателно . Консумирам , но много умерено и само определени продукти . Точно прясно мляко не съм пила от години. А и не виждам никаква полза и смисъл от него. От време на време си правя бадемово вкъщи , поне да знам , че е истинско.
Казваш, че не си фен на заместителите, но в същото време приемаш някакво “протеиново шоколадово мляко “ което със сигурност е много по фейк от която и да е алтернатива на млякото .
Споделям личното си мнение и никъде не твърдя , че е правилно.

# 73
  • Мнения: 152
Провалиха ми се плановете за тичане днес, цял ден вали гаден напоителен английски дъжд. Отидох на групова тренировка Body combat.
11ч три варени яйца и 100гр халуми
16ч печено пиле с броколи, зелен боб и малко грах.
1404кал, Вх 10гр, М 85гр, П 139гр

# 74
  • Мнения: 2 622
Здравейте момичета, споделям мнението за прясното мляко на Ани и Глосчери.

За днес
Закуска: филийка, котидж сирене, шунка.
Обяд: черен ориз, скариди, задушени зеленчуци.
Вечеря: салата и две яйца бъркани с кокосово масло.
Бях -1 кг вчера сутринта, днес плюс 700 г. Не целя отслабване, само контрол над скоростта на качване,  но тези дни просто не съм гладна и бързо ми става тежко. Калориире са 1000, протеините около 80 г.

Тренировка:30 минути лек спининг

Общи условия

Активация на акаунт