Клиники в Истанбул - пролетна тема 18

  • 9 443
  • 170
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 971
Кой е актуалния им контакт? На Алие ли да пиша?

# 76
  • Мнения: 200
Момичета, някой правил ли е екзосом или прп в Турция и в коя клиника? Стволови клетки също? В България правят ли някъде тези процедури.

# 77
  • Мнения: 77
Момичета, някой правил ли е екзосом или прп в Турция и в коя клиника? Стволови клетки също? В България правят ли някъде тези процедури.
Стволови клетки в комбинация с ПРП правих в Аджъбадем Маслак.

# 78
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 854
В България правят ли някъде тези процедури.

В България ПРП прави д-р Александър Калчев. Трябва да се мине първичен преглед (часовете са трудни) и след това по негова преценка се коментира/назначава.

# 79
  • Мнения: 33
Здравейти, на почти 37г. съм, с ПКЯ и Инсулинова резистентност, от известно време нямам и овулация.. 🥹 Според вас в коя от клиниките в Турция могат да ми помогнат да забременея? Нужно ли е да им изпращам преведени изследвания или направо да отидем на преглед?

# 80
  • Мнения: 411
Здравейти, на почти 37г. съм, с ПКЯ и Инсулинова резистентност, от известно време нямам и овулация.. 🥹 Според вас в коя от клиниките в Турция могат да ми помогнат да забременея? Нужно ли е да им изпращам преведени изследвания или направо да отидем на преглед?

Отидете направо на преглед. Лична препоръка за клиника Бахчеджи Фуля, д-р Карлъкая. Там има координаторка на български език говори - Херис, носете си изследванията с вас.
Успех!!

# 81
  • Мнения: 36
Здравейти, на почти 37г. съм, с ПКЯ и Инсулинова резистентност, от известно време нямам и овулация.. 🥹 Според вас в коя от клиниките в Турция могат да ми помогнат да забременея? Нужно ли е да им изпращам преведени изследвания или направо да отидем на преглед?
Разгледай услугите на Турмед.Ще ти помогнат и насочат.Аз съм изключително доволна от тях. Не е нужен превод на документи. Препоръчвам ти Мемориал. Ако те интересува нещо пиши на лични Simple Smile

# 82
  • Мнения: 200
Момичета здравейте, някой може ли да каже цени на хистероскопия в клиники Аджибадем ,Бахчеджи и Мемориал или др.
В Лив хоспитал при проф.Дога Сечкин , цената е 9000 евро ,изумена съм !

# 83
  • Мнения: 151
Момичета здравейте, някой може ли да каже цени на хистероскопия в клиники Аджибадем ,Бахчеджи и Мемориал или др.
В Лив хоспитал при проф.Дога Сечкин , цената е 9000 евро ,изумена съм !
Лив хоспитал е друга лига.
Цената в Мемориал е около 1600 евро (виж първа страница от темата).
Бих препоръчала да погледнеш и при др Калчев в Сф, ако не е някаква много сложна причината за хистерото. Той прави хубаво хистеро и цената е ОК.

# 84
  • Мнения: 200
Момичета здравейте, някой може ли да каже цени на хистероскопия в клиники Аджибадем ,Бахчеджи и Мемориал или др.
В Лив хоспитал при проф.Дога Сечкин , цената е 9000 евро ,изумена съм !

Лив хоспитал е друга лига.
Цената в Мемориал е около 1600 евро (виж първа страница от темата).
Бих препоръчала да погледнеш и при др Калчев в Сф, ако не е някаква много сложна причината за хистерото. Той прави хубаво хистеро и цената е ОК.
Благодаря за отговора.
Честно казано, не знам каква лига е Лив хоспитал,но примерно Аджибадем не са по малка .

# 85
  • Мнения: 200
Момичета в Ехомар слагат упойка при цветна снимка , но след предварително записване  за да има анстезиолог ако пациентката иска, а не както на първа страница е написано  ,че не слагат упойка !

# 86
  • Мнения: 1
Момичета здравейте, някой може ли да каже цени на хистероскопия в клиники Аджибадем ,Бахчеджи и Мемориал или др.
В Лив хоспитал при проф.Дога Сечкин , цената е 9000 евро ,изумена съм !
Ноември 2023 платих 2000 евро за хистероскопия в Аджибадем Маслак плюс 400 евро за гел против сраствания.

# 87
  • Мнения: 1 971
Как правите банковите преводо до Турция? Има ли по-изгодна банка или друг начин?

# 88
  • Мнения: 84
Как правите банковите преводо до Турция? Има ли по-изгодна банка или друг начин?


Чрез приложението Wise, за превод от 120 000 лири таксата беше 24 лири предния път.

# 89
  • Мнения: 36
Как правите банковите преводо до Турция? Има ли по-изгодна банка или друг начин?


Чрез приложението Wise, за превод от 120 000 лири таксата беше 24 лири предния път.
Някой плащал ли е в евро или долар през това приложение?

Общи условия

Активация на акаунт