И аз за цвят на стени, ама на детската ...

  • 25 909
  • 162
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 571
Днес ни монтираха стаята. Има още за доизкусуряване, но ето снимки, че нямам търпение  Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101476&view=1&photo=17

# 61
  • Мнения: 6 039
 bibi,

честито!!!
много е хубава
сега само остава да я подредите

сещам се ,че в магазините на ТСМ има много хубаво спално бельо, памучно труко на райета
много красиво ще стои в стаята на момичетата

на леглото на второ ниво, нали има едно кръгче,  на него бих завързала да виси някоя голяма пеперуда, в зелено или жълто

абе гледам стаята и ми се развихря фантазията по украсяването й

така, че с интерес ще чакам да видя като я подредиш

# 62
  • Мнения: 5 255
Пу-пу  Hug
Сега остава да се разберат коя къде ще спи  Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 6 571
bibi,

честито!!!
много е хубава
сега само остава да я подредите

сещам се ,че в магазините на ТСМ има много хубаво спално бельо, памучно труко на райета
много красиво ще стои в стаята на момичетата

на леглото на второ ниво, нали има едно кръгче,  на него бих завързала да виси някоя голяма пеперуда, в зелено или жълто

абе гледам стаята и ми се развихря фантазията по украсяването й

така, че с интерес ще чакам да видя като я подредиш
аз си мислех за тези пеперуди, ама да ги накича по пердетата. видях едни в бриколаж (само розови бяха) материя като от чорапогащник на рамка от тел. и чаршафи търсих днес, ама всичките бяха  Sick сега преговарям за едни русенски да ми докарат до София в оранжево райе, ама малко да отдъхна, че нещо много нерва хвърлям в бачкането и ...
Маленна, а на таб съм толкова благодарна, че чак ми е беден речника да се изразя  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 2 323
Bibi, стаята е страхотна!!!! Браво, много ми харесва!!!!  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 2 323
Маленна, дали мога и аз да се консултирам с теб за детската ни стая на лс  Praynig

# 66
  • Мнения: 934
Стаята е страхотна! Поздравления!
Коя фирма я прави? А правят ли спални...? И ако не е тайна колко излезе като цена(легла+гардероб)?

# 67
  • София
  • Мнения: 6 571
Стаята е страхотна! Поздравления!
Коя фирма я прави? А правят ли спални...? И ако не е тайна колко излезе като цена(легла+гардероб)?
2681 - легла, шкаф под тях, трикрилен гардероб (3 Х60 см), етажерка, матраци , транспорт и монтаж.Фирмата е Голд Аполо правят и спални, ама най-ми харесаха кухните им. Flutter Flutter Flutter кофти е , че сайтът им не бачка

# 68
  • Мнения: 934
Благодаря!
А за стълбичка  за горното легло големите дръжки ли служат? Те не са ли дръжки на чекмеджета или нещо бъркам... newsm78
Материалът какъв е? ПДЧ или МДФ?

# 69
  • Мнения: 6 039
Маленна, дали мога и аз да се консултирам с теб за детската ни стая на лс  Praynig

ако искаш може й в темата, тъкмо и други да се възполизват или да се включат с идеи.
ако ти е неудобно, нямам нищо против на лични

# 70
  • София
  • Мнения: 6 571
Благодаря!
А за стълбичка  за горното легло големите дръжки ли служат? Те не са ли дръжки на чекмеджета или нещо бъркам... newsm78
Материалът какъв е? ПДЧ или МДФ?
стълбата липсва, ще е на празното място т.е над вратичката , а не над чекмеджетата, ама са я окъсили та ще правят друга. талибанките вече тестваха и по дръжките да се катерят  Confused Confused Confused МДф

# 71
  • Мнения: 7 430
БИби, страхотна е стаята Hug...прииска ми се и на мен щерка...ама нЕМа Wink
За това пък ще мисля за двамаа Господа цветове Peace

Не те ли е страх, че може да падне бонбонката newsm78
Може би и ние някой ден (тази година) ще обзавеждаме детска и ми се иска Вики да го кача на 2-ри етаж, ама все си мисля, че е малък Thinking

# 72
  • Мнения: 2 035
bibi, стахотна е стаята  bouquet
И русенската фирма с мебелите да похваля  Mr. Green Справили са се чудесно  Grinning

# 73
  • Мнения: 2 323
Маленна, дали мога и аз да се консултирам с теб за детската ни стая на лс  Praynig

ако искаш може й в темата, тъкмо и други да се възполизват или да се включат с идеи.
ако ти е неудобно, нямам нищо против на лични

Блаогодаря ти много, няма проблем и тук, не исках да задръстя темата на Биби, ако тя няма против ще снимам следобяд или утре и ще се включа   bouquet

# 74
  • Мнения: 6 039
давай  Laughing, мисля си че bibi, няма да се обиди, и без това нейната стая вече е готова, по-добре да се продължи темата, отколкото да се затрие

bibi, такво ще кажеш все пак?

Общи условия

Активация на акаунт