Сълзи по бузите се стичат, но този път от радост те потичат! ~бебеправене 602~

  • 27 226
  • 841
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 224
Запис и от мен ♥
Успех на всички!
Rave, Sonityy Благодаря! 🌸

# 16
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 360
Минкова е ангиолог, не хематолог. Близки са, но различни специализации. Затова и прегледът е бил различен. Примерно, Минкова може да прави определени неинвазивни интервенции на съдовата система, Тончев не може.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 016
Мила, ако за първи път пиеш летрозол имай предвид, че 2-3 ден може да се появи главоболие. Само парацетамол пиеш и много течности.

Аз размишлявах снощи върху моята реакция на летрозола този месец. Реално това е единственият път, в който го пия от 4ти ден, винаги съм го почвала на 2-3. Сега Сенкова не езачеркнала опита тотално, за нея винаги има шанс да е читава Я, аз съм песимист на тази тема. Вече съставих план за следващите 3 месеца Grinning Режим, спорт, сменям добавките и през две седмици на СПА Grinning

# 18
  • Мнения: 94
Здравейте,момичета! Пожелавам на всички бебеносна темичка.
Аниго, честита радост и много пухкав финал!

Записвам се и аз в темата - правим опити от 3 месеца, опитвам се да хвана овулация с лентички по препоръка на АГ, но просто не успявам. Тествам от първи ден след край на МЦ, но засега нямам 2 еднакви по интензитет черти. АГ ми беше казала, че на преглед се ходи най-рано след година неуспешни опити,но се замислям има ли смисъл да си пусна някакви изследвания поне? Правена ми е цитонамазка преди да почнем с опитите и излезе чиста, също на прегледа не се видяха кисти или друго.
Благодаря ви,че ме изчетохте, прекрасен ден от мен!

# 19
  • Мнения: 581
Шантал, много благодаря❤️
Иначе и на мен ми беше 4 ден,  от снощи го почнах. Прибрахме се късно и нямах време да чета листовката,  но главоболието е от най-чедтите странични ефекти, та не съм изненадана.
Мисли позитивно,  добра реколта ти пожелавам!

# 20
  • Мнения: 285
Благодаря на rave за темата и на sonityy за орисването!
Новата тема да ни донесе много радост.
Записах се в списъка, с rave се движим с един ден разлика. 🥰

# 21
  • Мнения: 378
Rave, Sonity 🍀

Anigo тихичко честито и до финал 💚

Мила, аз от летрозола след първото хапче имах топли и студени вълни, даже малко се стреснах, но всичко беше ок след това.

Шантал, понеже последната тема я изчетох малко по диагонал, ако се бъркам, извини ме! На 8ми ден си имала 1 ДЯ? Аз като ходих преди инсето, първият ми преглед беше на 7ми ден, имах да пия още 2 дни летрозол реално и доктора каза, че още не може да се определи кой и колко ще са доминатни, объркал се е със сметките кога да отида на преглед. Не знам при теб има ли шанс за някакво такова развитие?

Аз днес вечерта се прибирам в БГ, а ми е трети ден и явно и този месец няма да мога да си пусна хормоните, за да правим следващия месец Инсето, малко се отчайвам на последък, всякаш всичко е против нас и каквото може да се обърка в тази насока, се обърква..

Успех на всички 🍀

# 22
  • София
  • Мнения: 3 016
V_gs, няма объркаване на 8ми ден ДФ 18мм, всички бяхме супер изненадани, при всички приеми на летрозол за естествени опити абсолютно винаги съм си пила плътно хапчетата 5те дена и сме правили поне още един преглед за да сме сигурни кога да действаме, двете стимулирани пункции и двете на естествен цикъл досега абсолютно сме ги таймирали около 11-12 ден за пункция 13-14. И винаги с летрозола съм правила два фоликула, единият път аха и трети да стане даже. Затова си мисля, че при мен схема от 4ти ден не даде резултат. Ама вчера толкова се шашнах, че забравих да я питам за нейното мнение по въпроса.

# 23
  • Мнения: 1 012
rave, благодаря ти за цветната тема и свежото настроение, което внасяш! Flowers Hibiscus

Соня, колко е хубаво, че сте сбъднали и двете си мечти! Blue Heart Gift Heart
Грабя си от прашеца и ще те чакаме след 3 месеца да мяташ памперси!

Мила, да растат и трите и ще те чакаме с добри новини покрай пункцията! Nature Sparkles
Мини, Шантал, много стиснати палчета и на вас да се изненадате приятно от опита! Flowers Four Leaf Clover Nature Sparkles  Flowers Four Leaf Clover

PumpkinPraline, добре дошла в темата! Рано е още да се притеснявате, но не пречи да пуснеш полови хормони на 3-ти ден от МЦ, ако мислиш, че това ще те успокои. Ако само ще те натовари, изчакайте поне още 3 месеца и се наслаждавайте на процеса! Nature Star2

Ние още сме на тема изследвания и чакане. Този цикъл беше ановулаторен, та въпреки че вече ми е 31-ви ден още си чакам да ми дойде, че да пусна микробиологията след лечението и имунологичните изследвания на 12 - 18 ден от следващия цикъл. Него със сигурност пак го пропускаме, но ви следя и ви пожелавам тази тема да е много радостна и бебеносна! Nature Star2

# 24
  • Мнения: 748
Rave Heart
Sonity всичко да е наред!

Момичета, благодаря ви! Heart

# 25
  • Мнения: 649
Аниго, честито! Супер резултат за 2 дни преди цикъл. Hug И успех на всички Flowers Four Leaf Clover

# 26
  • Мнения: 378
Шантал, с моят беден опит - 1 следена стимулация с летрозол по едно на ден, направих също само един Ф. На мен док ми каза, че с кломифен стават повече Ф, но по-голям шанс за лошо качество, докато летрозола прави 1, 2, но “избира” качествените. Аз в групата за инсеминациите чета, че повечето момичета слагат и инжекции за допълнително стимулиране, но не знам в твоя случай дали е ок?
Стискам палци този един Ф да се окаже вашият герой! 😊

# 27
  • Мнения: 31
Rave, прекрасна пролетна темичка! Благодаря!
Благодаря и на Сони за орисването и нека всички да прегърнат своите красиви  и здрави бебета!
За всеки ваш положителен тест се радвам все едно е мой. Моят - той е малко в зоната на здрача😊
Ще разбера в края на тази седмица. Ако не е сега моят миг, то продължавам с добавките, ендокринолога и прегледа при лекаря.
Успех и късмет на всички, но повече смирение, благост и спокойствие!

# 28
  • Мнения: 1 729
Благодаря , Rave ❤
Sonity , чакам те да ни замеряш с памперси 🌺
Относно Летрозола , миналия месец го приемах по схема - 2х1 от втори ден на М , за пет дни . Имах ужасно главоболие от него , но ми беше направил два много хубави доминантни Ф , не че имаше файда 😆 Док каза , че добре реагирам и ще го приложим за инвитрото . Също така ми изчисти задържания Ф в левия яйчник .

# 29
  • Мнения: 213
Запис и от мен с благодарности на rave и sony❤️ за прекрасната тема и орисването! 🍀

Anigo тихичко честито! ❤️

При мен нищо не се случва, излязоха ми резултатите от имунология, резултатите са перфектни според лаборантката в Токуда и коментара от имунолога. Пратих ги на клиниката заедно с резултата от прогестерона и би трябвало да се обадят като Сенкова ги разгледа. Иначе Нечакам М днес или утре.

Дано новата пролетната тема донесе много положителни резултати! 🍀🍀🍀

Общи условия

Активация на акаунт