Сълзи по бузите се стичат, но този път от радост те потичат! ~бебеправене 602~

  • 27 222
  • 841
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 292
Аз се разписвам със зацапване... до довечера ще тръгне Ц и ми обърква всички планове с това закъснение от цяла седмица... довечера ще звънна на АГ и иска да ида между 10 и 13 ден (което се пада другата седмица петък, събота, неделя), а аз в неделя пътувам за София и от 1 до 3 април ще съм в София в ревматологията за контролни изследвания, а точно в тия дни ще иска на 100% пак да ида да следим О и ще се гръмна...не знам как да постъпя...

# 31
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 356
Билийв, според мен отложи бебеправенето докато минат изследванията освен. Те самите дали ще са съвместими със забременяване трябва да се прецени.
Аз май също клоня да пропусна тази седмица О. Още се мажа с диклофенак, че кръста ме боли, от време на време взимам и парацетамол и упсарин. С тези медикаменти едно на ръка, че може да няма О, второ не се препоръчват да се забременява на тях, трето да взема да си оправя кръста да не стане хронично от неглижиране.

# 32
  • Мнения: 292
Билийв, според мен отложи бебеправенето докато минат изследванията освен. Те самите дали ще са съвместими със забременяване трябва да се прецени.
Аз май също клоня да пропусна тази седмица О. Още се мажа с диклофенак, че кръста ме боли, от време на време взимам и парацетамол и упсарин. С тези медикаменти едно на ръка, че може да няма О, второ не се препоръчват да се забременява на тях, трето да взема да си оправя кръста да не стане хронично от неглижиране.

Ние така или иначе този месец пропускаме, ММ го няма, ще си дойде след месец, а до тогава ще ми е дошъл и следващия Ц, но АГ иска поне да следим има ли я О, няма ли я, че да знаем как да процедираме.
Иначе относно проблемите ми, лекарства не приемам, но отивам за чиста контрола и обстойни изследвания, че поне там ми пускат много неща по здравна каса, което не е малко.....

# 33
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 356
Аха. Ами ще видите за О петък и събота преди да заминеш, споко, после ще видите за ЖТ и така.
Иначе за ревматологичните - просто ако ти правят с рентген, скенер и прочее, нещо контрастни вливки и подобни визирах дали са съвместими. Понеже ме съмнява да лежиш само за кръвни изследвания.

# 34
  • Мнения: 488
Аз имам дата за оперативната хистеро през април. И започвам Регулон, за да наместим Ц за операцията. Не се притеснявам, даже нямам търпение да дойде, за да приключим вече и тайно се надявам това да е последната стъпка преди успеха.

# 35
  • Мнения: 292
Аха. Ами ще видите за О петък и събота преди да заминеш, споко, после ще видите за ЖТ и така.
Иначе за ревматологичните - просто ако ти правят с рентген, скенер и прочее, нещо контрастни вливки и подобни визирах дали са съвместими. Понеже ме съмнява да лежиш само за кръвни изследвания.

Предният път ми правиха, сега дали ще ми правят не знам... дори това ходене чесно казано не знам защо е, при положение, че януари бях ... май си усвояват само пътеките ама това е друга тема... дори и да решат пак да ми правят рентген съм спокойна, че опити няма да има сега... за съжаление ММ ще си дойде чак на 20 април, а до тогава ще трябва да ме невести и следващият Ц или поне да е наближил.... 😄

# 36
  • Мнения: 102
Днес реших да си пусна попълнения въпросник към Неовитро - интуитивно или песимистично, не ми се чака повече, а и моята текуща АГ няма много опит с АР и проблемно забременяване.

Скрит текст:
сууупер странно ми е, че тепърва влизам във възрастта, в която с лекуващи лекари сме на еднакви години 😁 ставам на 30 тази година октомври

# 37
  • София
  • Мнения: 3 016
fearless, Гогова е с 4 години по-млада от мен и на едни от първите прегледи като ми каза: ама вие сте млада още! направо щях да припадна от смях Grinning

Последна редакция: вт, 19 мар 2024, 14:54 от shan^tall

# 38
  • Мнения: 1 349
Момичета, имам бързо въпросче.
Днес бях при АГ пак, лигавицата изтънява, има чистене.
Пуснахме материал за фертилити в Геника.

Даде ми обаче 3 хапчета Цитотек, които да приемам през 3 часа днес. Все още не съм, тъй като четох доста неща и малко ме е страх. Идеята на АГ е да не се чисти 14 дни както предните пъти, а по-бързо. Но каза, че реално може и без тях. Чудя се какво да направя

# 39
  • София
  • Мнения: 3 016
Bambie, аз може би бих дала шанс на естественото изчистване.

# 40
  • Мнения: 488
Седя и се чудя сега по моя случай, най-вероятно ще звънна и в МЦ де, ама да ви попитам. Почвам Регулон на 4 ден от МЦ(21.03) и трябва да не го спирам изобщо до 19.04, когато ще е операцията ли? Обясниха ми да е всеки ден в един и същ час, но това не съобразих да попитам. Има логика да го пия до деня, ама пък в листовката пише какво ли не, особено преди оперативна намеса.. то е ясно, че съм хистеро и не е точно операция, ама пък доста се зачудих. Като започна приема ще се обадя пак да разпитам.

# 41
  • Мнения: 5 381
Bambie, аз бях на Цитотек и Метергин (ако правилно помня името на второто) при моят СА в 8гс. Метергинът ми беше първо през устата на хапче и после и инжекция ми биха.
Изчистих се сама и за щастие не се наложи външна намеса.
На вторият нормален цикъл след това забременях, този път успешно.

# 42
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 356
Бамби, аз съм приемала 2 цитотека през 2 часа всеки. Но бях под лекарско наблюдение, сакът бе изпаднал сам преди това и се стимулираше лигавицата да се изхвърли. При мен мина ок.

# 43
  • Мнения: 239
Здравейте, запис. Много пишете, не смогвам.
Сега гледах това и реших да го постна:

https://www.facebook.com/share/r/H7p11Yh1fnFtAKbK/?mibextid=UalRPS 

Успех на всички този месец 🩷

# 44
  • Мнения: 110
Здравейте, имам нужда от малко помощ и съвет. От няколко месеца не мога да се преборя със стрептококова влагалищна инфекция. Днес пак ми се обадиха от АГ кабинета с резултат и ми предписаха антибиотик за 4 път и започва да ми писва и да се изнервям. И преди 4 години имах, но тогава с един курс се излекува, сега не знам какво става. Лечението ми е еднакво всичките пъти:Антибиотик+антимикотик перорално. По принцип харесвам и имам вяра на доктора си, но се чудя дали има има и други подходи за справяне с тази гад, нещо което да се добави или промени: локални вагинални глобули за инфекцията или някакви пробиотични след лечението? Смяна на доктор и лаборатория? Някакъв хранителен режим?

Общи условия

Активация на акаунт