Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 92

  • 14 055
  • 273
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 109
Оскъдна е информацията за него,защото той прави леките интервенции на другите лекари от репродуктивния център- слагане на лепила, биопсии или прегледи за проследяване. Общо взето помага. Би трябвало операцията да се направи от Персенска, но явно я е прехвърлила към Илиев.Ако не може да е Персенска- бих си поискала някой друг гинеколог да ми я направи- от обикновените, проследяващи бременност има добри оператори.
Забелязвам че Персенска и Цветков често го пробутват на свои пациенти,но аз лично не бих се съгласила на такъв вариант.Опитайте да се свържете с Персенска и да поискате тя да ви извърши интервенцията.Все пак тя е вашия избор,парите за процедурата също са ваши и най важното това е вашето тяло,здраве и цел за дете.Не сте опитно зайче.

# 136
  • Мнения: 53
Здравейте!Как да тълкувам резултатите,че моята лекарка е доста натоварена и ще е нужно време да се разберем?

Привет, резултатите и от двете изследвания са абсолютно идентични с моите. Ще ги коментираме на 26-ти Март в клиниката но според мен са ок.

# 137
  • Мнения: 120
Едва ли Персенска или който и да било биха доверили свой пациент на друг лекар без да са сигурни, че той ще  се справи безупречно.
Лично аз (пациент на Стаменов) предпочитам леките процедури да се извършват не от Стаменов, а от някой от по-младите лекари (Дончев, Илиев…) - много по-спокойни са, имат повече време, изпипват нещата. Но всеки сам си преценя.
Илиев ми изглежда винаги притеснен и безцелно мотащ се из болницата, но не съм имала някакъв проблем с него, много добре обяснява и е изключително внимателен.

# 138
  • Мнения: 3
Благодаря ви за отговорите. Истината е, че самата Персенска каза, че самата тя вече не оперира и ще ми препоръча екип. Тя е единственият специалист, с когото съм работила в болницата и контактът ми с нея е бил от преглед на преглед. Дори не съм сигурна към кого да се обърна при желание за смяна на екип. Преди година бях оперирана по спешност заради извънматочна бременност в Св. София и тогава избор на екип не стоеше на дневен ред заради самата ситуация и краткото време за реакция. За моя радост всичко премина наред и си тръгнах с пълен комплект тръби, но очевидно едната е за отстраняване вече. Най-просто казано съм доста объркана какви действия да предприема.

# 139
  • Мнения: 388
JK97, за лапаро не бих се доверила на доктор с по-малко опит. Така че наистина питай дали има опция друг да извърши операцията. Ако нем винаги има опция да я направиш на друго място. Споменали са вече имена, на мен Цветков ми я направи и всичко мина ок.

# 140
  • Мнения: 177
Д-р Илиев вече си има и малко свои пациентки и преглежда сам след д-р Персенска. Януари имах пункция в неделя и той беше дежурен тогава. Мина след това и много подробно обясняваше и отговаряше на всяка жена в стаята. За първи път нямах почти никакви болки след пункцията. За сравнение след примерно Тихомирова. Но наистина за лапароскопия не съм сигурна дали бих му се доверила, защото е важно оператора да е добър и да не закача яйчниците.

# 141
  • Мнения: 109
Веднъж д-р Илиев ми постави лекарство след високи НК клетки. Беше  много подробен и внимателен.

# 142
  • Мнения: 219
Още едно мнение- човека беше на стаж при Персенска когато беше моето инвитро, когато забременях и вече беше лекар. Попаднах при него в ситуация, в която не само не реагира като специалист, но и като човек се отнесе лигаво и надменно. Сори ама аз не бих си дала нито парите нито бих се доверила втори път на този младок.
Все пак всеки си преценява, но също бих посъветвала за друга опция за опериращ

# 143
  • Мнения: 2
Здравейте!Как да тълкувам резултатите,че моята лекарка е доста натоварена и ще е нужно време да се разберем?

Привет, резултатите и от двете изследвания са абсолютно идентични с моите. Ще ги коментираме на 26-ти Март в клиниката но според мен са ок.
                           
Благодаря за включването.Малко материал намерих по темата,но в крайна сметка се оказва ,че този имунен баланс "4" е висок и има вероятност NK клетките да атакуват плода и да се стигне до отхвърлянето му.Назначиха ми Програф 0.5 .Ще се радвам да споделиш как са минали нещата при теб.

# 144
  • Мнения: 509
Всички са с програф независимш от резултата
Внимавайте много с него и чернодробните показатели
Стават високи и ппоблем с бебето
Здравейте!Как да тълкувам резултатите,че моята лекарка е доста натоварена и ще е нужно време да се разберем?

Привет, резултатите и от двете изследвания са абсолютно идентични с моите. Ще ги коментираме на 26-ти Март в клиниката но според мен са ок.
                           
Благодаря за включването.Малко материал намерих по темата,но в крайна сметка се оказва ,че този имунен баланс "4" е висок и има вероятност NK клетките да атакуват плода и да се стигне до отхвърлянето му.Назначиха ми Програф 0.5 .Ще се радвам да споделиш как са минали нещата при теб.

# 145
  • Мнения: 8
Абсолютно подкрепям, аз съм негова пациентка от една година и мога да кажа, че д-р Илиев ми прави и хистероскопията, биопсиите и всички пункции и след процедурите не съм имала болка. Въпреки че е млад, съм му се доверила напълно. Също така според мен като млад специалист е доста внимателен и старателен, таймира много добре пункциите. Аз имам 6 пункции при него, 5 от тях на спонтанен цикъл и нито веднъж не ми се е случвало да е спукан фоликула, дали от старание или е късмет не мога да кажа, но определено ми направи впечатление.
Аз също не желая да бъда опитно зайче, но мисля че е хубаво да даваме шанс на младите лекари, защото това е единственият начин да натрупат опит 😊.

Д-р Илиев вече си има и малко свои пациентки и преглежда сам след д-р Персенска. Януари имах пункция в неделя и той беше дежурен тогава. Мина след това и много подробно обясняваше и отговаряше на всяка жена в стаята. За първи път нямах почти никакви болки след пункцията. За сравнение след примерно Тихомирова. Но наистина за лапароскопия не съм сигурна дали бих му се доверила, защото е важно оператора да е добър и да не закача яйчниците.

Последна редакция: нд, 24 мар 2024, 12:25 от Imblue

# 146
  • Мнения: 937
А има ли момичета, които са имали сраствания и след отстраняването им не са се появявали отново. И съответно са забременяли ?

# 147
  • Мнения: 2 540
Здравейте, вярно ли е, че болничният след трансфер е удължен от 15 на 30 дни и от кога? ☺️

# 148
  • Мнения: 62
Здравейте, вярно ли е, че болничният след трансфер е удължен от 15 на 30 дни и от кога? ☺️

Вярно е даа. Моят трансфер беше на 8 март и от информация девойката ми каза, че имам право на 30 дни болничен след трансфер и пита колко искам Smile

# 149
  • Мнения: 2 540
Здравейте, вярно ли е, че болничният след трансфер е удължен от 15 на 30 дни и от кога? ☺️

Вярно е даа. Моят трансфер беше на 8 март и от информация девойката ми каза, че имам право на 30 дни болничен след трансфер и пита колко искам Smile
Браво, добре, че са го увеличили ❤️

Общи условия

Активация на акаунт