Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки 10

  • 5 594
  • 153
  •   4
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 320
З: 2 яйца, 200 мл белтъци, 2 абълки
О: Протеинов шейк след залата, пилешки бургер, на тигана разбъркани 200 мл белтъци, зелени чушки и 100 грама ориз (половината от това)
В: Другата половина от тази бърканица, пилешки бургер, салата домати с фета
С: Ягоди, гръцки йогурт х 2, пуканки
ММ домъкна една касетка манго-та, много се зарадвах докато не проверих калориите им, ВЪЙ!

# 46
  • Мнения: 1 950
Добро утро , момичета Simple Smile Вчера не се отчетох, че беше еднотипно.
Обаче се олях след вечеря, да ми идва вече , че да мирясам.

Храната днес:
З:Оризовки с извара и авокадо, бъркани яйца (2 яйца + 90 мл. белтък)
О:Сьомга и паста от ориз и елда+ ябълка
С:Протеинов бар
В:Ще е нещо с тиквички, не съм го измислила още.

Хубав ден, момичета Heart

# 47
  • Мнения: 2 619
Добро утро,  отлагам малко тренировките, но ще си споделям менюто

Закуска -130 г скир, 280 г ягоди, 12 г кашу.
Обяд - 100 г скариди в 6 г кокосово масло, после в същия тиган шепа микс от моркови и грах и отделно 50 г (суров) червен ориз.
За вечеря съм подготвила кюфтета от тиквички по зоната, в едно кюфте има 60 калории, 5.6 въглехидрати,  3.5 мазнини и 4.5 протеини, смятам да хапна 3-4 със салата.
Понеже до тук са само 700 калории, следобед сигурно ще изям филийка с котидж,.шунка и маслини.

# 48
  • Мнения: 992
Добро утро!

Днес ще ям:
закуска, обяд и междинна - като вчера;
вечеря - боб чорба+100 гр.пилешко филе+зелена салата;
десерт - блокче 85% черен шоколад.

Хубав ден!

# 49
  • Мнения: 1 558
ММ домъкна една касетка манго-та, много се зарадвах докато не проверих калориите им, ВЪЙ!

Защо ВЪЙ? Blush
МФП дава 58-65 kCal за 100 г, много добре ми се струва!
Обожавам манго, тук рядко намирам хубави, добре узрели плодове, та ако касетката ти е излишна - давай я насам, няма да и броя калориите Stuck Out Tongue Winking Eye

Снощи се се ядосах на себе, защото си позволих елементарно объркване на плановете да ме разстрои и да си го изкарам с ядене и пиене на допълнителна и напълно ненужна чаша вино.
Денят вървеше правилно:
Предтренировъчна мини закуска: 20 г гранола, 80 г скир
Закуска - каша от флейкс от елда с нискомаслено сирене и точно 4 г масло. Любима ми е тази закуска и с ММ си я позволяваме веднъж седмично.
Обяд - домашна пълнозърнеста кесадия с телешко и голяма зелена салата.
След обяд - протеинов безлактозен пудинг, 200 г замразени вишни
Вечеря - Ангажимент след работа, за който бях забравила, ми изяде времето за приготвяне на вечеря. Направих една бърза салата от алабаш, моркови и магданоз и тъй като бях много гладна, не разбрах как погълнах 100 г пълнозърнест хляб без брашно, 1 консерва "Ропотамо" с паламуд (много вкусна, на "Черноморски улов", страхотни неща правят) и 2 големи чаши бяло вино. Даже не искам да смятам калориите.
Все пак се изкуших и ги сметнах - храната е супер, не само прилично, а просто чудесно. Само да не беше виното!

Днес не тренирам, ходихме с ММ да си пуснем профилактични кръвни изследвания и тестове за хранителни непоносимости.
Ще се опитам да се огранича до 1400 kCal.
Закуска: 100 г шунка, филийка пълнозърнест хляб с лъжица "Филаделфия лайт" и бисквита дайджестив с черен шоколад (много ги обичам, много!).
Обяд: Пилешко филе на грил, салата от булгур със сурови чушки и други зеленчуци.
След обяд: Ябълка и 12 г лешници
Вечеря: печена риба (вероятно лаврак) и броколи и карфиол на пара.

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 11:01 от Vetrena

# 50
  • Мнения: 1 950

Обяд - домашна пълнозърнеста кесадия с телешко и голяма зелена салата.


Тази "питка", сама ли си я правиш? Ако да искам рецепта Grinning

# 51
  • Мнения: 4 751
Вчера :
Закуска -мусака 🤪
Обяд :някакви тортили с пилешко и салата в Хепи
вечеря -суши -2-3 хапки
Днес
З:яйца със лук ,препечен черен хляб
протеинов бар
Вечеря кюфтета със салата .

# 52
  • Мнения: 992
Vetrena, за съжаление ежедневието на повечето от нас е толкова динамично, че няма как да не се случва объркване на плановете понякога, което за организираните хора (аз слагам и себе си в тази категория) е много дразнещо. Често, когато съм гладна, а не съм готова с храна - обикновено на вечеря, ям моркови. Може ли да споделиш какъв е този пълнозърнест хляб без брашно?
Аз се храня в момента на 1 600ккал, като не въвеждам зеленчуците в приложението, та реално хапвам повече. Това ми е калорийният прием за поддържане. В момента правя наблюдение от любопитство как варира теглото ми в различните дни, периоди от цикъла и консумирана храна, и се тегля всеки ден от понеделник. Положението е такова: п-57.4, в-57.1, с-56.9 и днес - 57.6. Явно е задържана вода и подозирам сиренето във вечерята.

# 53
  • Мнения: 1 558
Деа, хлябът не е нищо особено, има го по супермаркетите и понеже е с голяма трайност, поддържам по един пакет вкъщи за всеки случай: https://bgm.bg/p/hlyab-palnoz-vegan-mestemacher-300gr/

Нона, не, правя ги с готовите пълнозърнести тортили на Poco Loco. Установих, че ми е загуба на време и това да правя вкъщи, още повече, че не ядем често тортили или кесадии. Пълнежите са ми по-важни, правя ги с каквото имам подръка, но винаги са според представата ми за здравословно.

# 54
  • Мнения: 2 620
Днес съм 57,8.
Вчера:

З: 2 пз палачинки с пр мляко, яйца, пз брашно, масло. Отгоре: бадемов мус, 2 шепи малини, 2 шепи боровинки

О: нищо

Сл: пз хляб с масло и парче сирене, зелена салата, 200 гр боровинки и 1 огромна ябълка

В: 1 цяла купа салата за менс малко зехтин и 200 гр сьомга

Трен: нямаше, но се счупих от чистене.

Днес чистенето продължи и нямах време за ядене. Съвсем малка закуска. По-късно пътуване и ми се очертава гладен ден. Бих се радвала след 10на дена да видя 57 на кантара и да мирясам. В България , ако се престраша, ще ям сладко и т.н. позволявам си всичко. Но май не ми се яде, трябва да е нещо много вкусно, някоя уникална торта. Дори приемам предложения за любимата ви сладкарница. Но е оффтопик. Joy

# 55
  • Мнения: 36
Днес:
- кафе с мляко; 2 фрапета без захар
- изотонична напитка OSHEE портокал
- тел. бургер, лютеница, грах, домат, магданоз, 2 прот. сладоледа на клечка
- омлет с две яйца и протеинови сирене и кашкавал; 90  гр. пуешки кренвирши, домат
- доза протеин с вода; 20 гр. някакъв протеинов ягодов шоколад (от gymbeam, не съм впечатлена, не бих купила)
==корем и кардио

# 56
  • Мнения: 152
И аз като Ветрена вчера бях примерна до вечерта. Имах ужасен ден на работа и като се прибрах започнах с добри намерения - кисело мляко и шунка. После обаче изядох едно парче козунах и една лъжица нутела. Явно не съм се научила още да не си изяждам емоциите. Cold Sweat Освен това цяла нощ не спах и мислех за това нещо в  работата. Днес съм парцал, но взех железни мерки. 3 яйца за закуска, две парчета сьомга, кефир и маруля за обяд. И като се прибрах директно душ и в кревата. Отчитам се от леглото Joy Три седмици съм отличничка и накрая да се издъня Disappointed Relieved

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 22:15 от Costa

# 57
  • Мнения: 2 620
Добро утро. : ) не мога да спя и ще си напиша отчета за вчера.

З: овес с канела, пр мляко, ядки, бадемов мус, ябълка, ванилия на фурна с червено грозде 2 шепи

О: картофено пюре 1 шепа някъде с пил филе около 200 гр, ягоди, боровинки и малини общо около 200 гр

В: салата домати, краставици, българско сирене, маслини, пз филия хляб, парче риба, картофи на фурна (мазни!) и планирано прегрешение с пълното ми съзнание: 30 гр шоколад Линдт с лешници, 2 бисквити с шоколад Милка

Тренировка нямах, но имах много забързан ден до обяд. След около 2 часа ще тичам.

# 58
  • Мнения: 3 320
Вчера го пиша дъждовно, само това ще кажа. Grinning Да ми идва вече, че не е само яденето, ама направо не се стои около мен.

Днес плана:
З: 2 яйца, 200 мл белтъци и пуешки бекон. Фрапе с високо протеиново мляко.
О: Пуешка кайма (99 на 1%) сготвих я подправки и сос на тиган, имам 3 пакета, така че тази седмица ще е в почти всички ястия Grinning Отстрани броколи, котидж сирене и една тортиля.
В: Ще използвам 2 тортили (те са по 60 калории) и ще си направя с тях и с пуешкото някакви сандвичи.
С: Пуканки, ягоди

# 59
  • Мнения: 2 620
Аз съм За да се пише всичко, което се яде. Така че не ме е срам да кажа: днес 😀😄 100 гр бисквити с кафе и шоколад, 1 парче торта, 4 филийки с масло и кашкавал, 1 порция боб естествено с 1 филия хляб, Joy още малко бисквити с шоколад. Тук-таме ягоди, портокал и боровинки, парче българско сирене.

Търкалям се. Но съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт