Частни ДГ София - моите впечатления

  • 128 171
  • 645
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 825
След което искам да попитам някои има ли информация за ЧДГ "Мария Монтесори" в Горна Баня  newsm78

Това е италианския лицей, нали?
При тях не ходих защото тази година приемат деца родени 2003 г., т.е. 4 годишни, пък ние сме още малки

# 46
  • Мнения: 186
  Момичета страхотни сте! Благодаря на всички за ценната информация  Heart Eyes   Hug
 С голям интерес ще следя темата !

# 47
Случайно попаднах на форума и реших да споделя и аз, дано съв в помощ на някого. Дъщеря ми ходи в детска градина "Бояна" и съм страшно доволна. Гледат ги като собствени деца. Учат английски и ги занимават с какво ли още не. вечер не мога да я прибера, да има как и в събота и неделя да ходим там. Изобщо не съм съгласна с впечатлението за директорката - всички са страхотни. Условията също ме устройват напълно. Това е от мен.

# 48
  • Мнения: 2 197
Страшно благодаря за информацията.
Аз също проведох изследване, но миналата година за дъщерята на една приятелка. Тогава установих, че всички частни детски градини имат един огромен недостатък - заниманията са до 17.00 часа, което значи, че към 17.30 трябва да си поемеш детето. Дали тази практика продължава? Защото аз не познавам някой, който да работи до 17.00. И ако трябва да давам 300-600 евро не би ли било редно да са поне до 18.30? Това е само ако някой има информация и желание да я сподели.

# 49
  • София
  • Мнения: 10 825
Страшно благодаря за информацията.
 Това е само ако някой има информация и желание да я сподели.
Още в първото ми мнение по темата пише - Първа Частна ДГ работи до доста късно. Дори и вечеря предлагат. Останалите работят до 18-18.30 часа. Т.е. в до този час можеш да отидеш на място да си вземеш детето. Ако ползваш техен транспорт, часът зависи от местоживеенето ви. Обикновено бусовете тръгват от ДГ към 17.

# 50
Въпросната детска градина "Бояна" работи до 18.30 ч. и цената е прилична - 280 лв. Освен това работят целогодишно, ксоето мене ме устройва страшно. Имам колежки които се чудят лятото къде да дадат децата си и тичат из цяла София да им търсят забавления.

# 51
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Въпросната детска градина "Бояна" работи до 18.30 ч. и цената е прилична - 280 лв. Освен това работят целогодишно, ксоето мене ме устройва страшно. Имам колежки които се чудят лятото къде да дадат децата си и тичат из цяла София да им търсят забавления.

 Laughing

# 52
  • Мнения: 146
Мислих и аз за частна ДГ за сина ми, но знам ли защо не им вярвам. Просто не ми е ясно, хората които работят там дали имат необходимите квалификации и опит. В края на краищата реших, че така или иначе не мога да разчитам, че ще научи кой-знай колко и по-добре да ходи на държавна градина, аз да си го уча на чужд език, а баща му да го води на плуване. Така поне знаем точно какво научава. А ако знете само какви железни връзки ни трябваха, за да го запишем в държавна градина. Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 849
Страшно благодаря за информацията.
Аз също проведох изследване, но миналата година за дъщерята на една приятелка. Тогава установих, че всички частни детски градини имат един огромен недостатък - заниманията са до 17.00 часа, което значи, че към 17.30 трябва да си поемеш детето. Дали тази практика продължава? Защото аз не познавам някой, който да работи до 17.00. И ако трябва да давам 300-600 евро не би ли било редно да са поне до 18.30? Това е само ако някой има информация и желание да я сподели.

Детска градина "Ново Поколение" работи от 8,00 до 18,30. Намира се до Лъвов мост, на ъгала на ул"Поп Богомил" и ул"Мария луиза". Условията са много добри, а персонала професионалисти. Моят дивак не иска да си тръгва. За два месеца направиха чудеса с него, когато го заведох,беше агресивен и абсолютен бунтар сега е коренно различен. Пак си е дивак, но това вече е въпрос на темперамент, но е станал почтиелен. Учат англйски, пиано, рисуват и моделират...Работи се върху откриване на талантите на децата и тяхното развитие. Градината не разполага със собствен транспорт, но таксата е 180 лв. Работи не прекъснато, освен на националните празници, зеленото училище през юни (или юли не помня) и от 25.12 до 03.01 следващата година. тел. 02/9833486

# 54
  • София
  • Мнения: 2 967
Въпросната детска градина "Бояна" работи до 18.30 ч. и цената е прилична - 280 лв. Освен това работят целогодишно, ксоето мене ме устройва страшно. Имам колежки които се чудят лятото къде да дадат децата си и тичат из цяла София да им търсят забавления.

За "СИЯНИЕ" ли става въпрос?

# 55
  • Мнения: 186
Здравейте мами! Вчера ходихме със съпруга ми до Лапину - много съм доволна от това което видях. От септември месец работи т.е съвсем новичко е всичко. Къщата се намира почти до гората (има 4 къщи над нея само), въдуха там няма нищо общо с този който дишем ние долу в града. Разхождат ги в гората, имат ски училище, народни танци(в огромна зала предназначена само за това), английски ез., клоуни всяка седмица, карат ги на театър...Работи целогодишно което беше най-важното за мен и друго плаща се накрая на месеца тъй като се изчислява колко дена е било детето на градина в този месец.

 В малката група са деца от 1.5 до 2.5год. , в момента са 4 деца, а приемат до 8 деца.  Таксата е 390лв и ако ползваш техен транспорт 85 лв. Работи от 8ч. - 18.30ч. Аз смятам от април месец да почва така че барабалекс много моля за първи впечатления    baby_neutral

Знаете ли, дали НЕМО и СИЯНИЕ работят целогодишно и какви са таксите там?   bouquet
 
Пускам постинга и тук защото май тук му е мястото (пуснах го първо в другата тема по грешка)   Embarassed

# 56
В Немо таксата е 400 лв. Работи целогодишно до 19.00 часа. Дъщеря ми е там, много съм доволна. Пътуваме от другия край на София, но се радвам, че открихме тази детска градина. За Сияние нямам информация за цените и раб. време, тъй като не ми хареса местоположението. (просто не попитах за тях)

# 57
  • Мнения: 186
Благодаря ти Iwa    bouquet
ако имам въпроси евентуално пак ще питам Simple Smile

# 58
Въпросната детска градина "Бояна" работи до 18.30 ч. и цената е прилична - 280 лв. Освен това работят целогодишно, ксоето мене ме устройва страшно. Имам колежки които се чудят лятото къде да дадат децата си и тичат из цяла София да им търсят забавления.

За "СИЯНИЕ" ли става въпрос?

 Не за "Сияние", а за детската градина, която се нарича "Бояна" и е на бул "Пушкин"63.

# 59
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А някой да е обиколил частните градините във Варна?

Общи условия

Активация на акаунт