Вижте наш`та звезда Блондиния

  • 9 444
  • 157
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 186
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

Мда Flutter

# 31
# 32
  • Мнения: 920

Не беше към теб, а към авторката.

# 33
  • Мнения: 5 001
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

Да, да Flutter

Чакаме пресконференция Peace Grinning

# 34
  • Мнения: 4 451
А автографи ще раздава ли? Пу, първа на опашката. Laughing

# 35
  • Мнения: 10 758
А тебе  кво те вълнува? Искаш да блеснеш ли, що  ли ?

А теб какво те вълнува, какво ме вълнува мен?Чудно ми е с какво ли ще блесна, след като съм пуснала статията ThinkingМен да ме видя там?
Теб пък кво те грее какво искам аз?

Цомбе, сигурна ли си, че Блонди няма нищо против да обсъждаме така личния й живот?
Естествено, че съм сигурна.Преди да пусна темата, я попитах дали има нещо против да пусна статията.

Ба, и тя кво ти отговори.
Ако наистина няма против - има 2 решение - иска да излезе истината, иска да стане известна.
1. - няма да стане
2. - ми не мие известна като фолк -певица, ама аз не ги знам

А ако не иска - иска да бъде нормален човек.

1.какво те кара да мислиш, че няма да стане?
2.Като не ги знаеш, как ще ти е известна.

# 36
  • Мнения: 7 263
Ти да видиш, ама това верно е на"шта Блонди!!!
Аз я познавам само от форумите и честно казано ми е много симпатична, не знаех че е звезда!!!
Важното е на нея да не и пука!!!
Що е русо все е готино !!!
Ми така де !!! Laughing Laughing Laughing

# 37
  • Мнения: 4 053
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

Мда Flutter

 newsm47

# 38
  • Мнения: 4 473
Знаех, че Блонди е била певица, но само толкова. На Коледната форумска среща имах възможността да се запозная с нея и макар да не разговаряхме много, отдалече се виждаше, че тя е и страхотен човек, и хубава жена! Предвид току що прочетеното, мога да допълня още повече добрите си впечатления за това колко свестен и земен човек е.
Остани си такава, Блонди!  bouquet

# 39
  • Мнения: 2 821
Бреей..аз пък сефте научавам тез клюкини Whistling

# 40
  • Мнения: 2 195
Е , имаме си звезда във форума  Simple Smile  А по кое време е била певица ? Щото аз на времето слушах фолк ... Е сега , в крайна сметка , вярно ли пишат във вестника , или не ?

# 41
Така наречените "жълти" вестници публикуват най-достоверната информация.

# 42
  • Мнения: 2 924
сега ми се ще да видя онези 90% от пишещите тук за които фолк е мръсна дума:))
Ще се спотайват предполагам . Трудно е да ръсиш определения за някой ,когото познаваш пък макар и виртуално и ти е приятен.

 А ,че слухтят във форума е факт. Една добра клюка не значи и истинска клюка ,а читаема. И коя е тя? Ами онази дето кара читателят да види в краката си и да подритне ,ако иска личният живот на някоя известна по едно или друго време личност.

Воден дух,прав си донякъде.
Журналистите от тези вестници пишат половинчати истини. Т.е .пишат измислици ,като плетат паяжината си на основата на някоя истина. И тъй като имам удоволствието или неудоволствието да познавам доста добре някои от тях
 аз отдавна не им казвам и добър ден тъй като има вероятност да бъда цитирана и обвинена за глобалното затопляне например:))

# 43
  • София
  • Мнения: 1 457
Така наречените "жълти" вестници публикуват най-достоверната информация.
Да, бе да, сега ти повярвахме.

# 44
  • Мнения: 1 120
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

Мда Flutter

 newsm47
Да, така е Laughing

Общи условия

Активация на акаунт