Ще имам близнаци! Тема с продължение 40

  • 3 337
  • 137
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 336
Аз не съм пила Диаспорал, ама то зависи и каква е дозировката. От Магнерота ми се пада по 3000 мг на ден.

# 31
  • Мнения: 2 144
Някак без да искам си  изтрих коментара... Ще го постна, като снимка, защото не ми се пише отново Grinning

# 32
  • Мнения: 5 336
Яснооо, мерси!

# 33
  • Мнения: 2 801
Момичета, по колко фолиева киселина пиете? Аз засега съм на 0,400 мг.,но се чудя, след като са две дали не трябва да е двойна доза...

# 34
  • Мнения: 127
Аз взимах до 3ти месец по 800 мг, сега вече 400 мг, че и без това пия много добавки.

Момичета, по колко фолиева киселина пиете? Аз засега съм на 0,400 мг.,но се чудя, след като са две дали не трябва да е двойна доза...

# 35
  • Мнения: 135
Аз също пия само 400 мг, доктора така ми е казал и изпълнявам. Имунолог ми беше казал, че при предозирането с фолиева тя става токсична. Така че слушай лекаря си.


[/video]
quote author=blondyberry link=topic=1637946.msg47791658#msg47791658 date=1711208602]
Момичета, по колко фолиева киселина пиете? Аз засега съм на 0,400 мг.,но се чудя, след като са две дали не трябва да е двойна доза...
[/quote]

# 36
  • Мнения: 127
Момичета имам болки в таза/кръста от няколко дни. Стигат понякога до отпред 😔 пия си магнезий и но-шпа, но няма много ефект.

# 37
  • Мнения: 135
Говори с лекаря си, всяка болка е хубаво да се обсъди с лекар.

Момичета имам болки в таза/кръста от няколко дни. Стигат понякога до отпред 😔 пия си магнезий и но-шпа, но няма много ефект.

# 38
  • Мнения: 127
Вече бях, магнезий и това е. Напомня ми , че съм с две. Но аз хич не търпя болки затова пиша тук дали някоя има подобни оплаквания.

Говори с лекаря си, всяка болка е хубаво да се обсъди с лекар.

Момичета имам болки в таза/кръста от няколко дни. Стигат понякога до отпред 😔 пия си магнезий и но-шпа, но няма много ефект.

# 39
  • Мнения: 135
Здравейте бях на преглед вчера и доктора като гледаше бебетата в 11 гс съм и пусна да чуем пулса и на едното беше 139 на другото 174. Каза че всичко е наред ама ми е странно защо има такава разлика. Имате ли спомен при вас да е имало такова разминаване в пулса. Бебетата са в два отделни сака.

# 40
  • Мнения: 5 336
При мен нямаше особено разминаване, но не мисля, че е проблем.

# 41
  • Мнения: 197
По принцип при различните полове май е така 🤔

# 42
  • Мнения: 5 336
Ми на теория е така, на практика не точно. Grin  Моите са от различен пол и са горе - долу с еднакви пулсове.

# 43
  • Мнения: 306
Моите са от различен пол и имаха разлика в пулса. Не помня колко, но винаги питах колко е и проверявах по таблици дали всичко е ок. Човек без работа съм била 😂

# 44
  • Мнения: 25
Здравейте момичета ! Вчера разбрах че съм бремена ! Казаха ми че може да са близнаци но е много рано да ми кажат може ли някоя от вас ако разпознае снимката да сподели мнение ! Аз съм с тромбофолия и съм малко притеснена ще пусна снимка

Общи условия

Активация на акаунт