И аз за цвят на стени, ама на детската ...

  • 25 888
  • 162
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 559
Когато Маленна ми предложи тези цветови комбинации отначало си казах, че или е луда или е гений, а аз още по-луда, че я слушам  Crazy Crazy Crazy Ето резултата. Още ги няма мебелите и не е чистено, но нямах търпение да песна снимките :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101476 аз съм във възторг, Маленна благодаря ти.Следващият път ще ползвам услугите ти професионално  Hug Hug Hug.
Сега почват терзанията с пердетата и килима, ама това е по -приятната част

# 31
  • Мнения: 863
 bibi ,много хубаво е станало и мисля,че много отива на малките сладурки,слагайте по-бързо мебелите,че ми е много интересно как ще изглежда завършена стаята  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 152
Когато Маленна ми предложи тези цветови комбинации отначало си казах, че или е луда или е гений, а аз още по-луда, че я слушам  Crazy Crazy Crazy Ето резултата. Още ги няма мебелите и не е чистено, но нямах търпение да песна снимките :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101476 аз съм във възторг, Маленна благодаря ти.Следващият път ще ползвам услугите ти професионално  Hug Hug Hug.
Сега почват терзанията с пердетата и килима, ама това е по -приятната част
Страхотно е! Силно се впечатлих от цветовете и комбинацията, много е смело без да се натрапва! Просто и весело! Давай в същия дух и с мебелите! Успех!  smile3501

# 33
  • Мнения: 382
Биби,страхотна стая се е получила  Peace Браво на теб, и разбира се на Малена за идеите Peace

Тази комбинация с такива тапети много харесвам.За Ванко също съм замислила нещо подно,но в по-момчешки цветове Heart EyesМай скоро и аз ще се консултирам с вас Mr. Green

# 34
  • Мнения: 6 039
very nice, снимки на сегашната стая или на това, което смятам да направя /то няма да е скоро Laughingедва ли темата ще е актуална/

bibi, радвам се че си доволна от резултата
сега вече можеш да добавяш аксесоарите, мога да снимам едни възглавници като идея
иначе за
.........................Маленна благодаря ти.Следващият път ще ползвам услугите ти професионално  Hug Hug Hug.
Сега почват терзанията с пердетата и килима, ама това е по -приятната част

професионално няма да можеш да ме ползваш, защото съм се заклела преди 2 години, че интериори повече няма да правя, така че се възползвай от безплатна консултация  Wink

килимът е последното нещо, изчакай мебелите, снимай и пак съм на среща /килимите са ми тясна специалност Joy/
за пердетата ще те посъветвам, да си купиш обикновен воал. струва м/у 4 и 6 лв/л.м. има най различни цветове, не избирай розово, за да избегнем ефекта Барби. по-скоро нещо в топлата оранжева гама. Воалът пада тежко и е непретенциозен, едноцветен. След това върху него можеш да закачиш украса, която да го освежава според сезона

# 35
  • София
  • Мнения: 6 559
.........................Маленна благодаря ти.Следващият път ще ползвам услугите ти професионално  Hug Hug Hug.
Сега почват терзанията с пердетата и килима, ама това е по -приятната част

професионално няма да можеш да ме ползваш, защото съм се заклела преди 2 години, че интериори повече няма да правя, така че се възползвай от безплатна консултация  Wink

тъжна съм от този факт  Rolling Eyes Confused Sad, но решението си е решение. ще нахалствам със снимки, докато ме издържиш.
за пердетат и аз на това съм се спряла май. в спалнята имаме воал в цвят праскова и съм доволна и от това как пада, и кака се глади и поддържа и от цената не на последно място. Определено ще е в оранжевата гама. С розовото съм дотук. StopТерзанието ми е далжината щото тук имаме концептиялан спор с мъжа ми - той иска късо, а аз дълго  Close
Мисля, че се сещам за столовете круши ( в Неосет съм ги виждала май), но ще се радвам и на снимки. Други налични аксесоари са люлка кончета (ярко оранжева) и пързалка ( в същото оранжево, жълто и зелено  Crazy):
http://www.pakostnik.com/bg/pics/d_0563403032.jpg
http://www.pakostnik.com/bg/pics/d_9290507476.jpg

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
bibi, страхотна стая, ако имах момиче щях да се възползвам от идеята. Как ли би изглеждало в момчешки вариант? Предложения ....

# 37
  • Мнения: 6 039
 valja,
доста звиси дали си се псряла на някакви мебели или за момента не си зависима от нищо

bibi имаше поръчана вече детска стая, така ,че цветът на мебелите беше водещ

# 38
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
bibi, чудесно се е получило! Поздравления!   bouquet

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
valja,
доста звиси дали си се псряла на някакви мебели или за момента не си зависима от нищо

bibi имаше поръчана вече детска стая, така ,че цветът на мебелите беше водещ
Детското легло е с цвят череша-като тук:
http://viki2004.multiply.com/photos/photo/22/15

# 40
  • София
  • Мнения: 6 559
да ви покажа какви килимчета си взех за историческата детска стая инцидентно днес.  (Malenna не си късай дипломата pls Mr. Green). Ще вършат работа, докато събера пари за нещо, което наистина си заслужава.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101476&photo=13
поддържат се и се перат лесно, и са много сладки (по мое мнение) иначе са изкуствени (мокетени)

# 41
  • Мнения: 2 035
bibi, всичко е станало цуци и килимчетата са муцка   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 6 559
bibi, всичко е станало цуци и килимчетата са муцка   bouquet
само, дето още мебелите ги няма, ама за 03.03 ми обещаха - навръх празника  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 464
ЕЙ,bibi ,ПОЗДРАВЛЕНИЯ!Стаята е супер,особено с тоя тапет Heart Eyesнапролет ще ти открадна тапета освен ако не ми хрумне нещо друго де,не обещавам Mr. GreenДа видя и мебелите чакам Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 472
Биби , извинявай , че се намесвам в темата ти , но какъв цвят избра мебелите ?
Питам защото в къщи се получи много добре с този тип тапети ,но аз избрах червено и жълто , пердетата са преливащи се червено и жълто но сега съм в голяма дилема за цвета на мебелите , а искам и да подхождат и на малко по голяма госпожица ,  защото ако трявда да ги сменяме на жсеки 3-4 години тати ше ме  #2gunfire!!!
Очаквам предложения !!
Благодаря Ви предварително   bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт