Стилът ни според възрастта (40+) - лайфстайл тема за пораснали момичета. Април!

  • 152 542
  • 2 280
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Sofia
  • Мнения: 7 016
Много ми хареса роклята Бекъм с деколте до кръста, сигурно защото никога не мога да изляза с такова. И наполовина да е затворено пак ще ми стои неприлично.

# 1 591
  • Мнения: 28 867
Ооох, седя и се смея със снимката от Торонто. Агент, със свещ да го беше търсила този нямаше да го намериш 🤣 Радвам се, че така неистерично приемаш здравословните несгоди и съпругът ти е оздравял.
Копчеее, на самолет се качвам, приятелите ми знаят за не повече от 4 часа. Това е максималната отдалеченост на самолетните ми дестинации, т.е. Европа и евентуално Египет, Дубай! 🤣 В Европа ходя с удоволствие до всяка точка! И за мен едно от най противните неща е събирането на багаж. Дъщеря ми си събира дрехите сама от шести клас, а мъжа ми откакто се ожени за мен. Преди това мама му ги събирала. Аз има грижата за моите неща и общите семейни джунджурляци!
Топа на Ани е страхотен. И с другия става край морето, и изрязаната риза много ми хареса!
Сиси прелестна!

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 09:10 от mimi.7299

# 1 592
  • Мнения: 23 160
Сиска, до събота няма ли  да останеш?🥹

# 1 593
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 599
Момичета, да ви се оплача - шарената пола от Пробната изобщо не е моята. Толкова е красива и хич да не ми стои . Едно наръка , че ми е и голяма. Страшно голям е набора и  според мен ще отива на жена с малко по едър кокал и поне 170-175 см висока. Така се надявах , че ще ми лепне, но уви не е моята. Ама да бързам, че и топове поръчах 😂
Не, че няма да ми влязат в употреба Simple Smile

Сис, аз спорт следващата една седмица няма да видя, но със сигурност отивам в темата за яденето, че както съм се сдухала, накарая в яденето ще избие.

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 21:05 от ani_d

# 1 594
  • Мнения: 28 867
Ми я я прати на Ал да я премери! Wink

# 1 595
  • Мнения: 373
Pepa, как позна? Joy
МагниМ, Малта е в списъка ми, ще ми бъде приятно да пием кафе някой път. Two Hearts
Копче, какви са тези езера? Да не са salt panes, които са хабитат на фламингото?
Заповядай малко повече обща информация за моя втори дом - остров Кюрасао.

Скрит текст:
Curaçao e част от Антилските острови, т.нар. ABC islands - Aruba, Curacao, Bonaire в южното Карибско море

Обща информация
https://www.curacao.com/en/

Времето
Октомври, Ноември, Декември, Януари, Февруари - дъждовен период
Март-Септември - суша и жега
Средна температура 30 C
Чувства се като 38-40 C
Влажност на въздуха между 75%-80%

Ваканция
TUI и Corendon предлагат различни пакети с включено настаняване и полет от Амстердам. Ако предпочитате сами да организирате почивката си, KLM + Airbnb.
Аз предпочитам да летя с KLM, защото прави много добра връзка с прекачване в АМС директно до София с България еър. Друг е въпроса, че за да си букна полета с българските авиолинии, трябваше да го направя през Booking.com.

Забележителности

Колониална архитектура
Столицата Willemstad е включена в световното наследство на UNESCO с колониалната си архитектура и разни други неща https://whc.unesco.org/en/list/819/

Карнавалът
https://www.curacaokarnaval.com/en/carnival/our-carnival/carnival-events/
е през Февруари.

Планината
https://www.christoffelpark.org/
372 m Grinning

Ликьора
https://www.curacaolikeur.nl/nl/

Плажовете и Гмуркането
Има плажове за всеки вкус - комерсиални, за парти, безлюдни за романтични разходки. Най-хубавото е, че почти всеки плаж е също така и място за гмуркане! (или шнорхелинг) Системата на рифа минава наистина близо до цялата южна брегова ивица и тук е популярно така нареченото shore diving - гмуркане от брега, защото е толкова леснодостъпно за всеки. Разбира се, има и boat diving, но Кюрасао и Бонер са известни със shore diving-a. Аруба е също част от ABC островите, но той е доста по-американизиран, така да се каже. Там пък плажовете са най-големи, но гмуркането - не чак толкова добро.

За тези от вас, които изчетоха докрая - получавате морска звезда Nature Star Smiley

Със сигурност съм пропуснала много друга туристическа информация, но отдавна вече не съм турист, а и по разни туристически сайтове има достатъчно. Със сигурност има какво да се прави и разглежда за седмица. Ако се гмуркате обаче, и месец няма да ви стигне Sweat Smile
Ани и Макадамия, изпращам ви слънце и витамин С Nature Sunny

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 13:44 от anne-marie

# 1 596
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 599
Ооо, Ан Мари, страхотно , много ти благодаря ❤

# 1 597
  • Мнения: 3 646
Първо да се оплача, че поради "технически" причини DHL, не ме зарадваха, а тъкмо мислех, че съм отбелязала нов рекорд на Манго по най-бърза доставка - неделя/вторник.
Копче, тогава си е струвала 100 долара. Нищо, още много спомени ще имаш.
Цитат
басмената рокля, така жадувана от мен! Щеше да ми бъде като споменик! Тя разказва история на едно приключение!
Ани, първия топ ще му намериш нова по-хубава пола сигурна съм. Коя е темата за хранене? Аз днес мислех, че мога да погълна света, но се спрях след огромната порция салата зеле и моркови, с едно долно пилешко бутче. Сега чаша бяло вино във вашата компания ще отразя. Понякога е хубаво и да си сам.
Сиска, харесвам и трите визии, сега разбрах че си е струвало избирането на белия костюм. Искам още снимки!
Мими, аз също не обичам дълги полети, но бих се прежалила ако имах повече отпуска. Наобратно на ММ на Копче, ще наваксвам като се пенсионирам.
Агент, от години съм приела за себе си, че каквото има да се случва, ще се случи. Да хабя неври няма смисъл, добрият завършек ми е по-важен, а той винаги се случва. Никога не е само мрачно. Така че и по това си приличаме. Виж навлека щях да разкарам, но при теб дефекта се е получил като ефект.
И в този дух искам да гушна Макадамия. Всичко ще си дойде на мястото, милинка. Наистина е хубаво, че навреме сте открили проблема.
Ан Мари, моят остров е досущ като твоя. Поне в тази част
Скрит текст:
Времето
Октомври, Ноември, Декември, Януари, Февруари - дъждовен период
Март-Септември - суша и жега
Средна температура 30 C
Чувства се като 38-40 C
Влажност на въздуха между 75%-80%

Едва ли се налага да ти казвам, че освен да пием кафе, много бих искала да се гмуркам с теб като инструктор.
За слънцето ви чета и си мълча. Много го обичам и злоупотребявам с кожата си като се излагам често без защита. Крия само лицето си, е предпочитам късните следобедни часове, но правя хубав тен, не изгарям, рядко се беля и явно то също ме обича защото не виждам сериозни поражения.
Новата колекция на Вики Бекъм за Манго я пропуснах. Разгледах и до там. Сутринта написах защо, да не се повтарям.

# 1 598
  • Мнения: 23 160
По принцип и аз си пека тялото без да го мажа постоянно.Мисля си, че така е ок за синтез на вит Д.Трийсет мин. го оставям без мазило.Но като цяло се крия от бюста нагоре.

# 1 599
  • Мнения: 28 867
Ан Мари, супер!
Ето го розовото фламинго и на нашето Атанасовско езеро! Wink Не е много розово, защото екземплярите са млади, все още не са натрупали розовия пигмент! Wink

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 09:58 от mimi.7299

# 1 600
  • София
  • Мнения: 11 781
Ani_d пропуснала съм коя пола си поръчала.Но си мислех,че която и да е тя,първият топ би стоял по-добре.
Чудя се за този вит.Е,че аз по гръб трудно спя.
Усещам кои ще бъдат новите форумни хитове за очи и ръце.😉
Ох,пътува ми се на мен,дори и надалеч.Мечтата ми е Япония.

# 1 601
  • Бургас
  • Мнения: 2 080
И аз не знам дали съм запомнила всички, но:
Макадамия, може и да знаеш, но все пак имаше ли пауза между приема на колаген с добавки и изследванията?
Ани, вече си те представях с полата, сори че не е очакваната.
Ан Мари, поздравления за подводното домино ! И с рекорд и без, заслужава уважение събитието!
Крема за ръце на Nuxe то купих, четейки отзиви от темата преди година и не съжалявам, много е добър!
Търсейки нощен крем се сдобих с тестер на дневен крем от същата серия на Nuxe, Много ми хареса, въпреки че не е за моята кожа по описание, а аромата на продуктите е... wow за мен. Не знам как на Мими й миришат зле.
Маникюра на ДХЗ е страхотен! И цвят и форма!
Много пишете, не помня друго какво...
Срещите ги пропускам, евентуално с Магни в Солун може да се засече през май.

# 1 602
  • тук-там
  • Мнения: 5 764
Дайте този крем за ръце на Нукс. Изпуснала съм го.
Сиска, страхотни снимки!

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 00:14 от mtz

# 1 603
  • Мнения: 2 799
Сиске, прекрасна си! Много ми харесаха снимките ти!
Среща този уикенд ми е невъзможна. Бих се присъединила с удоволствие, но с тези абитуриентки страсти точно сега имам много задачи.
Ани, аз също съм романтична натура, но първият топ ми допада и ми се струва, че ще стои по-добре.

# 1 604
  • Мнения: 3 646
Съни, казвай за Солун!

Общи условия

Активация на акаунт