Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 92

  • 12 637
  • 256
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 167
Вярно е даа. Моят трансфер беше на 8 март и от информация девойката ми каза, че имам право на 30 дни болничен след трансфер и пита колко искам Smile
Браво на тях! Ех, минахме се с по-ранния трансфер, хаха Joy Иначе 30 дни са си нужни. Аз един месец бях с болки и точно някъде след 30 дни спряха.

# 151
  • Мнения: 53
Здравейте!Как да тълкувам резултатите,че моята лекарка е доста натоварена и ще е нужно време да се разберем?

Привет, резултатите и от двете изследвания са абсолютно идентични с моите. Ще ги коментираме на 26-ти Март в клиниката но според мен са ок.
                         
Благодаря за включването.Малко материал намерих по темата,но в крайна сметка се оказва ,че този имунен баланс "4" е висок и има вероятност NK клетките да атакуват плода и да се стигне до отхвърлянето му.Назначиха ми Програф 0.5 .Ще се радвам да споделиш как са минали нещата при теб.


Привет, аз също съм на Програф 0,5 / 2х1.
Включиха ми и Зарзио през 3 дни и следим лигавица вече за ЗЕТ.
Стискам палчета на всички! Flowers Four Leaf Clover

# 152
  • Мнения: 109
Новината е топ, че са го увеличили на 30 дни.
А как гледат работодателите и колегите на дългите отсъствия? Аз имам желанието да си сменя работата, но много ме притеснява как ще погледне един нов работодател на всичко.

# 153
  • Мнения: 167
Новината е топ, че са го увеличили на 30 дни.
А как гледат работодателите и колегите на дългите отсъствия? Аз имам желанието да си сменя работата, но много ме притеснява как ще погледне един нов работодател на всичко.
В такъв период не бих сменяла работа, ако ме осигуряват на реалните пари.

# 154
  • Мнения: 912
Новината е топ, че са го увеличили на 30 дни.
А как гледат работодателите и колегите на дългите отсъствия? Аз имам желанието да си сменя работата, но много ме притеснява как ще погледне един нов работодател на всичко.

Всичко зависи в какви отношения сте с работодателя, колегите и що за хора са те. Моят работодател знае за процедурите вече от повече от година, винаги ме пуска и проявява разбиране. Аз исках да си сменя работата също, но от страх и предразсъдъци не го направих, а вече минаха 4 години в опити и нищо...Съжалявам, че не го направих по-рано, защото в един моемнт осъзнаваш, че може да не забременеш тази година, следваща или въобще. Същевременно моя приятелка със същите проблеми прояви голяма смелост, като освен че смени 2 работи за една година, на последната си работа директно на интервюто каза, че ще прави процедури, но има желание да се развива в сферата и след като се върне от майчинство. Взеха я на работа. Така че всичко е индивидуално, имайте смелост.

# 155
  • Мнения: 1 729
Здравейте , момичета 🌷 Случайно да знаете къде мога да намеря андролозите , искам да разговарям с тях . Хубав ден и успех на всички ❤

# 156
  • Мнения: 19
А има ли момичета, които са имали сраствания и след отстраняването им не са се появявали отново. И съответно са забременяли ?

При корекцията на срастванията се слага гел, който беше нещо от рода на 650лв за да не се получават сраствания. Но не съм го правила в Надежда и не знам там как процедират. Иначе имаше ефект от гела при мен.

# 157
  • Мнения: 932
А има ли момичета, които са имали сраствания и след отстраняването им не са се появявали отново. И съответно са забременяли ?

При корекцията на срастванията се слага гел, който беше нещо от рода на 650лв за да не се получават сраствания. Но не съм го правила в Надежда и не знам там как процедират. Иначе имаше ефект от гела при мен.
Да, казаха, че са ми сложили гел (не съм доплащала допълнително за него). Моите сраствания са били на цервикалния канал и затова не можеше да ми дойде цикъла.
Дано не се появяват повече!
Людмила, твоите сраствания къде бяха и как се установява после, че няма нови? Колко време мина от премахването на твоите ?

# 158
  • Пазарджик
  • Мнения: 725
Здравейте.Някой пращал ли е кръвни проби до лабораторията и как точно става? По телефона ми обясниха в каква епруветка да се вземе пробата,но не и с кой куриер мога да го изпратя?

# 159
  • Мнения: 19
А има ли момичета, които са имали сраствания и след отстраняването им не са се появявали отново. И съответно са забременяли ?

При корекцията на срастванията се слага гел, който беше нещо от рода на 650лв за да не се получават сраствания. Но не съм го правила в Надежда и не знам там как процедират. Иначе имаше ефект от гела при мен.
Да, казаха, че са ми сложили гел (не съм доплащала допълнително за него). Моите сраствания са били на цервикалния канал и затова не можеше да ми дойде цикъла.
Дано не се появяват повече!
Людмила, твоите сраствания къде бяха и как се установява после, че няма нови? Колко време мина от премахването на твоите ?

С офисхистероскопия провериха след година и половина дали има сраствания и нямаше. Предполагам е много индивидуално и зависи къде са били срастванията. При мен се бяха получили след операция.

# 160
  • Мнения: 932
А има ли момичета, които са имали сраствания и след отстраняването им не са се появявали отново. И съответно са забременяли ?

При корекцията на срастванията се слага гел, който беше нещо от рода на 650лв за да не се получават сраствания. Но не съм го правила в Надежда и не знам там как процедират. Иначе имаше ефект от гела при мен.
Да, казаха, че са ми сложили гел (не съм доплащала допълнително за него). Моите сраствания са били на цервикалния канал и затова не можеше да ми дойде цикъла.
Дано не се появяват повече!
Людмила, твоите сраствания къде бяха и как се установява после, че няма нови? Колко време мина от премахването на твоите ?

С офисхистероскопия провериха след година и половина дали има сраствания и нямаше. Предполагам е много индивидуално и зависи къде са били срастванията. При мен се бяха получили след операция.
При мен са на цервикалния канал, в следствие от вакуум аборт.

# 161
  • Мнения: 16
Здравейте. Може ли някой да ми даде някаква информация за тези добавки 1и3 . Какво садържат, помагат ли, мнения. Благодаря ви предварително.

# 162
  • Мнения: 200
Здравейте, правят ли в Надежда процедури за подобряване качеството на яйцеклетките?ПРП или подобна?

# 163
  • Мнения: 578
Здравейте момичета,  имам 6 замръзени ембрина в Надежда които няма да използвам. Някой знае ли  имейл  на който да се свържа с тях и да ми обяснят вариантите (какво може да се случи) аз съм в Лондон и предпочитам този начин на комуникация, да се обадя по телефона в момента не ми е вариант.

# 164
  • Мнения: 176
Не знам дали по имейл ще ви кажат, но от скоро мисля могат да се даряват и ембриони. Може да попитате Майки за донорството - donorstvo@invitro-bg.com

Общи условия

Активация на акаунт