АЛФА - тема 2

  • 21 126
  • 564
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 007
Вече се радвам, че около мен има Крис, но не е точно този. Облякъл ли е черните дрехи значи ще има още трупове. Макс е доста самонадеян, видяхме го колко може и как му взеха пистолета, подозирам колко могат и набедените за да го охраняват. Май изобщо не е за тази работа и ако му се размине ще е само поради милостта на сценаристите.

# 316
  • Мнения: 1 586
С нетърпение чакам новата серия... Не сме много активни, но май обсъдихме всички възможни варианти и сега просто очакваме да видим каква е истината. 🙂

# 317
  • Мнения: 3 665
Днес в БТВ при Бесте и Митьо бе гост Петър Антонов. Стана въпрос и за сериала. Петър изрази съжаление, че е преместен по друг канал. Бесте веднага - е който иска да го гледа няма да му е проблем канала. Много лошо впечатление ми направи репликата й. Иначе той не издаде нищо. Каза добри думи за четиримата млади актьори и че сериала може да се конкурира с чужди такива.
и още веднъж линк за тези, които искат да видят сериите досега
https://playtube.tv/search?keyword=%D0%90%D0%BB%D1%84%D0%B0+-+%D … %B7%D0%BE%D0%BD+1

# 318
  • Бургас
  • Мнения: 16 256

Надписа ,,Алфа,, е точно пред Крис.

# 319
  • Мнения: 3 007
А пък този пред който е кръвта от алфата е Филип Sunglasses
Твърде подвеждащи могат да са всички тези подсказки, но също не вярвам, че Крис ще остане жив, а най-точния човек за целта е Филип. Защото този отпред където спи май ще си остане заспал до края.

# 320
  • Мнения: 3 665
Защото този отпред където спи май ще си остане заспал до края.

Joy

# 321
  • Мнения: 31 240
Хайде Митко рибешката глава и тук. Стана си звезда момчето! Радвам му се.

# 322
  • Мнения: 8 251
Да бе! Нека, нека. Обаче продължават да ме побиват тръпки от Крис. Много добре играе това момче.

# 323
  • Мнения: 3 665
моля ви, кажете ми защо Крис направи всичко възможно ченгетата да убият Крум Чанов. той и Крис се познават от преди ли? Крум е знаел нещо за Крис?

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 21:54 от #RAngelova

# 324
  • Мнения: 349
Да, да, разбира се! Чак ми се отщя да гледам. Как пък няма да имам информация и да не изчакам да се прибера вкъщи, където е сигурно, ами ще звъня от място, където е магистрала от хора. Чак ме хваща яд от глупости.

# 325
  • Мнения: 3 665
Крис за Жана ли тръгна? Това след него беше Филип, нали? много се изплаших, като го видях.

Kokito87
какво конкретно те ядоса. жана с обаждането ли?

# 326
  • Мнения: 4 555
Филип тръгна след него, да. Но мисля, че отиваше за Мина..

# 327
  • Мнения: 186
За мен Рая е най-глупавият персонаж, как изобщо такъв човек е избран да участва в конкурса...

# 328
  • Мнения: 1 000
Аз мисля ,че Филип е усетил Крис,но не знам откъде точно.Затова и дърпаше Мина да му каже.А тя защо не каза,каквото знае?
Крис става брутален,но и непредпазлив,което ще му бъде пръта в колелото 😉

# 329
  • Другата България
  • Мнения: 37 458
За мен Рая е най-глупавият персонаж, как изобщо такъв човек е избран да участва в конкурса...
Аз това откога ви го говоря....
И аз мисля, че Крис тръгна за Мина.

А ако все пак е тръгнал за Жана, както предполагах преди време ще го отнесе Лео, така смятам.
Някой разбра ли с този кукер какво точно стана? Крис е и кукера ли?

Общи условия

Активация на акаунт