Клиники в Истанбул - пролетна тема 18

  • 7 372
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 208
Имате ли представа колко струва вливане на интралипид в Мемориал?
Около 300 лв. беше октомври. Не знам дали нямат някакво увеличение след последните промени на цените.
Преди малко ми писаха, че е 10500 лири, демек 600лв

# 61
  • Мнения: 170
Имате ли представа колко струва вливане на интралипид в Мемориал?
Около 300 лв. беше октомври. Не знам дали нямат някакво увеличение след последните промени на цените.
Преди малко ми писаха, че е 10500 лири, демек 600лв
Мале, направо не е истина как са скочили цените. Ако имате възможност направете си вливката в България. В Турция вливат интралипида на бавна капка по 3 мл. на телесно тегло, точно както е описано на опаковката. Преди това мисля, че ми бяха пуснали банка натриев хлорид. Вливките ми ги правиха няколко дни преди трансфера и в деня на трансфера.

# 62
  • Мнения: 52
Имате ли представа колко струва вливане на интралипид в Мемориал?
Около 300 лв. беше октомври. Не знам дали нямат някакво увеличение след последните промени на цените.
Преди малко ми писаха, че е 10500 лири, демек 600лв


Това с включен интралипид или без?  Аз последно съм правила декември в Аджъбадем Фулия и беше 3000 лири, но си носих интралипид от аптеката, той струваше около 700-800 не помня точно

# 63
  • София
  • Мнения: 208
[
Това с включен интралипид или без?  Аз последно съм правила декември в Аджъбадем Фулия и беше 3000 лири, но си носих интралипид от аптеката, той струваше около 700-800 не помня точно

С включен интралипид, ама и с него и без него цената е доста висока, като се сетя, че тук струва под 20 лева и за вливане ми взимаха още 50.

# 64
  • Мнения: 52
[
Това с включен интралипид или без?  Аз последно съм правила декември в Аджъбадем Фулия и беше 3000 лири, но си носих интралипид от аптеката, той струваше около 700-800 не помня точно

С включен интралипид, ама и с него и без него цената е доста висока, като се сетя, че тук струва под 20 лева и за вливане ми взимаха още 50.


Да, цената е абсурдна, попийте в друга болница, обикновено в Турция много се възползват от чужденците и им извиват ръцете. Не вярвам навсякъде цената да е такава.

# 65
  • Мнения: 1
Здравейте, можете ли да препоръчате по-ефтини аптеки в Истанбул за закупуване на "pergoveris"? Много благодаря предварително! Heart Exl

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 308
Цените на лекарствата са фиксирани и би трябвало от която и да е аптека в Турция цената да е една и съща-тази, посочена тук https://www.ilacabak.com/pergoveris-150-iu-75-iu-enjeksiyonluk-c … cu-3-flakon-23741

# 67
  • Мнения: 76
Здравейте, можете ли да препоръчате по-ефтини аптеки в Истанбул за закупуване на "pergoveris"? Много благодаря предварително! Heart Exl
Едва ли може да се намери по-евтина аптека за Перговерис конкретно. Дефицитни лекарства са. Ние се уговорихме с аптекаря, който е и собственик, че ще пазаруваме при него и ни правеше 10% отстъпка всеки път и то без да се налага да му припомняме.

# 68
  • Мнения: 1
Сигурно въпросът ми ще прозвучи нелепо и неграмотно, ама все още чакам отговор от Мемориал. На 45г съм и се притеснявам от евентуална многоплодна бременност.
При наличие на 2 здрави след ПИД ембриона, и двата ли ги връщат или само един.
Тук играе ли роля качеството или се смята, че щом се генетично здрави са качествени?

Поздравления за чудесният резултат ! Със сигурност ще ви предложат трансфер само на един Simple Smile Може  ли да споделите дали приемахте някакви добавки с цел подобряване на качеството на яйциклетките предвид възрастта ?

# 69
  • Мнения: 2
Иви, пощата ти е запълнена. Опитах се да ти пиша отново Simple Smile

Поздрави,

Ст.

Здравейте момичета,

Бях на първични прегледи в следните клиники миналата седмица и имам актуална информация: Брюксел, Аджибадем Козятаи в азиатската част, Мемориал, др Тургут, Бахчеджи, и Аджибадем Маслак. Ако някой има въпроси съм насреща.
Цветната снимка в Ехомар е вече 4500лири.
Освен това намерих 2 лаборатории до джамията шишли:
Galen Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi
Laboratory Mecidiyeköy Istanbul
İstanbul Laboratuvarı Şişli Şubesi

Аз предполагам, че от началото на другата седмица ще започваме стимулацията в Мемориал, така че ако някоя от вас е по същото време там ще се радвам да се запознаем и да обменяме опит.

Много  плюсчета желая на всички!

Ваша Ива

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 308
Подарявам 1 доза Перговерис, срок на годност 10.2024 г

# 71
  • София
  • Мнения: 208

Поздравления за чудесният резултат ! Със сигурност ще ви предложат трансфер само на един Simple Smile Може  ли да споделите дали приемахте някакви добавки с цел подобряване на качеството на яйциклетките предвид възрастта ?
[/quote]

В действителност от болницата вече ми отговориха, че ще върнат само един.
Пия CoQ10, R алфа липоева киселина, Омега 3; Масло от Вечерна иглика; Пробиотик, Метфогамма 850, мета фолиева.
Според доктора в Турция, няма смисъл да пия добавки, защото е въпрос на генетика и добавките няма да помогнат за подобряване на качеството, но нямаше против, ако аз искам да си пия и аз продължих, защото искам да съм младолика мама Smile.

# 72
  • Мнения: 110
Подарявам 1 доза Перговерис, срок на годност 10.2024 г
Ако все още е налична, аз бих я взела

# 73
  • Мнения: 345
Здравейте някой може лиида ми каже за някакви по серьозни генетични тестове на двойката освен кариотип ?
Имам познати с две стимулации нямат нито един здрав ембрион . След първата нищо не оцеля а след втората след пид е много зле .А преди това има два аборта с аномалии.Искам да ги насоча в турция.Спомням си че в мемориал през 2020 та ми казваха че ако нямаме здрави след пид ще ни правят някакво генетично изследване но при нас имаше два здрави и не съм задълбавала.А и като цяло всичко ще е от полза .Кариотипи имат , имунология , хистероскопии , Калчев и добавките му абе каквото се сетите е правено

# 74
  • Мнения: 24
Момичета, имам въпрос към тези от вас които са били в Мемориал. На някоя от вас мъжа й правил ли е там ДНК фрагментации. За колко време излиза резултата? Благодаря  на  отзовалите се!

Общи условия

Активация на акаунт