И аз за цвят на стени, ама на детската ...

  • 25 891
  • 162
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 559
мебелите се млечно оранжево + бреза. надявам се са пусна снимки до кр.на седмицата Praynig

# 46
  • Мнения: 3 211
мебелите се млечно оранжево + бреза. надявам се са пусна снимки до кр.на седмицата Praynig
И аз ги чакам с нетърпение Laughing

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 418

Питам защото в къщи се получи много добре с този тип тапети ..................
Само тапети ли си използвала или има и боя по стените?

# 48
  • Мнения: 1 893
мебелите се млечно оранжево + бреза. надявам се са пусна снимки до кр.на седмицата Praynig
А млечно оранжевото какъв материал е?

# 49
  • Мнения: 2 035
мебелите се млечно оранжево + бреза. надявам се са пусна снимки до кр.на седмицата Praynig
И аз ги чакам с нетърпение Laughing
И аз и аз  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 472

Питам защото в къщи се получи много добре с този тип тапети ..................
Само тапети ли си използвала или има и боя по стените?

Да само тапети марка "RUSH" мисля , че така се казваха. Апартамента е нов и освен шпакловка , после грунд няма нищо друго .

# 51
  • Мнения: 6 039
 Petranka,
извинявам се,че се намесвам
но на тези красиви цветове бих предпочела бели мебели или бледооранжеви, не от ламинирани плоскости, а от МДФ, разбира се ако цената не е толкова от значение

така или иначе ако държиш да ги използваш поне 5-6години, избери по-трядиционен романтичен/но не барби барок/ стил

аз лично съм съм решила стаята на Малена, след известно време да я направя с бели мебели и всичко друго да е шарено

ако ти допада идеята, мога да я подкрепя със снимков материал

# 52
  • Мнения: 1 893
...
ако ти допада идеята, мога да я подкрепя със снимков материал

На мен ми допада. Правя детска и понеже не мога да намеря плоскости в цвят, който да ми харесва, засега съм решила, че всичко ще е шарено, а мебелите ще са светли- вероятно шампанско. Така че много ще се зарадвам на снимки  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 6 559
мебелите се млечно оранжево + бреза. надявам се са пусна снимки до кр.на седмицата Praynig
А млечно оранжевото какъв материал е?
  и двете са мдф с

# 54
  • Мнения: 1 893
мебелите се млечно оранжево + бреза. надявам се са пусна снимки до кр.на седмицата Praynig
А млечно оранжевото какъв материал е?
  и двете са мдф с

значи и аз чакам снимки  Hug

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 1 418


аз лично съм съм решила стаята на Малена, след известно време да я направя с бели мебели и всичко друго да е шарено

ако ти допада идеята, мога да я подкрепя със снимков материал

Чакам да видя

# 56
  • Мнения: 275
 newsm78 newsm78 newsm78 На мен ми харесват всички цветове на дъгата ....и никога немога да избера точно този цвят.Винаги си мисля че като ,че ли другия е по добре...и после се чувствам гузно за дадения избор-това двуличие ли е....
Детската я избирах 1-2 години и сега въобще не ми харесва..или по точно всичко ново като видя ми е  по хубаво...
Само аз ли съм така ?

# 57
  bouquet  и аз искам савет за цвят на стените ама за децка

# 58
  • Мнения: 472
..........., мога да я подкрепя със снимков материал
Моля , приемам всякакви идеи и препоръки ! bouquet
Ако на  другите не им се гледа може и на лични .

Аз също си мислех за бели мебели МДФ( но лачен ) , но все още не съм казала на мъжо и незнам как ще реагира на бялото  Mr. Green!
А килима мисля newsm78 , че жълто(ако има и зелено в него ) би стояло боре .

# 59

Общи условия

Активация на акаунт