“Дяволското гърло 2“ - “Есента на демона“ - нов сезон по НОВА ТВ - Тема №5

  • 31 429
  • 796
  •   1
Отговори
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Вторият сезон на криминалната драма – „Есента на демона“, ще прикове вниманието на зрителите с нови мистични загадки и най-високо продукционно качество
Стартира дългоочакваното продължение на един от най-успешните български сериали – „Дяволското гърло“. Новата история носи името „Есента на демона“ и е първата телевизионна поредица, спечелила престижното отличие „Златна роза“. Тя ще впечатли публиката с интригуващ сюжет и най-високо продукционно качество. Вторият сезон на криминалната драма ще постави героите пред серия мистериозни криминални случаи и тежки престъпления, разиграващи се на фона на величествения и мистичен град Велико Търново. Предстоящият сезон на филмовата продукция затвърждава стратегическия ангажимент на Нова Броудкастинг Груп да подкрепя развитието на българското филмопроизводство и да го представя на международния пазар.

„Есента на демона“ ще събере отново любимите герои Мия Язова и Филип Чанов, в чиито роли влизат изключителните актьори Теодора Духовникова и Владимир Карамазов. Този път двамата полицаи ще трябва да разплетат сложна мистерия, която се крие зад редица убийства в един от най-красивите български градове. В продължението на криминалната драма зрителите ще могат да проследят разследване, изпълнено с много мистика от езотериката и българската история, постоянно напрежение, провокации и изненадващи разкрития.  
В новия сезон на сериала участие взимат едни от най-обичаните и талантливи български актьори. Към главните герои ще се присъединят Димо Алексиев, Мариан Вълев, Ирмена Чичикова, Асен Блатечки, Рая Пеева, Христина Апостолова, Веселин Петров, Александър Тонев, Тони Наумовски и други.
Завладяващият сценарий е дело на Иван Спасов, а режисьор на „Есента на демона“ е Павел Веснаков. Продуцент и на втория сезон на сериала е Евтим Милошев и продуцентска компания Dream Team Group.



# 1
  • Wonderland
  • Мнения: 679
Merri_An, благодаря за новата тема Flowers Rose
За сега се въздържам от гласуване...

Току-що в рекламите имаше мини трейлър на новия епизод...
Скрит текст:
Мия какво толкова му се е разсърдила на Филип, че му насочва пистолет в главата
Open Mouth

# 2
  • София
  • Мнения: 6 094
Благодаря за темата! Гласувах за един убиец.

Това с телефоните наистина беше озадачаващо. Толкова да са прилежни, че да са раздали по един телефон на всеки герой с въведени екранните им имена и Илчев наистина да е звънял на Смилев? (А не, както бих очаквала, да хващат произволен апарат колкото за снимките.)

# 3
  • Мнения: 922
Благодаря за новата тема, Мери Ан Flowers Hibiscus
По анкетата - повече от двама.

# 4
  • Галифрей
  • Мнения: 4 136
Благодаря за новата тема!! ❤
Гласувах,че са двама. Определено има помощник.

# 5
  • Мнения: 4
Благодаря за новата тема! Сега гледам последния епизод отново и виждам, че когато са на оглед при колата на журналистката, всички са с калцуни, а Филип само на едната обувка, дали не е за да унищожи някакви доказателства? Не знам, вече гледам абсолютно всеки един малък детайл и съм яко във филмааа. Joy Много странно се държи той специално, но не искам да повярвам, че е свързан, а просто че е някакъв пропуск. Обаче силно впечатление ми остави погледа на Грудов, когато разпитваха гъбаря в кабинета, специално обърнаха внимание на това как той поглежда гъбаря, според мен има нещо там..Малко съм хаотична в писанията, но съм си такъв човек. Joy

# 6
  • Мнения: 4 575
Хубава анкета. От мен глас за повече от двама.

Но не толкова защото си имам идея коя точно е сформираната тройка, четворка, ... , как действа, а защото май почти всички в даден момент са ми попадали в списъка със заподозрени Smiley

# 7
  • Мнения: 190
Нова тема- нов късмет с епизодите ! Благодаря за темата! Аз се люшкам между два отговора -най-очевидни са ми директора и Фичето, а най-изненадващо ще е ако е Дорето.Илчев не го давам -любим образ ми е! 😘Толкова непроверени улики има вече, че ги забравям- като тази с името на Илчев...Откъде дойде информацията ,че Фифо ще умре?Предположение ли е или е спойлер?

# 8
  • София
  • Мнения: 13 709
И аз видях, че Филип е ту с два, ту с един калцун. Мисля, че е по-скоро недоглеждане.

# 9
  • Мнения: 4 575
Ама не искам Филип да умира. Нали вече имаме нахвърлени идеи за Сезон 3.

Между другото, може да се пусне и една анкета в кой град да се развива действието на новия сезон и кои актьори да бъдат поканени Joy Убиец да търсят не им трябва, една съфорумка вече взе тази роля Grinning

# 10
  • Wonderland
  • Мнения: 679
Предполагаем спойлер Wink Духовникова беше публикувала снимката от предишната тема в края на снимките. Потребител на фейсбук я сподели в коментар наскоро и каза, че неин близък е работил по филма и ѝ е изнесъл информация. Разбира се истинността за това е 50:50 No Mouth
Откъде дойде информацията ,че Фифо ще умре?Предположение ли е или е спойлер?

# 11
  • Мнения: 190
Благодаря,Devil! Дано да е грешна интерпретация на снимката!

# 12
  • Враца
  • Мнения: 2 667
Благодаря за новата тема!
От толкова конспиративни теории, вече нищо не предполагам и само си гледам Simple Smile

"Седа и си мисла, , после само си седа.." - те така и аз . Simple Smile

# 13
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Предполагаем спойлер Wink Духовникова беше публикувала снимката от предишната тема в края на снимките. Потребител на фейсбук я сподели в коментар наскоро и каза, че неин близък е работил по филма и ѝ е изнесъл информация. Разбира се истинността за това е 50:50 No Mouth
Откъде дойде информацията ,че Фифо ще умре?Предположение ли е или е спойлер?
Значи току виж, съм нацелила. Blush
Моят отговор в анкетата е един.
В началото смятах, че са повече от един, но вече мисля, че е сам.
Орце и такива като него са за заблуда на аудиторията, те са спомагателни герои, извършващи дребни престъпления с цел прикриване престъпленията на други второстепенни образи.
Нашият човек си е един.

# 14
  • Мнения: 2 846
Аз предположих убийството на Филип. Заради снимката му на таблото на убиеца и демона до нея, както и за това, че във визитката на героя се споменава мързел - един от 7-те гряха.

Гласувах за 1.

Благодаря за темата.

Общи условия

Активация на акаунт