Привлича ме друг мъж

  • 13 188
  • 212
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 710
Ем в крайна сметка пък, ако някой часаак толкова не може да спреш да го мислиш, докато си с някой друг, то следователно, първия не го обичаш и няма смисъл да си с него с/без някой друг.

# 211
  • Мнения: 5 260
Да бе. Стига с клишетата.

# 212
  • Мнения: 776
Gabrielle го каза много точно - "защо ми е на мен човек, влюбен в друга?"
Сега, не знам, да съм на 60, да няма други опции, да не мога да се оправя сама - разбирам. Но докато още си в силата си, примирения с някой, който тъче (или се опитва да тъче) на два стана, не ги разбирам.

Защото понякога брака/връзката са не само по любов, има и жени мъже дето не им пука половинката им в кого е влюбена стига да им осигурява необходимия статус/финанси/комфорт.
Необходимият статус и комфорт не се осигуряват на друг, който е 0 на това ниво - финансовото имам предвид. Такива разлики има само по филмите. И като единият е финансово добре, че и влюбен в друг, защо тогава да плаща на някой вкъщи, който не разбира нищо от управление на пари, че и очевидно и не го привлича вече? Ако на един човек грам не му пука за другия, то другият няма да го търпи, и да продължават заедно в някакво отношение,  логично все пак не е само използване, явно. Не понякога, а много често взаимоотношенията не са по любов /независимо дали се осъзнава ясно или несъзнавано се бъркат любов с благодарност, с привързаност, със страст или нещо друго/, затова и повечето не издържат дълго. Но при тези, които са в друга позиция - не могат ей така да прекратят, явно има и някакви чувства все пак. Не е само черно и бяло.

Общи условия

Активация на акаунт