Отговори
# 30
  • Мнения: 1 357
Респивакс

# 31
  • Мнения: 46 539
... също така всяка вечер нарязвам на ситно 1,2 скилидки чесън и му ги слагам в супата

Колко е голямо детето?

# 32
  • Мнения: 3 042
В нашата къща аз единствено нито пия нещо, нито пък се храня много здравословно, но въпреки това единствено на мен за сега нищо ми няма. /дано и за напред да се опазя Praynig/

Щерката пи Бронховаксом от септември 3м, пие и витамини--------- грип, усложнение почти до бронхоплевмония----------- 2 АБ.
Дребният имуностимулатори не пие, но му давам витамини. И него го хвана грипа. Два дена беше с висока Т, зачервено гърло. Оправи се без АБ.
М ъжът ми също пи Есберитокс есента, но сега и той пие 2-ри АБ.

# 33
Искам да дам на малкия тази "Зелена енергия". Дали ще има резултат? Как се пие? Прекара грипа, преди това настинка, а ходи и на ясла

# 34
  • Мнения: 128
С дъщеричката ми пием РЕСПИВАКС вече 2 г и не ни хваща грипа .

# 35
на въпроса на никол- детето ми  април ще направи 5. има ли някакви противопоказания за чесъна?

# 36
  • Мнения: 1 883
Никакви! Прибягвам до имуностимуланти само при нужда, без причина нищо не пием.
Предпочитам да си давам парите за пресни плодове и зеленчуци вместо в аптеката. Другото което правя е да не претоплям помещенията и да проветрявам редовно. Не сме хващали дори хрема вече една година.
Peace Peace

Литър фрешове ежедневно ,домашен мед  разходки и мноооого любов Rolling EyesОт лекарствата / ако може да се нарече лекарство изобщо/ Осцилококцинум , веднъж седмично в грипния сезон .  bouquet

# 37
  • Мнения: 193
Не давам имуностимулатори без симптоми. Приема естествени витамини - плодове, зеленчуци, редовни разходки, веднъж седмично на Витоша. Дано и това да е причината, освен късмета, да ни подмине грипа засега. 

# 38
  • София
  • Мнения: 1 101
От къде я купувате тази зелена енергия, от дистрибутори ли?Каква и е цената?

Или от дистрибутор или директно от офиса.
Ако не си в София може и с поръчки. Доставят я СПИДИ. 
Цената на дребно е 63 лв, но може да се вземе и по-евтино, ако си регистриран клиент на фирмата.

За повече подробности на лични.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 101
Забравих да кажа за нас.


Ние също сме на Зелена енергия.  Wink Колактива като ваксина и след това Зелена енергия.
Ако се наложи  в комбинация двете + ЕМК три пъти в годината.

 Grinning От три години не съм влизала в аптека.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 145
Цитросепт - 1*10 капки. Junior Pack на  Vision. Не е спирала да ходи на градина, дори, когато бяха останали 4 деца. Преди това, имаше ли болен ние сме втори...

# 41
  • Varna
  • Мнения: 503
и ние сме на Респивак. 

# 42
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Давам Ад Ликуйд фор кидс,не се разболя малкия,незнам дали е от сиропа обаче.

# 43
  • Мнения: 351
Противогрипните ваксини не мога да ги похваля. Със съпруга ми се иминизираме вече втора година. Резултата - аз не се разболявам, ама за сметка на това той боледува по 2 пъти. На бебка есента давах есберитокс, а после като спрях, започнах да й давам мултисаностол. И досега дори гърлото не се е зачервявало, нито пък е протичало нослето.

# 44
  • Мнения: 356
Ние не се разболяхме досега и дай Боже грипа да ми подмине тази година.
На малката не сме били противогрипна ваксина, но и давам всеки ден по една таблетка Енгистол.Това са хомеопатични таблетки, които подсилват и укрепват имунитета.Давам и ги от ноември.Не са скъпи - около 6-7 лв. и в опаковката има 60 таблетки.
Не знам дали те я спасиха от грипа, но факт е че не се разболя, въпреки че ходи на ясла.Ще и ги давам до края на месеца и мисля после да ги спирам.
Ако искате ги пробвайте, но все пак питайте личния си доктор. Peace

Общи условия

Активация на акаунт