Тест за овулация - въпроси /тема 17/

  • 4 079
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 211
Уфф, дойде ми на мен. И този месец не е станало. Другия пак с лентичките.
Исках да ви попитам ( май не е за тук въпроса) дали ви се промени цикъла след като започнахте с опитите? Този месец ми дойде на 25 ден, а по принцип ми е доста точен.

# 16
  • Мнения: 40
Уфф, дойде ми на мен. И този месец не е станало. Другия пак с лентичките.
Исках да ви попитам ( май не е за тук въпроса) дали ви се промени цикъла след като започнахте с опитите? Този месец ми дойде на 25 ден, а по принцип ми е доста точен.

Горе главата!
Странното е,че реално още нищо не пия (витамини, добавки или фолиева киселина), само спряхме да се пазим в не фертилните дни (изчиствам бактерия) и цикъла ми от 32-33 дни стана на 28 дни. Всеки четвърти понеделник между 10-11 часа сутринта. До толкова точен в последните 4 месеца.

# 17
  • Мнения: 77
Здравейте! Имам въпрос към тези от вас, които са установили овулацията си. Възможно ли е да има овулация без онова слузесто течение, наподобяващо белтък? Преди чрез него разбирах, че съм в ову, но сега не се е появявало почти половин година и съм малко притеснена, а нямам възможност да посетя лекар в момента.

# 18
  • Мнения: 115
Здравейте! За пръв път ще си следя О с тестове. Обикновено цикълът ми е около 30-31 дни, с продължителност 9-10 дни. Този месец ми беше с продължителност 8 дни. Според приложението Premom, трябва да започна с тестването още на следващия ден след приключването на МЦ, а според табличката тук във форума, на ден 13. Грешно ли е ако започна утре, тъй като не искам да я изпусна ако е по-рано? Относно правилата за тестване, дава ли съществено отклонение резултата ако преди тестването все пак съм ходила до тоалетна (не знам дали ще издържа толкова време без да отида да тоалетна)?

# 19
  • Мнения: 746
Няма проблем за ходенето до тоалетна. Аз съм пример как половин час преди да се тествам съм ходила и ми отчете пик, като това даже не е единичен случай. Важно е да ограничиш течностите поне 2часа преди тестване.

# 20
  • Мнения: 8
Привет. Аз съм на 26 години. От 2 години правех само тестове за овулация, последваха тестове за бременност и отрицателен резултат след тях. Спрях да следя тия неща, просто си правехме секс за удоволствие, без да смятам и пресмятам и бам...... ми бременна си, каза лекаря. Имам момиченце на 40 дни, станало случайно, без никакви тестове и смятания. Да не говорим, че и на ЧХГ вече не вярвам.

# 21
  • Мнения: 108
Здравейте. При положителен тест за ову  с тестова ерта по-наситена от контролата ,кога е добре да има полов акт ,веднага или ?

# 22
  • Мнения: 1 327
Задължително днес и утре, а ако сте правили и вчера още по-добре. Успех!

# 23
  • Мнения: 6
Здравейте, според вас пикът на ЛХ на 18.03 или па 19.03 е бил? Дано ако днес и утре правим опити да не сме закъснели. Като направих теста на 18ти си казах.. може и по наситена да е .. може би утре ще е този така очакван пик 😀

# 24
  • Мнения: 98
За мен пикът е отчетен на втория тест (19.03) , но нека и някой друг се включи. Успех! 🍀

# 25
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Мисля същото като Nanmch.

# 26
  • Мнения: 108
Здравейте, според вас пикът на ЛХ на 18.03 или па 19.03 е бил? Дано ако днес и утре правим опити да не сме закъснели. Като направих теста на 18ти си казах.. може и по наситена да е .. може би утре ще е този така очакван пик 😀
Аз не знам има ли две мнения,пикът очевидно е на 19 .

# 27
  • Мнения: 21
Здравейте!
Минавам да споделя, че при мен чертичките вече са две ясни, но на теста за бременност Relaxed
Желая ви успех, момичета!

# 28
  • Мнения: 108
Здравейте!
Минавам да споделя, че при мен чертичките вече са две ясни, но на теста за бременност Relaxed
Желая ви успех, момичета!
Честито ! Колко време опити ви отне ?

# 29
  • Мнения: 21
Три или четири месеца, но първия път не успях да хвана овулацията с лентичките..

Общи условия

Активация на акаунт