Вижте наш`та звезда Блондиния

  • 9 448
  • 157
  •   1
Отговори
# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Охо Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 520
 Mr. Green

Попадна ми вчера и го четох.
Сега Блонди ще потвърди пише ли Шоу истината или не.  Mr. Green

Апропо, явно доста четат из форума тия журналисти.

# 3
  • Мнения: 2 070
Хихи, не ги знаех тези неща. Ще съм любопитна и да чуя изпълнения. Блонди пусни ни нещо твое. Тъкмо и ще кажеш кое истина кое лъжа, освен ако не желаеш да има митове около теб.

# 4
  • Мнения: 4 371
Бахти гнусния вестник.
Не мога да си представя че нормални хора го четат Stop

# 5
  • Мнения: 2 258
ЯЯЯЯЯЯЯЯ,Нелка,не знаех,че се познавам със знаменита личност Hug Grinning

# 6
  • Мнения: 1 520
Факт е наистина май че много го четат, аз гледам много възрастни хора си дават парите за подобни. Явно това им е малкото останала радост. Въпреки че не знам каква толкова радост прочитат там.

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бахти гнусния вестник.
Не мога да си представя че нормални хора го четат Stop

ммммм, да

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Блонди, ще ги съдиш ли?  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 1 457
На такива вестници не вярвам  Stop

 

# 10
  • Мнения: 4 371
Блонди, ще ги съдиш ли?  newsm78
Някой успял ли е да осъди жълтата преса?

# 11
  • Мнения: 7 723
Цомбе, към коя дата е пресата  Thinking

# 12
  • Мнения: 1 273
Блонди, ще ги съдиш ли?  newsm78
Някой успял ли е да осъди жълтата преса?
Ами Слави май успя!

# 13
  • Мнения: 10 758
Бахти гнусния вестник.
Не мога да си представя че нормални хора го четат Stop
Стига мари, са па и кукумицин ше ме изкараш Mr. Green
Аз вестници не си купувам от години.Ходих до една книжарница да купувам химикалки на щерката и случайно я видях Нелката на първа страница на вестника Wink

# 14
  • Мнения: 10 758
Цомбе, отде изкопа тез архиви  newsm78
Кви архиви ма, тва е днешен вестник.

# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Блонди, ще ги съдиш ли?  newsm78
А за кое да ги съди?

# 16
  • Мнения: 7 723
Цомбе, отде изкопа тез архиви  newsm78
Кви архиви ма, тва е днешен вестник.

Ама снимките са доста стари, май  Thinking
Тия журналисти толкова ли няма к`во друго да пишат  newsm78

# 17
  • Мнения: 7 114
Те това вече е клюкарник.
Блонди, ти знаеше ли каква палавница си всъщност?


# 18
  • Мнения: 7 474
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 371
Стига мари, са па и кукумицин ше ме изкараш Mr. Green
Аз си те знам, че си, няма какво да те изкарвам Heart Eyes
Не говорех за теб, а за хората, които си го купуват редовно и си го четат. Къде е тръпката да четеш неща, които я са верни, я не Thinking

# 20
  • Мнения: 3 423
Блонди едва ли ще се изкаже по въпроса.
Оставете миналото там, където му е мястото.

# 21
  • Мнения: 1 072
Цомбе, сигурна ли си, че Блонди няма нищо против да обсъждаме така личния й живот?

# 22
  • Мнения: 5 622

 Абе тези се повтарят. Преди време пак бяха изкопирали нещо от форума..Тогава даже заподозряхме Шушон май, че стои в дъното на нещата  newsm78

# 23
  • Мнения: 437
Брех! Не им ли омръзна вече на псевдо журналистите да я дъвчат тази история Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 744
Наистина ли тази тема съществува?!?!

# 25
  • Мнения: 920
А тебе  кво те вълнува? Искаш да блеснеш ли, що  ли ?

# 26
  • Мнения: 4 451
Аз бих ги съдила Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 10 758
Цомбе, сигурна ли си, че Блонди няма нищо против да обсъждаме така личния й живот?
Естествено, че съм сигурна.Преди да пусна темата, я попитах дали има нещо против да пусна статията.

# 28
  • Мнения: 6 417
Блондиньо, давай пресконференция!  Joy

# 29
  • Мнения: 920
Цомбе, сигурна ли си, че Блонди няма нищо против да обсъждаме така личния й живот?
Естествено, че съм сигурна.Преди да пусна темата, я попитах дали има нещо против да пусна статията.

Ба, и тя кво ти отговори.
Ако наистина няма против - има 2 решение - иска да излезе истината, иска да стане известна.
1. - няма да стане
2. - ми не мие известна като фолк -певица, ама аз не ги знам

А ако не иска - иска да бъде нормален човек.

# 30
  • Мнения: 7 186
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

Мда Flutter

# 31
# 32
  • Мнения: 920

Не беше към теб, а към авторката.

# 33
  • Мнения: 5 001
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

Да, да Flutter

Чакаме пресконференция Peace Grinning

# 34
  • Мнения: 4 451
А автографи ще раздава ли? Пу, първа на опашката. Laughing

# 35
  • Мнения: 10 758
А тебе  кво те вълнува? Искаш да блеснеш ли, що  ли ?

А теб какво те вълнува, какво ме вълнува мен?Чудно ми е с какво ли ще блесна, след като съм пуснала статията ThinkingМен да ме видя там?
Теб пък кво те грее какво искам аз?

Цомбе, сигурна ли си, че Блонди няма нищо против да обсъждаме така личния й живот?
Естествено, че съм сигурна.Преди да пусна темата, я попитах дали има нещо против да пусна статията.

Ба, и тя кво ти отговори.
Ако наистина няма против - има 2 решение - иска да излезе истината, иска да стане известна.
1. - няма да стане
2. - ми не мие известна като фолк -певица, ама аз не ги знам

А ако не иска - иска да бъде нормален човек.

1.какво те кара да мислиш, че няма да стане?
2.Като не ги знаеш, как ще ти е известна.

# 36
  • Мнения: 7 263
Ти да видиш, ама това верно е на"шта Блонди!!!
Аз я познавам само от форумите и честно казано ми е много симпатична, не знаех че е звезда!!!
Важното е на нея да не и пука!!!
Що е русо все е готино !!!
Ми така де !!! Laughing Laughing Laughing

# 37
  • Мнения: 4 053
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

Мда Flutter

 newsm47

# 38
  • Мнения: 4 473
Знаех, че Блонди е била певица, но само толкова. На Коледната форумска среща имах възможността да се запозная с нея и макар да не разговаряхме много, отдалече се виждаше, че тя е и страхотен човек, и хубава жена! Предвид току що прочетеното, мога да допълня още повече добрите си впечатления за това колко свестен и земен човек е.
Остани си такава, Блонди!  bouquet

# 39
  • Мнения: 2 821
Бреей..аз пък сефте научавам тез клюкини Whistling

# 40
  • Мнения: 2 195
Е , имаме си звезда във форума  Simple Smile  А по кое време е била певица ? Щото аз на времето слушах фолк ... Е сега , в крайна сметка , вярно ли пишат във вестника , или не ?

# 41
Така наречените "жълти" вестници публикуват най-достоверната информация.

# 42
  • Мнения: 2 926
сега ми се ще да видя онези 90% от пишещите тук за които фолк е мръсна дума:))
Ще се спотайват предполагам . Трудно е да ръсиш определения за някой ,когото познаваш пък макар и виртуално и ти е приятен.

 А ,че слухтят във форума е факт. Една добра клюка не значи и истинска клюка ,а читаема. И коя е тя? Ами онази дето кара читателят да види в краката си и да подритне ,ако иска личният живот на някоя известна по едно или друго време личност.

Воден дух,прав си донякъде.
Журналистите от тези вестници пишат половинчати истини. Т.е .пишат измислици ,като плетат паяжината си на основата на някоя истина. И тъй като имам удоволствието или неудоволствието да познавам доста добре някои от тях
 аз отдавна не им казвам и добър ден тъй като има вероятност да бъда цитирана и обвинена за глобалното затопляне например:))

# 43
  • София
  • Мнения: 1 457
Така наречените "жълти" вестници публикуват най-достоверната информация.
Да, бе да, сега ти повярвахме.

# 44
  • Мнения: 1 120
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

Мда Flutter

 newsm47
Да, така е Laughing

# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ооо, Грация!  Laughing

# 46
  • Мнения: 2 792
сега ми се ще да видя онези 90% от пишещите тук за които фолк е мръсна дума:))
Ще се спотайват предполагам . Трудно е да ръсиш определения за някой ,когото познаваш пък макар и виртуално и ти е приятен.
Аз съм от неслушащите фолк и непонасящите фолк-културата, нито се спотайвам (не виждам защо), нито пък отъждествявам Блонди с горе-спомената култура, тя като човек (по това, което съм чела написано от нея), ми е много симпатична, пък за старата и звездна слава, много кратно беше писано и коментирано. А определения нямам спомен да съм ръсила, но се изказвам към този коментар, тъй като позицията ми анти фолк, съм  я заявявала многократно.
  И тъй като темата е за друго, а нямам намерение да влизам в спорове, приеми моето изказване като- Ето ме не се спотайвам  Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 2 958
сега ми се ще да видя онези 90% от пишещите тук за които фолк е мръсна дума:))
Ще се спотайват предполагам . Трудно е да ръсиш определения за някой ,когото познаваш пък макар и виртуално и ти е приятен.
......................................

Ето ме  Laughing
1.Не слушам фолк/чалга / но народна музика обичам/.
2.И все пак не казвам ,че фолк е "мръсна дума". Wink
3.Харесвам Блонди- каквото иска да пее. Който пее, зло не мисли. Peace
4.Не се спотайвам. Grinning

А на "жълтата преса" не вярвам. Поне не на 100%.

# 48
  • Мнения: 5 183
Не съм наясно с т.нар "стара звездна слава" на Блонди, а и това за мен е без зна4ение - не променя мнението ми нито в положителна, нито в отрицателна насока.
Винаги ми е била много симпати4на!  Hug

# 49
  • Мнения: 1 432
Я кажете една песен на "Блонди" ,4е аз съм била много малка не помня това време  Joy...Някой разтърсващ хит  Laughing

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз съм много крайна. ..... фолка е ужасно явление ..... това не е само музика, това е начин на живот .......  Sick ... 

Блондиня много я харесвам ......  Heart Eyes

# 51
  • Sf
  • Мнения: 808
Всеки изживява своята бурна младост Simple Smile
Блонди е готин човек, хубава мацка и умна жена!!!
 Hug

# 52
  • Мнения: 5 539
Какво толкова скандално видяхте в тази статия? Дори всичко да е вярно на 100%, какво срамно има Shocked Сигурна съм, че много от пишещите тук биха се гордяли с такава автобиография, особено с някои моменти от нея.
А Блонди е страхотен човек и има повече акъл от всички днешни пайнерки, взети заедно. Освен това е мила, чаровна и със страхотно чувство за хумор. По никакъв начин не мога да свържа образа, в който я познавам, със чалга-културата.

# 53
  • Мнения: 7 114
Лилита, няма срамно.
Просто хората имат право на неприкосновеност на личния живот. Партенките те с това не могат да свикнат.

# 54
  • Мнения: 10 758
Добре бе, да му се не види....темата не е за тва кой кво слуша, а за наша съфорумка, която познавам лично и мога да твърдя, че ми е приятелка.Вместо да се радваме, че пишат за нея, вие братче не спряхте да съскате.Баси злобата.То па да не му се случи нещо хубаво на човек.С парцалите ще го изядете.

# 55
  • Мнения: 27 524
Ето ме най-после и мен  Laughing

Г-жа Смутена-Засрамена, винаги съм имала приятни впечатления от теб. Ла Бомба ме е питала преди да го публикува. Недей да я нападаш така. Всеки я познава и знае, че е един изключително точен, коректен и добър човек. Наистина.  Heart Eyes
Известна е силно казано  Wink

Воден Дух, не е съвсем така  Wink

Шани, няма да съдя никого. Това не е за първи път, у нас имам наистина грозни и груби статии, тази не е такава. Научила съм се да не обръщам внимание и да не се ядосвам. Няма да казвам на черното бяло, не съм била известна, просто научаването на връзката ми със Слави подпали пресата, а не пеенето ми (за съжаление).
Отдавна съм се отказала от този бизнес, просто не съм достатъчно дебелокожа за там  Confused

Благодаря на Lennyh, strelche®, Дицу, Кифлата, Стам, Балалайка, Кросамая, Лилита и всички положително настроени за добрите и мили думи.  Heart Eyes

 




 

# 56
  • София
  • Мнения: 1 457
Ла Бомба, де я видя тази злоба?  Shocked Аз лично си помислех, че този вестник е писал статията без съгласието на Блонди и затова бях критично настроена към вестника, а не към Блонди  Wink А защо разговора тръгна към чалгата, така и не разбрах. Но поне стана ясно, че независимо от музикалните си предпочитания, всички харесваме Блонди  Hug Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 10 758
Ла Бомба, де я видя тази злоба?  Shocked Аз лично си помислех, че този вестник е писал статията без съгласието на Блонди и затова бях критично настроена към вестника, а не към Блонди  Wink А защо разговора тръгна към чалгата, така и не разбрах. Но поне стана ясно, че независимо от музикалните си предпочитания, всички харесваме Блонди  Hug Heart Eyes
Е как къде е....я прочети какво е написала смутената-засрамена госпожа.
А защо разговора и тръгнал към чалгата ли?Защото винаги става така с темите....израждат се.

# 58
  • Мнения: 764
Лелеее,Блонди,ами че ти си звезда,бе!
Аз лично много те харесвам,голяма си скица! newsm10

# 59
  • Мнения: 4 195
Блонди и Пошев ли познаваш беее, тоз остави брат ми на улицата Sad Cry Cry Cry Peace

# 60
  • София
  • Мнения: 1 457
Ла Бомба, не се връзвай на такива коментари - не си заслужава  Wink

# 61
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
хахаааа, изобщо не знаех, чи Блонди е някаква певица...
правила ми е впечатление на ителигентна мацка... Peace
Ла бомба, ко се вързваш бе, душа, я си свиркай!! Whistling Heart Eyesне, темите не се израждат, темите се осират. пуснах една тема за чалга аватарите и върху мен се изля такава помия, че от омерзение махнах снимката на бебето си от лентичката...

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 17:10 от karmacoma

# 62
  • Мнения: 4 068
Евала Блонди! За всичко!
Миналото си е минало пък и аз не виждам нищо срамно в него. Фолка не е любимата ми музика, но и аз като съм на кеф я слушам.
А Блонди е един страхотен човек. Винаги отзивчива и винаги точна. Много пъти ми е помагала със съвет, а за последния и жест просто нямам думи да и благодаря. Щастлива съм, че успях да се запозная с нея на форумския купон и ме е яд, че не можахме да поговорим повече.

# 63
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Я виж! Блонди не била само форумска звезда Hug

Не съм наясно с т.нар "стара звездна слава" на Блонди, а и това за мен е без зна4ение - не променя мнението ми нито в положителна, нито в отрицателна насока.
Винаги ми е била много симпати4на!  Hug
Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 2 897
Чалга и аз не слушам Sick даже мразя Sick
Ама Блонди я харесвам Sunglasses Не я познавам лично.Само от форума, но ми е направила впечатление. Щом и веднъж гласувах за нея.....за нещо си.....
Много си готина Блонди, ти беше една от първите които ми направиха добро впечатление, без да имам конкретен контакт с тях Peace
Което показва, че си си родена за звезда -огряваш на  всякъд Wink

# 65
  • Мнения: 920
Блонди,
Не съм искала да те обидя, но такива клюкарски истории са ми органически,у физически и всякак неприятни.
Изразила съм се неясно - не че няма да станеш и не си известна, а че истината няма да излезе наяве от в. Шок.

# 66
  • Мнения: 2 407
Аз се фукам ,че си имаме известна съфорумка.
Браво Блонди!

# 67
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Харесвам Блондиня, каквото и да е пяла (и аз съм от фолк-мразителите  Laughing).
Ей ти едни китки от мен, Блонди  -   bouquet
П.П. Не ми се чете този дребен шрифт, пък и струва ли си.  Thinking Жълтата преса е кофти.

# 68
  • Мнения: 1 673
Ей, този Слави къде му е бил акъла?! Да изпусне такова слънчево и готино момиче! Един от най-усмихнатите и топли хора във форума си, Блонди! Grinning

# 69
  • Мнения: 27 524

Аз само Цомбето защитавам, тя е невинна.

  bouquet

# 70
  • Мнения: 2 195
Добре де , Блонди , аз понеже съм му фен на Слави ( и тогава по това време му бях още по - голям фен ) , много ми е интересно - що за човек е той ? В предаванията си вечно тръби колко е самотен , а продуцентите му все го бъзикат , че ще остане стар ерген  Rolling Eyes  Интересно ми е да чуя човек , който е бил близо до него ...

# 71
  • Мнения: 2 161
Аз съм следващата заклеймителка на фолка.Блонди,много си ми симпатична.

# 72
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Добре де , Блонди , аз понеже съм му фен на Слави ( и тогава по това време му бях още по - голям фен ) , много ми е интересно - що за човек е той ? В предаванията си вечно тръби колко е самотен , а продуцентите му все го бъзикат , че ще остане стар ерген  Rolling Eyes  Интересно ми е да чуя човек , който е бил близо до него ...

Даже и детето си си кръстила Станислав  Wink

# 73
  • Мнения: 4 629
Блонди показа, че си широко скроен човек    bouquet

# 74
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
ми той вече Е стар ерген. не е ли? Rolling Eyes

# 75
  • Мнения: 2 195
Добре де , Блонди , аз понеже съм му фен на Слави ( и тогава по това време му бях още по - голям фен ) , много ми е интересно - що за човек е той ? В предаванията си вечно тръби колко е самотен , а продуцентите му все го бъзикат , че ще остане стар ерген  Rolling Eyes  Интересно ми е да чуя човек , който е бил близо до него ...

Даже и детето си си кръстила Станислав  Wink

Ами то , детето е даже Слави Трифонов ( по баща ) , но това е просто случайност  Laughing
Но наистина ми е интересно що за човек е  Thinking

# 76
  • Мнения: 27 524
Но наистина ми е интересно що за човек е  Thinking

Добър!

# 77
  • София
  • Мнения: 2 623
Блонди имаш цялата ми подкрепа и уважение  Heart Eyes
Останалото си го знаеш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 920
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 457
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

И аз на първо четене това разбрах и много се зачудих  Mr. Green
Но Станислав Трифонов всъщност е детето на мимката, а не на Блонди  Grinning

# 80
  • Мнения: 920
Ааааа. Все недоразбрала. Мерси.

# 81
  • Мнения: 27 524
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy

# 82
  • Мнения: 1 425
Каквото и да пишат за Блонди не ме интересува. Аз харесвам посингите й във форума, което е по важно от това какво са писали във жълтите весници.
 Laughing

# 83
  • Мнения: 2 195
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy

Те да не излязат братя с мойто ?  Thinking  Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 2 897
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy

 rotfImbo точно този отговор очакваха

# 85
  • Мнения: 2 354
  Блонди  bouquet Не съм чувала песните ти, но винаги те чета с удоволствие! Сладур си ти Simple Smile

# 86
  • Мнения: 7 474
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy

Евала Блондс  newsm65

# 87
  • Мнения: 3 205
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy

Стой и гледай как утре и това ще публикуват в жълтата преса  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 6 417
Бе вие всичките тук чалга не слушате и жълти вестници не пипате. Интересно от какво ли станаха мултимилионери собствениците на фирмите, които ги правят?  newsm78

# 89
  • София
  • Мнения: 6 743
Завиждам ти, че го познаваш лично, не зависимо под каква форма - фен съм му!А на теб два пъти  Heart Eyes   bouquet

# 90
  • Мнения: 1 284
Бе вие всичките тук чалга не слушате и жълти вестници не пипате. Интересно от какво ли станаха мултимилионери собствениците на фирмите, които ги правят?  newsm78
и кръчмите пълни няма никъде места  Peace
Блонди и мен ме кефи   bouquet

# 91
Аз пък харесвам поп-фолк(не гадна чалга обаче),но също така харесвам и много други стилове,но това е друга тема newsm08

# 92
  • Мнения: 1 335
Блонди, за пореден път се убеждавам че си широко скроен човек. Освен че си с готина, явно си и талантлива. Колкото до връзката с въпросният човек, браво, всеки трябва да изживее подобаващо младините си.  bouquet

За тези дето се заяждат , проблема си е техен. За тях Ла Бомба да отвори друга тема.

# 93
  • Мнения: 2 926
сега ми се ще да видя онези 90% от пишещите тук за които фолк е мръсна дума:))
Ще се спотайват предполагам . Трудно е да ръсиш определения за някой ,когото познаваш пък макар и виртуално и ти е приятен.
Аз съм от неслушащите фолк и непонасящите фолк-културата, нито се спотайвам (не виждам защо), нито пък отъждествявам Блонди с горе-спомената култура, тя като човек (по това, което съм чела написано от нея), ми е много симпатична, пък за старата и звездна слава, много кратно беше писано и коментирано. А определения нямам спомен да съм ръсила, но се изказвам към този коментар, тъй като позицията ми анти фолк, съм  я заявявала многократно.
  И тъй като темата е за друго, а нямам намерение да влизам в спорове, приеми моето изказване като- Ето ме не се спотайвам  Laughing
че като нямаш спомени за нещо ,което не си правила защо с е засягаш та чак и отговор толкова обстоен ми даваш?Simple Smile
Не искам спора да се изражда ,но тук се случи един феномен.
Тези ,които мразят чалгата неминуемо се изказват винаги с насмешка и омаловажаване за певиците ,пеещи тази музика.
А и по принцип за разните известни български дами.
И как да вярвам ,че тайно пак подобните персони не си викат "Абе остави я тая,тя нали... '"
и разни коментари още.
Лицемерието е възникнало май преди Ева.,така ,че хайде стига сте подскачали.
Ако не познавахте Блонди тук кой знае какви злостни коментари щяха да с е изсипят.  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 7 114
Блондич, невероятно съм впечатлена.
И преди съм била де, но без да го афиширам.   bouquet

# 95
  • Мнения: 5 370
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy
Вече много суперлативи се изказаха-аз искам само едно да добавя.
Шапка ти свалям, че не си решила да "правиш кариера" на всяка цена, а си потърсила убежище в стойностното и истинското - стабилно семейство с дете. Искрено съжалявам ,че на 29. 12 ме нямаше на купона, надявам се някой ден да се засечем в Бг. Hug
МИМКА-и моят е Станислав, а по някакво странно стечение на обстоятелствата и аз го харесвам другия, доооста по-високия. Mr. Green
Имам индиректни впечатления от него-просто 2 пъти сме се случвали на фирмен купон в същия ресторант, където е бил и той......дори и без сценаристите си притежава добро чувство за хумор и е винаги център на вниманието.

# 96
  • София
  • Мнения: 4 423
Блонди, много те харесвам, фен съм и на Слави Hug
Много приятно изненадана съм от тази информация, кефиш ме!  bouquet

# 97
  • Мнения: 5 140
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

Аха. Whistling

# 98
  • Мнения: 1 526
Евалата Блонди!
И аз и се кефя на Блондинята максимално! Няколко пъти ми е излизало да си пиша с нея, много услужлив и приятен събеседник е! А е и сладурана и свежарка!

Спомням си преди имаше една тема кой с какво е неповторим (или нещо подобно) и тя се чудише какво да напишела...  ooooh! та се писа като единствената с изхвърлено бебе в кофа за боклук... а то имало с какво  Heart Eyes

# 99
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не е въпроса какво е било преди/макар,че тя нищо лошо на никого не е направила/,факт е ,че сега тя се държи нормално и не парадира с тези неща.Защото повечето които са имали известни гаджета не могат да се нахвалят на хората,дори и когато никои не го интерисува!Евала,Блонди на тебе,че за мене си ги надживяла тези неща и си живееш живота!Успех за напред!

# 100
  • Мнения: 2 849
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

Аха. Whistling
Mr. Greenразбрахме от доста време .
Блонди ,пиши ме към фен-клуба   bouquet

# 101
  • Мнения: 2 212
Аз също с или без тази информация, която може да пишат за нея където и да е на Блонди съм и голям фен, не като певица, като приближена на Слави или като съфорумка, а най-вече като човек. Тя е много мил, отзивчив, добър човек, красива и умна жена и още повече се кефя, че си имам личен подарък от нея, който свидно пазя  Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 1 063
А така и скрити таланти си имала ти, Блонди!

# 103
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Дзак!
Блонди ме радва от началото когато започнах творчеството си в този форум!
Само до скоро не ми беше ясно, що се беше хвърлила детето в кошчето за боклук, то к'во като е от Слави, много е сладко и не е за хвърляне  Hug

# 104
  • Мнения: 4 195
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy
и е чиста случайност, че прилича на съпруга ти, нали Joy

# 105
  • София
  • Мнения: 5 606
Ама аз пък не мога да разбера защо някой пише "Ауууууууу дано това, което е написано не е истина". Не видях да е написано нищо чак толкова лошо, сигурна съм, че Блонди е чела и по-гадни неща за себе си. А иначе от всичките й отговори съдя, че е една много интелигентна и доста хубава млада жена. А за връзката със Слави - ами харесали са се и аз го харесвам, не бих му простила!  Embarassed  А и мъжа й е сладур, вижте и какво красиво бебче й е направил!!!!

# 106
  • Мнения: 2 386
Блонди ме изкефи,честно  Sunglasses Party

# 107
  • Мнения: 27 524
що си беше хвърлила детето в кошчето за боклук, то к'во като е от Слави, много е сладко и не е за хвърляне  Hug

 Joy Joy Joy

# 108
  • Мнения: 2 180
А има ли начин да намерим из нета твое изпълнение или да пуснеш линк....?  Hug

# 109
  • Мнения: 27 524
От нета са свалени. Дисковете и клиповете са ми в София. Пеех предимно македонски и народни песни в техно-аранжимент. Края на месеца се прибирам, може да метна нещо  Grinning

# 110
 Hug Peace Peace
Йее, Блонди , ти си истинска наша форумска звезда!
Много си била свежа и винаги и много съм ти се радвала! А пък и тези новинки край теб доказват, че наистина си интересна и оригинална личност!

Добре че не си се поддала, на мерзостите у нас, и че ти се е усмихнал живота с прекрасно семейство и хубав град за живеене  Heart Eyes Joy

Само така и напред!

# 111
  • Мнения: 2 386
От нета са свалени. Дисковете и клиповете са ми в София. Пеех предимно македонски и народни песни в техно-аранжимент. Края на месеца се прибирам, може да метна нещо  Grinning

 Party Crazy Heart Eyes  Ще ни/ми бъде много интересно

# 112
  • Мнения: 843
   Добре си дошла , дечко:0))   Като човек тук те чета  и си ми  от  готините. , Блонди   Едни от найййй... - форумките    
НО не харесвам фолк- пожизнено.   НО!    Слушам го. Особено балади.      
                    Хубава си... можеш и да пееш Simple Smile) Какво  , че не ми допада тази музика..
             Можеш да пееш всичко.  Стига да искаш.  Музиката може да е винаги в теб. Дори и да не пееш.     Но  , пропееш ли.. губиш семейството, освен ако мъжът ти не е железен, направо...     
 цветя и сърце.. от .. мен.
  

# 113
  • Мнения: 2 195
От нета са свалени. Дисковете и клиповете са ми в София. Пеех предимно македонски и народни песни в техно-аранжимент. Края на месеца се прибирам, може да метна нещо  Grinning

Аз искрено ще се радвам да чуя нещо . Пяла съм по кръчмите поп-фолк , за да си издържам студентството и аз също предпочитах македонски и фолклор . Тогава вървеше "Банана " на Сани и "Волна пеперуда" - Кати и "Просякиня" - Силвия , които категорично отказвах да пея ( въпреки упреците на колегата ми  Stop  , че бакшиш само от там падал  Naughty )
Не вися много в Клюкарника , но съм чела доста мнения на Блонди и си я харесвам ...  Hug  още повече , че и аз съм блондинка ...А пък това за Слави - сцепи  Heart Eyes
Faithless , цункай адаша  Hug

# 114
  • Мнения: 3 880
Сега е момента да преиzдадеШ някой албум, или може един "Best of" да zапиШеШ Wink Ще го грабнат като топъл хляб новите фенки, не пропускай Шанса Mr. Green

# 115
  • Мнения: 6 167
ей, блонди, голяма реклама й дръпнахте. 6 страници  Mr. Green
айде и аз барабар петко с мъжете: блондиня, за мен тая иреклама е малко антиреклама, 4е  съм против този бранш като цяло Laughing
нооо, блонди е фенка на политика, на който аз съм фенка и сме се разпознали, вярвам.
освен това , никога не съм я възприемала, като блондинка тая жена, пове4е като брЮнетка.  Wink

# 116
  • Мнения: 2 792
  Не съм се засегнала, опитах се да обясня как едното няма нищо общо с другото, както и да е...и без това е безкрайно извън темата, а и пак можеш да туриш наклон на мисълта ми, като горе споменатото засягане. Предварително си казвам, нямала съм предвид това, което си разбрала и преди това и после.

 

# 117
  • Мнения: 2 070
Хеххехехе, колко коментари сте навъртяли.
 
Мога само да допълня, че от любезно представената ни, от тва вестниче, двойка, Блонди определено е по-готината полвинка. Поне за мен. Слави не мога да го понасям честно, силно антипатичен ми е като поведение, излъчване, начин на общуване с гостите си в шоуто, високомерие и други такива. Ако ще и много добър да е.
За музиката няма какво да кажа, отдавна не определям хората по това каква музика слушат.

Най-забавното в цялата работа - Грацияяяяя!!!   Laughing

# 118
  • Мнения: 2 195
ей, блонди, голяма реклама й дръпнахте. 6 страници  Mr. Green
айде и аз барабар петко с мъжете: блондиня, за мен тая иреклама е малко антиреклама, 4е  съм против този бранш като цяло Laughing
нооо, блонди е фенка на политика, на който аз съм фенка и сме се разпознали, вярвам.
освен това , никога не съм я възприемала, като блондинка тая жена, пове4е като брЮнетка.  Wink

Е к'во сИга - ний блондинките да мрем ли ?  Laughing ( макар и изкуствени  Simple Smile )

# 119
  • Мнения: 755
На това му се казва : " Те ти булка спасовден..." Crazy

# 120
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
 newsm10 smile3501

# 121
  • София
  • Мнения: 2 897
Дзак!
Блонди ме радва от началото когато започнах творчеството си в този форум!
Само до скоро не ми беше ясно, що се беше хвърлила детето в кошчето за боклук, то к'во като е от Слави, много е сладко и не е за хвърляне  Hug

 Joy Joy Joy
А и то тъкмо порасна малко - тя смени коша Joy

# 122
  • Мнения: 3 423
Очаквах да прочета две неща тук.
1. Блонди, мама каза само с теб да си играя.
2. Ожени се за мен.
Що не чета такива работи, бре, дупелизки?!

# 123
  • София
  • Мнения: 2 623
Очаквах да прочета две неща тук.
1. Блонди, мама каза само с теб да си играя.
2. Ожени се за мен.
Що не чета такива работи, бре, дупелизки?!

Що толкоз крайно пък сега  newsm78
Ами обичаме си я - нали е наше момиче  Hug

# 124
  • Мнения: 2 013
Очаквах да прочета две неща тук.
1. Блонди, мама каза само с теб да си играя.
2. Ожени се за мен.
Що не чета такива работи, бре, дупелизки?!
newsm10

# 125
  • Мнения: 2 926
  Не съм се засегнала, опитах се да обясня как едното няма нищо общо с другото, както и да е...и без това е безкрайно извън темата, а и пак можеш да туриш наклон на мисълта ми, като горе споменатото засягане. Предварително си казвам, нямала съм предвид това, което си разбрала и преди това и после.

 
Как да няма нищо общо?
Как сега ще се провежда най- любимото забавление тук- оплюване на някоя певица,артистка ,манекенка ?
Ами ,че нали тя може да се окаже примерно някоя добра форумска приятелка?

Свърши се с Клюкарника ,да го прекръстим на Сладкарник е май-по-подходящо вече.  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 3 447

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy
А така, пиши, пиши ти такива работи, пък ще видим какво ще излезе в следващия брой на Шок  Laughing

# 127
  • Мнения: 490

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy
А така, пиши, пиши ти такива работи, пък ще видим какво ще излезе в следващия брой на Шок  Laughing


 hahaha hahaha hahaha

# 128
  • Мнения: 4 195
От нета са свалени. Дисковете и клиповете са ми в София. Пеех предимно македонски и народни песни в техно-аранжимент. Края на месеца се прибирам, може да метна нещо  Grinning
Добре де, що не я хванахте за русите коси да ви пее на форумската среща bowuu, на другата да не я пускате да си ходи без да е пяла Laughing

# 129
  • Мнения: 4 371
Блонди, ти не пя ли в караокето на Коледната среща? Аз си тръгнах и така и не разбрах как са се развили нещата там.
Щом ще си идваш в края на месеца - да не забравиш книгата с автограф за мен Blush А аз ще те черпя кафе, хем имам да се реванширам от минали събития Laughing

# 130
  • Мнения: 2 556
Аз пък за разлика от всички останали си чета жълти вестници почти редовно. И хич не се притеснявам от този факт.  Mr. Green Понякога има и доста свежи клюки. А материала с Блонди е направо постен и не виждам нищо кой знае колко компрометиращо или притеснително в него.  Simple Smile

# 131
  • Мнения: 374

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy
А така, пиши, пиши ти такива работи, пък ще видим какво ще излезе в следващия брой на Шок  Laughing

1. "ШОУ", а не "ШОК".
2. А може би това е целта на Блонди?!!

# 132
  • Мнения: 2 952

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy
А така, пиши, пиши ти такива работи, пък ще видим какво ще излезе в следващия брой на Шок  Laughing


 hahaha hahaha hahaha

малееееееееееееееееееееее ....   страшен вихър се  завихря  Joy

# 133
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
аз пък чета жълта преса. по стечение на обстоятелствата имам достъп до най-различни печатни произведения безплатно:)и какво от това? и Нешънъл джиографик чета и Егоист и Уикенд... важното е, човек да несе вързва много на тия работи... Whistling

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 10:57 от karmacoma

# 134
  • Мнения: 3 405
Блонди отново ме изкефи Hug
И аз искам такова минало, 'ма няма Blush

# 135
Много ми е интересно всички тия, които оплюват т.нар. "жълта" преса, какво ще кажат пред следните факти:

1) Точно в тези вестници още от началото на Бигбрадър-ите и всички подобни шоута се посочваше името на победителя;
2) Точно във вестник "Уикенд" за първи път публикуваха писмото на Валентин Димитров - Топлото от ареста, където се споменава за Р. Овч.;
3) Във вестник "Шоу" бяха публикувани обширни материали за Чочо Владовски (малко преди смъртта му и веднага след това - а уж "сериозните" парцали като "Труд" поместиха само два-три реда на задните си страници), за катастрофата на ЖП-прелеза в Гълъбова, където поради безразсъдността на пазача влакът буквално смила работнически автобус - заедно с пътниците, за масовия убиец в студентското общежитие в София, за педерастите в шоубизнеса и във властта и още куп други интересни материали,  които във ВАЦ-овите парцали няма да прочетете. Освен това с този вестник вървят и страхотни филми - в момента индийски, исторически и италиански, а доскоро издаваха и шедьоври като "Ъндърграунд", "Къщата на духовете", "Гарванът"...
4) Вестник "Уикенд" също пусна кинокласики като "Мисията", "Английския пациент", "Клетвата", "Писък" - 1 и 2, цялата поредица за "Винету", култови нови руски екшън сериали, а в момента предлагат невероятна поредица с увлекателните научно-популярни филми на "Дискавъри" и "Енимал планет". Освен това с "Уикенд" се предлагат и страхотни книжни заглавия - както българска класика, така и поредицата "Поети с китара", книга за Паша Христова, детския бестселър "Страшни смешки, смешни страшки за герои със опашки", най-новата автобиографична книга на Недялко Йорданов, книга-разследване за убийството на българските мафиоти, а този петък пускат "100 шедьоври на любовната лирика" - какъв по-хубав подарък за любимия човек  Simple Smile

# 136
  • Мнения: 5 370
Много ми е интересно всички тия, които оплюват т.нар. "жълта" преса, какво ще кажат пред следните факти:

1) Точно в тези вестници още от началото на Бигбрадър-ите и всички подобни шоута се посочваше името на победителя;
2) Точно във вестник "Уикенд" за първи път публикуваха писмото на Валентин Димитров - Топлото от ареста, където се споменава за Р. Овч.;
3) Във вестник "Шоу" бяха публикувани обширни материали за Чочо Владовски (малко преди смъртта му и веднага след това - а уж "сериозните" парцали като "Труд" поместиха само два-три реда на задните си страници), за катастрофата на ЖП-прелеза в Гълъбова, където поради безразсъдността на пазача влакът буквално смила работнически автобус - заедно с пътниците, за масовия убиец в студентското общежитие в София, за педерастите в шоубизнеса и във властта и още куп други интересни материали,  които във ВАЦ-овите парцали няма да прочетете. Освен това с този вестник вървят и страхотни филми - в момента индийски, исторически и италиански, а доскоро издаваха и шедьоври като "Ъндърграунд", "Къщата на духовете", "Гарванът"...
4) Вестник "Уикенд" също пусна кинокласики като "Мисията", "Английския пациент", "Клетвата", "Писък" - 1 и 2, цялата поредица за "Винету", култови нови руски екшън сериали, а в момента предлагат невероятна поредица с увлекателните научно-популярни филми на "Дискавъри" и "Енимал планет". Освен това с "Уикенд" се предлагат и страхотни книжни заглавия - както българска класика, така и поредицата "Поети с китара", книга за Паша Христова, детския бестселър "Страшни смешки, смешни страшки за герои със опашки", най-новата автобиографична книга на Недялко Йорданов, книга-разследване за убийството на българските мафиоти, а този петък пускат "100 шедьоври на любовната лирика" - какъв по-хубав подарък за любимия човек  Simple Smile
Направо си си сбъркал професията, това първо, и второ-темата не е за жълтите издания по принцип, а за нещо конкретно от конкретен жълт парцал, да използвам твоята терминология. Wink

# 137
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
От нета са свалени. Дисковете и клиповете са ми в София. Пеех предимно македонски и народни песни в техно-аранжимент. Края на месеца се прибирам, може да метна нещо  Grinning
Блонди - ти си пич  Hug
Не можах да се запозная с тебе лично (и на четири очи   Grinning ) по Коледа, че пропуснах Коледния купон, но много се надявам да се видим следващия път като си дойдеш.

# 138
  • Мнения: 27 524
Не можах да се запозная с тебе лично (и на четири очи   Grinning ) по Коледа, че пропуснах Коледния купон, но много се надявам да се видим следващия път като си дойдеш.

Обезателно  Heart Eyes

# 139
  • Мнения: 3 521
Йеее...какви скрити таланти имало в нета Wink.

# 140
  • Мнения: 4 358
Блонди, не те оставяме да дишаш спокойно и това си е. Има-няма и се появява тема с твоите снимки  Laughing

От Глория си пъти по-хубава!  Hug
Целувки от нашия отбор!  Heart Eyes

# 141
  • Мнения: 4 371
От Глория си пъти по-хубава!  Hug
Много ясно!

# 142
  • Мнения: 4 358
А, Дуци, ти съвсем си променила косата  Grinning
Много стилно! Поздравления!   bouquet

# 143
  • Мнения: 4 371
Мерси, Теди.
Несериозница такава Hug

# 144
  • Мнения: 3 268
Здравей,Блонди!Чак сега видях темата!Разкриха те значи.На коледното събиране бяхме с Блонди и мъжът й на една маса.Тя е толкова лъчезарна,че не мога да го опиша с думи, а Себастиян толкова много я обича,че след тържеството не се стърпя и й писах на лични,че е една наистина щастлива жена с толкова влюбен мъж до себе си.  bouquet

# 145
  • Мнения: 2 673
ООх, най-сетне една приятна жена сред фолк -гърлите Peace

# 146
  • Мнения: 1 671
И тъй като самоличността на Блонди е напълно разконспирирана, мисля, че няма да е проява на лош вкус и клюкарщина да попитам нещо.

Блонди, а твоят съпруг има ли нещо общо с Георги Ушев - един от най-успелите емигранти в Щатите? Чела съм за Георги, че е от най-важните конструктори на заводите на Боинг.

А и разказите му са невероятни, ето тук може да се прочете малко от Георги Ушев
http://www.slovo.bg/showauthor.php3?ID=309&LangID=1

# 147
  • Мнения: 2 907
Блонди, душа, простено ти е за чалгата, ама как си могла да правиш мръсни неща със Славчо?  Laughing

Майтапя се, но нали знаеш, че във всеки майтап има малко истина. Та аз Слави намирам за просто отвратителен  Sick

# 148
  • Мнения: 3 423
Блонди, душа, простено ти е за чалгата, ама как си могла да правиш мръсни неща със Славчо?  Laughing

На мен ми е по-интересен общинският господин.
Дето го скъсват от масажи бъдещи уволнени служителки.
Кажи сега, Блонди, каква беше целта на публикацията.
Нещо от кухнята. Чий рейтинг трябваше да се побутне.
Твоя, на Слави, на мъжа ти, на Глория, на Общинаря?
Щото не съм в час с българския калабалък.
Другият път, като съм в Брюксел, ще те напия и ще си кажеш Laughing.

# 149
  • Мнения: 2 013
Лиска, кефиш мЪ! Айде и аз малко да пусна машините на захарната фабрика.
Що ли имам спомен, че някога си си изкарвала хляба с журналистика?

И аз се каня вече втори ден да попитам за тоз кмет и неговите истории със секстормоза. Четох това лято в 168 часа за подвизите на тоз герой на демокрацията плюс за далаверите му с общински имоти.

# 150
  • Sf
  • Мнения: 808
Ай стига вече сте дъвкали и Блонди, и мъж й пък защо? И Слави?!?!

# 151
  • Мнения: 7 837
От 2 дни я гледам тая тема и никакви снимки не мога да видя. Спай доктора ми препоръчва да не ги отварям  Rolling Eyes

# 152
  • Мнения: 3 423
Ай стига вече сте дъвкали и Блонди, и мъж й пък защо? И Слави?!?!

Остава масажистът.  Laughing

# 153
  • Мнения: 391
Лиска гледа отвисоко ,гледа надалеко и иска да е фар в нощта  Simple Smile

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 02:03 от Desi_slava

# 154
Здравей,Блонди!Чак сега видях темата!Разкриха те значи.
 
Ами тя ако искаше да се скрие нямаше да си върви със снимката.Ама много съм съгласна с Анджелина.
Блонди отново ме изкефи Hug
И аз искам такова минало, 'ма няма Blush
Завиждам й много,ама много благородно.Жалко,че не мога да се запозная с нея лично.

# 155
  • Мнения: 27 524
Блонди, а твоят съпруг има ли нещо общо с Георги Ушев - един от най-успелите емигранти в Щатите? Чела съм за Георги, че е от най-важните конструктори на заводите на Боинг.

Син е на Георги Ушев, ама друг Ушев  Laughing Пак от този род, но не е същия.

# 156
  • Мнения: 11 320
Блонди, душа, простено ти е за чалгата, ама как си могла да правиш мръсни неща със Славчо?  Laughing

На мен ми е по-интересен общинският господин.
Дето го скъсват от масажи бъдещи уволнени служителки.
Кажи сега, Блонди, каква беше целта на публикацията.
Нещо от кухнята. Чий рейтинг трябваше да се побутне.
Твоя, на Слави, на мъжа ти, на Глория, на Общинаря?
Щото не съм в час с българския калабалък.
Другият път, като съм в Брюксел, ще те напия и ще си кажеш Laughing.

И аз това се питам.

Ама не знам ти колко си дебелокожа за тоз бизнес, Блонди или по-скоро достатъчно умна, за да избягаш оттам. Като една чалгомразка ти казвам Хут аб за смелостта!

# 157
Блонди ,извинявай!Може да ти приличам на мис Каприз,но ти си много по-хубава от Кристина Агилера.

Общи условия

Активация на акаунт