Стилът ни според възрастта (40+) - лайфстайл тема за пораснали момичета. Април!

  • 149 717
  • 2 280
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
Макадамия , радвам се , че всичко е наред и се е установил проблема своевременно. Понякога навременната диагноза е най-важното нещо, за да се вземат мерки.

Пристигна ми полата от Пробната. Цветовете на живо са още по наситени. Още не съм я мерила, но й поръчах тези два топа, да видя с кой ще стои по-добре Simple Smile
Ако другата седмица времето е хубаво мисля да я облека на РД на детето

# 1 576
  • France
  • Мнения: 12 700
Ани, като девойка имах точно като втората блузка. Само че светло синя. Много харесвах тази кройка - подчертаваше хубавия ми бюст. Ех, спомени.

# 1 577
  • Мнения: 2 971
Ани, аз съм за първия топ - ще ти подчертае всичка хубаво - и гръб, и талия, и рамене ...

# 1 578
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
Макадамия , и аз клоня към първия за полата. Вторият май повече се връзва за плаж и разходки на морето. С къси дънкови гащи мисля , че ще стои добре Simple Smile

# 1 579
  • Мнения: 3 536
За полата първия топ ще е супер.
Вторият със светли дънки, стил 60-те

# 1 580
  • Мнения: 22 992
Нямах муза на маникюр и сложих едно по-пролетно червено:

# 1 581
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
Ани, с първия топ те виждам, вторият... мммм, за девойки и силно романтични персони под 40 може би е по-подходящ! Прости ми директността Simple Smile

Макадамия, радвам се, че е било диагностицирано и си взела мерки навреме!

Получих си роклята. Има и цветя, има и пролет, макар че едва ли се вписва в стандартната представа за жизнерадостен принт ... Ако на някой му е интересно Градината на земните удоволствия
Ужасно интересно, слушам в момента! Много, ама много харесвам интерактивни музеи! Мерси, че сподели, Пепси!
(ама много са му грозни жените на Бош, но пък стройни!)
Агент, аз чакам с оня новия бански да те видя, ти - с въжета се занимаваш! Много екстремно преживяване!
Много кофти това с натряването! Ужасно е да се случи, камо ли- далеч от дома! Съжалявам за преживяното!
Новият бански си остана необлечен, че аз чаках лек загар, а се сринах с температура. А за останалото съм претръпнала (дори децата бяха невероятно спокойни и казаха "вие винаги се оправяте навреме"). Обикновено аз сюрпризирам семейството със здравословни проблеми в най-неудобния момент, но след анафилактичния ми шок часове преди полет дори ММ призна, че по-неистеричен човек от мен в Бърза Помощ рядко се среща! Но определено при най-малко съмнение за хранително натравяне се тича към лекар за инжекции и система, защото дехидратацията е брутална и се стига до крампи и по-лошо (това също е мой специалитет, за ММ е новост!)

Агент, Уроците по химия как ти се видяха? Аз бях: много ме кефи и в същото време с много слаби литературни качества. Леко шизофренично се почувствах.
Никакви лит. качества, лозунг до лозунг и сюжет, съшит с бели конци, но най-интересното е, че беше четимо! Но определено предпочитам по-елегантно поднесено внушение в литературата.

Една от причитите вече да се откажа от екзотични дестинации са изброените "екстри"! Миналия септември отказах на мъжа ми Мадейра, а по време на ковида Малдиви. Нямам нерви вече спокойно да преживявам екзотични болести, закъсняли полети и наводнения.
Всякакво пътуване (и далечно и близко и екзотично и конвенционално) ми е много любимо и стимулиращо, само да не трябваше да събирам багаж! Е, това вече го ненавиждам люто Simple Smile

Сакото Rokh HM e огромно, пътува обратно
В Торонто се опитах да снимам за вас колекцията, но аз привличам всички луди и резултатът е такъв Grinning


PS Не съм забравила за принтовете, но ще го накъсам на части, че е много!

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 18:15 от Agent Provocateur

# 1 582
  • Мнения: 2 279
Agent Provocateur , с фотоапарат ли снимаш? Направо за портрет се е нагласил тоз екземпляр Simple Smile...
Много обичам пътуванията. Основно в Европа засега съм била, ако не се брои туристическото пресичане на моста на Босфора и в Мароко за кратко. Далечните дестинации изискват повече време, което ми е трудно да отделя наведнъж.

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 08:22 от pep_si

# 1 583
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
Агент, нали знаеш, че ценя директността ти. Ама аз съм си много романтичната природа. 😂😀😘 Бохо пола, боси крака, шапка с огромна  периферия, този романтичен потник, едно Мохито на кръглия бар на плажа и бавно залязващо слънце. Красота Simple Smile
Но да ти споделя реакцията на дъщеря ми - Този потник с връзките е за мен…не за теб ❤❤
Напарво като те чета с тези доктори и ми настръхна косата. Много неприятно преживяване на такава уникална почивка.
Поръчах тази блуза на Манго и ВБекъм , да видим какво ще дойде .
https://shop.mango.com/bg/%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8/%D0%B1%D0%BB% … 7088655.html?c=50

# 1 584
  • Мнения: 8 082
...Поръчах тази блуза на Манго и ВБекъм , да видим какво ще дойде ...
За детето трябва да подготвя едни маншети и една яка към сценичен косюм, та реших, че по-изгодно и по-точен размер ще стане, ако купя една риза втора употрена (или на разпродажба), да отрежа, да зашия там нещо си... и така - поръчах, дойде днес. И като погледнах тази риза и първата ми мисъл беше "Я, някой нещо е експериментирал, че нещо се е объркало при кроенето/рязането Smiling ImpSatisfiedStuck Out Tongue Winking Eye

# 1 585
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
Пенева , експеримент ала Вики Бекъм Simple Smile ☺😂

# 1 586
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
С телефон, Пепси, на семейна почивка с телефон Simple Smile

PS От колекцията на Бекъм ми хареса това, сега ако си изсмуча от пръстите и къде ще мога да го сложа ще е добре, ама надали Wink


Така, препоръчвани принтове в съответстие с телосложението и излъчването (т.е. облягат се едновременно на типизацията по Kibbe (той се фокусира на телосложението и според него всяко тяло попада в една категория) и на тази на Kitchener (който се фокусира на чертите на лицето и излъчването и според него едно лице може да комбинира повече от една есенция).




Драматичен тип и стил

Мек Драматичен стил (Soft Dramatic)
Скрит текст:














-Animal prints

-Bold and abstract shapes

-Oversized florals

"In the end, you can do whatever you want with your style. We always recommend using David Kibbe’s tips as a base and create a style around your essences and seasonal colors for a more authentic style. "
https://ourfashiongarden.com/the-soft-dramatic-kibbe-body-type-t … t-complete-guide/

https://styleshop.by/soft-drama/
https://radiantlydressed.com/kibbe-soft-dramatic/
https://theconceptwardrobe.com/7-style-essences/complete-style-essences-guides

Flamboyant Natural Style (Ярък Натурал) + Natural Essence

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 20:28 от Agent Provocateur

# 1 587
  • София
  • Мнения: 9 489
Пристигнахме в Лондон при температури 6-8 градуса рано сутринта! Нечовешки студ! Хората с пухенки и ботуши в метрото! Аз, облечена с всичко, което притежавам в момента! Relaxed

Скрит текст:
Mtz, така е! Април медец е рисков, но не и ако си само на север, както бяхме ние до Pereybere. Плаж като слънце! Но, че на юг ваши повече го знаехме от рано. Късмет имахме, да се измъкнем с колата без последици! Можеше да загасне мотора, да влезе вода и да замръкнем рам в ония пущинаци и джунгли!

Мими, ти губиш, че не се качваш на самолета още! Гърция и на дърти години, живи и здрави - мога да ходя! Както ММ казва-  когато го питам веднъж, защо не направим една Будапеща, Прага или Варшава, вместо тия полето по 14 часа и нагоре- сега пътуваме надалеч, а като се пенсионираме - само на близо! Smiley

Харпи, за слънцезащитният за ръцете си много права! Те имат нужда основно от нея, в комбинация с подхранване, понеже са изложени и на слънце, а и по често ги мием от лицето. Ако кремът за ръце няма слънцезащита, той не ги пази. Другото е маркетинг.

Магни, ето я басмената рокля, така жадувана от мен! Щеше да ми бъде като споменик! Тя разказва история на едно приключение! В реалния живот, иначе не нося картинки по себе си. Wink

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 16:38 от kopche

# 1 588
  • Мнения: 3 536
Очаквах много от колекцията на В.Бекъм&Манго и съм малко разочарована
Поръчах си с идея да нося с високи токчета черен панталон с маншет и
плетена блуза с якичка
роклите ми харесаха, още са налични всички модели и размери, показаната от Агентката най-много, но ако я взема ще трябва да я среща до средата на прасеца, за да мога да я нося вечер тук и там. Дълга в черно не виждам скоро да облека някъде

Копче, увиваш шала около себе си под якето и така ще ти е маааалко по-топло.

Гледах филма за Ейми Уайнхаус и много ми се прииска да отида за няколко дни в Лондон.

Басмяната рокля с тигрите ми харесва, но шарката ще е ту мъч върху мен.

Агент, ще чакам с интерес за Classic шарки и багри. Като имаш време.

# 1 589
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Ани и Ал, чакам ви в спортната тема, защото вие от отслабване нямате нужда:stuck_out_tongue:Покупките и на двете са супер!
Деси, много набързо ще е.Организираме ли, обаче среща с удоволствие ще дойда.Маникюрът ти е много хубав!
Копче, пак сте чудни!
Кремът на Нюкс за ръце има фактор и с очите си съм видяла как изсветляха старчески петна.Дамата, която е създателка на аптеката и която е видяла какво ли не призна крема.

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 08:13 от siska79

Общи условия

Активация на акаунт