Вижте наш`та звезда Блондиния

  • 9 452
  • 157
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 284
Бе вие всичките тук чалга не слушате и жълти вестници не пипате. Интересно от какво ли станаха мултимилионери собствениците на фирмите, които ги правят?  newsm78
и кръчмите пълни няма никъде места  Peace
Блонди и мен ме кефи   bouquet

# 91
Аз пък харесвам поп-фолк(не гадна чалга обаче),но също така харесвам и много други стилове,но това е друга тема newsm08

# 92
  • Мнения: 1 335
Блонди, за пореден път се убеждавам че си широко скроен човек. Освен че си с готина, явно си и талантлива. Колкото до връзката с въпросният човек, браво, всеки трябва да изживее подобаващо младините си.  bouquet

За тези дето се заяждат , проблема си е техен. За тях Ла Бомба да отвори друга тема.

# 93
  • Мнения: 2 926
сега ми се ще да видя онези 90% от пишещите тук за които фолк е мръсна дума:))
Ще се спотайват предполагам . Трудно е да ръсиш определения за някой ,когото познаваш пък макар и виртуално и ти е приятен.
Аз съм от неслушащите фолк и непонасящите фолк-културата, нито се спотайвам (не виждам защо), нито пък отъждествявам Блонди с горе-спомената култура, тя като човек (по това, което съм чела написано от нея), ми е много симпатична, пък за старата и звездна слава, много кратно беше писано и коментирано. А определения нямам спомен да съм ръсила, но се изказвам към този коментар, тъй като позицията ми анти фолк, съм  я заявявала многократно.
  И тъй като темата е за друго, а нямам намерение да влизам в спорове, приеми моето изказване като- Ето ме не се спотайвам  Laughing
че като нямаш спомени за нещо ,което не си правила защо с е засягаш та чак и отговор толкова обстоен ми даваш?Simple Smile
Не искам спора да се изражда ,но тук се случи един феномен.
Тези ,които мразят чалгата неминуемо се изказват винаги с насмешка и омаловажаване за певиците ,пеещи тази музика.
А и по принцип за разните известни български дами.
И как да вярвам ,че тайно пак подобните персони не си викат "Абе остави я тая,тя нали... '"
и разни коментари още.
Лицемерието е възникнало май преди Ева.,така ,че хайде стига сте подскачали.
Ако не познавахте Блонди тук кой знае какви злостни коментари щяха да с е изсипят.  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 7 122
Блондич, невероятно съм впечатлена.
И преди съм била де, но без да го афиширам.   bouquet

# 95
  • Мнения: 5 370
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy
Вече много суперлативи се изказаха-аз искам само едно да добавя.
Шапка ти свалям, че не си решила да "правиш кариера" на всяка цена, а си потърсила убежище в стойностното и истинското - стабилно семейство с дете. Искрено съжалявам ,че на 29. 12 ме нямаше на купона, надявам се някой ден да се засечем в Бг. Hug
МИМКА-и моят е Станислав, а по някакво странно стечение на обстоятелствата и аз го харесвам другия, доооста по-високия. Mr. Green
Имам индиректни впечатления от него-просто 2 пъти сме се случвали на фирмен купон в същия ресторант, където е бил и той......дори и без сценаристите си притежава добро чувство за хумор и е винаги център на вниманието.

# 96
  • София
  • Мнения: 4 423
Блонди, много те харесвам, фен съм и на Слави Hug
Много приятно изненадана съм от тази информация, кефиш ме!  bouquet

# 97
  • Мнения: 5 140
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

Аха. Whistling

# 98
  • Мнения: 1 526
Евалата Блонди!
И аз и се кефя на Блондинята максимално! Няколко пъти ми е излизало да си пиша с нея, много услужлив и приятен събеседник е! А е и сладурана и свежарка!

Спомням си преди имаше една тема кой с какво е неповторим (или нещо подобно) и тя се чудише какво да напишела...  ooooh! та се писа като единствената с изхвърлено бебе в кофа за боклук... а то имало с какво  Heart Eyes

# 99
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не е въпроса какво е било преди/макар,че тя нищо лошо на никого не е направила/,факт е ,че сега тя се държи нормално и не парадира с тези неща.Защото повечето които са имали известни гаджета не могат да се нахвалят на хората,дори и когато никои не го интерисува!Евала,Блонди на тебе,че за мене си ги надживяла тези неща и си живееш живота!Успех за напред!

# 100
  • Мнения: 2 849
Тези, които разглеждат Звездните компромати , знаят тази клюка отдавна  Laughing

Аха. Whistling
Mr. Greenразбрахме от доста време .
Блонди ,пиши ме към фен-клуба   bouquet

# 101
  • Мнения: 2 212
Аз също с или без тази информация, която може да пишат за нея където и да е на Блонди съм и голям фен, не като певица, като приближена на Слави или като съфорумка, а най-вече като човек. Тя е много мил, отзивчив, добър човек, красива и умна жена и още повече се кефя, че си имам личен подарък от нея, който свидно пазя  Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 1 063
А така и скрити таланти си имала ти, Блонди!

# 103
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Дзак!
Блонди ме радва от началото когато започнах творчеството си в този форум!
Само до скоро не ми беше ясно, що се беше хвърлила детето в кошчето за боклук, то к'во като е от Слави, много е сладко и не е за хвърляне  Hug

# 104
  • Мнения: 4 195
Що така заблуждаваш ,бе Блонди. Това Криско галено от Станислав ли е ? Че и Трифонов.

Абе, опитвам се да скрия, ама то всъщност детето е от Слави  Crazy
и е чиста случайност, че прилича на съпруга ти, нали Joy

Общи условия

Активация на акаунт