Предстои ми инсеминация - тема 34

  • 18 708
  • 629
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 208
Добро утро,едва ли е било това вчера имплантация. Отново негативен тест Престо.
9ти ден е твърде рано. При моята биохимична на  9ти ден резултата от кръвния беше 2.Ако си нетърпелива пусни си кръвен тест, макар че в този ранен етап и той не е категоричен, но поне ще видиш дали нещо се случва

# 496
  • Мнения: 45
Помогнете . Имах инсеминация на 17.03 , овулацията си я усетих тогава и на другия ден  също имах болки,днес отрицателен уринен Клиър лентичка и Фърст Респонсе ,също си направих вчера уринен пак лента в 2 капки кръв и е урина уж нали в кръвта има повече чхг и отрицателен.Спрях Аспирина  снощи ,останах само на фолиева и Циклогест. Според вас да ида ли на кръвен?

# 497
  • Мнения: 208
Помогнете . Имах инсеминация на 17.03 , овулацията си я усетих тогава и на другия ден  също имах болки,днес отрицателен уринен Клиър лентичка и Фърст Респонсе ,също си направих вчера уринен пак лента в 2 капки кръв и е урина уж нали в кръвта има повече чхг и отрицателен.Спрях Аспирина  снощи ,останах само на фолиева и Циклогест. Според вас да ида ли на кръвен?
Да иди на кръвен! Извинявай, ама искрено се посмях на твоя коментар. Искаш да кажеш, че си направила домашния тест в 2 капки кръв?Това е абсурдно! Дано аз нещо да не съм разбрала

# 498
  • Мнения: 1 385
И аз съм го правила. Пиклив тест и с малко кръв, която я разреждаш с малко вода. Какво има толкова смешно? Има съвети в интернет за това. Когато аз го правих, живеех в чужбина и трябваше да чакам дни до заветния кръвен, който беше толкова скъп. Моля не се смейте на хората преди да им влезите в обувките

# 499
  • Мнения: 208
И аз съм го правила. Пиклив тест и с малко кръв, която я разреждаш с малко вода. Какво има толкова смешно? Има съвети в интернет за това. Когато аз го правих, живеех в чужбина и трябваше да чакам дни до заветния кръвен, който беше толкова скъп. Моля не се смейте на хората преди да им влезите в обувките
Аз лично никъде не съм прочела или чула за такъв вид тестване. Затова ми стана смешно.Не съм искала да засегна никого с коментара си.

# 500
  • Мнения: 106
Karakostova, аз правя директно кръвни. При всички положения е хубаво да се направи кръвен. Доста момичета писаха тук, че при пиклив отрицателен, кръвния е положителен, а и според мен е най-достоверен. Затова спрях да правя пикливи, чакам си 14 дни и отивам директно на кръвен.
Успех ти желая!

# 501
  • Мнения: 224
Karakostova, аз правя директно кръвни. При всички положения е хубаво да се направи кръвен. Доста момичета писаха тук, че при пиклив отрицателен, кръвния е положителен, а и според мен е най-достоверен. Затова спрях да правя пикливи, чакам си 14 дни и отивам директно на кръвен.
Успех ти желая!

Същото правя и аз. И то на 14 ден, не по-рано. Дори и от финансова гледна точна е по-добре, не само психическа.

# 502
  • Мнения: 15
Здравейте, следя ви от известно време, тъй като от миналия месец док каза, че следваща стъпка е инсеминация. Пих Летрозол 5 дни от 3ден на цикъла. Видяха се два доминантни фоликула на 9-ти ден. Днес бях на 15-ти ден на преглед и каза, че не съм се повлияла добре от стимулацията - трябвало е фоликулите да са се пукнали. Спомена също две ехонегативни формации, които после четох че всъщност са кисти. Изписа ми регулон от утре 10дни и следващия месец отново на преглед.
И понеже винаги си гълтам граматиката по време на прегледи, има ли някой, който да е бил в подобна ситуация? И няма ли начин тези фоликулчета да се пукнат и все пак да имаме някакъв шанс и този месец?
Док ми следеше овулацията няколко месеца и никога не е имало проблем: винаги се е пукал Ф и е имало жълто тяло.

# 503
  • Мнения: 214
Била ли си Овитрел? Той как е решил, че точно на 15ти ден трябва да се пукнат? Защо да не може да е по-късно овулацията?

# 504
  • Мнения: 15
Била ли си Овитрел? Той как е решил, че точно на 15ти ден трябва да се пукнат? Защо да не може да е по-късно овулацията?

Ами не, нищо не съм била. Тук четох, а и на други места, че се ползва такава инжекция.
Даже като док ми записа час за 15-ти ден се уплаших как ще ходя чак тогава на преглед, като може да ми е минала овулацията. Обикновено тя е 14-15ден.
Даже малко и останах с впечатление, че този месец по-скоро е било за да се види как ми се отразява летрозола? Не знам дали не я е отложила и защото миналата седмица последната спермограма беше доста влошена.
Провериха ми и цервикална слуз и казаха, че е като за овулация.
Като цяло доста вярвам на док, обясни ми някакви неща, но не знам понякога защо ми убягват детайлите и не запомням всичко, което ми казва. Sad

# 505
  • Мнения: 123
Не мога да Ви дам адекватен отговор, но бих Ви посъветвала, тъй като сте била и на стимулация този месец и все още овулацията не е настъпила, да продължавате с домашните опити. Аз дори бих си взела и тестове за овулация.

# 506
  • Мнения: 15
Не мога да Ви дам адекватен отговор, но бих Ви посъветвала, тъй като сте била и на стимулация този месец и все още овулацията не е настъпила, да продължавате с домашните опити. Аз дори бих си взела и тестове за овулация.
Да, отчетохме се вече. Ще си правим опити и в следващите дни.
Благодаря за идеята за тестовете! Не се сетих.

# 507
  • Мнения: 106
Не ти ли пуснаха изследвания на ЛХ и Естрадиол, за да преценят кога се очаква да е овулацията. Според мен ако не са се спукали фоликулите, няма причина да го оставя за следващия месец.
Правете домашни опити, дано се получи.
Здравейте, следя ви от известно време, тъй като от миналия месец док каза, че следваща стъпка е инсеминация. Пих Летрозол 5 дни от 3ден на цикъла. Видяха се два доминантни фоликула на 9-ти ден. Днес бях на 15-ти ден на преглед и каза, че не съм се повлияла добре от стимулацията - трябвало е фоликулите да са се пукнали. Спомена също две ехонегативни формации, които после четох че всъщност са кисти. Изписа ми регулон от утре 10дни и следващия месец отново на преглед.
И понеже винаги си гълтам граматиката по време на прегледи, има ли някой, който да е бил в подобна ситуация? И няма ли начин тези фоликулчета да се пукнат и все пак да имаме някакъв шанс и този месец?
Док ми следеше овулацията няколко месеца и никога не е имало проблем: винаги се е пукал Ф и е имало жълто тяло.

# 508
  • Мнения: 214
Много е странно на каква база е решила, че няма да се спукат.. Щом има слуз, значи най-вероятно предстои. Странно е и че не е пуснала хормони. Според мен си предстои и си действайте, както са посъветвали момичетата по-горе, пък дано ви е на късмет Simple Smile

# 509
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета! Някоя от вас била ли е на преглед по време на цикъл? Трябва да отида на преглед на 2-рия ден, но тогава цикълът ми е доста обилен, как се случват нещата? Доста неприятно ми звучи и нямам идея с превръзка, тампон или как да отида.

Общи условия

Активация на акаунт