Привлича ме друг мъж

  • 13 166
  • 212
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте,
Имам нужда да излея някъде всичко,което се случва в главата ми, като се надявам да намеря спокойствие най-сетне!
И ето, най-неочаквано за мен, се случи да бъда привлечена от друг мъж, чисто сексуално.
Проблема е ,че и двамата сме семейни и никога няма да се случи нищо между нас (в това съм сигурна), защото държа на мъжа и семейството си. И въпреки че сячески се боря с тези мисли, то не мога да се справя. Желая го физически от както го видях за първи път.  От тогава се опитвам  да го избягвам, да не говорим изобщо, за да мога да се успокоя, но желанието ми не стихва за жалост. Явно нещо ми липсва във връзката,за да желая друг мъж сексуално?! Нямам обяснение. Понякога се питам дали и той има такова привличане към мен?
Не знам дори какво очаквам да чуя? Искам нещата да са както преди да го видя . Сега тези мисли ми влияят зле в ежедневието 😥

Последна редакция: пт, 10 ное 2023, 00:29 от lora8484

# 1
  • Мнения: 300
Изпадала съм в подобна ситуация, само че човекът, от който бях привлечена, се оказа гадняр, комплексар и нарцисист и добре че, защото това ме спря да действам и спаси връзката ми. Погледнах с нови очи на мъжа ми, осъзнах колко ценен човек е и как най-важно е да има кой да те разбира, подкрепя и обича такава, каквато си. Да си със спокойно сърце, защото знаеш, че някой те пази и ти е дом. Защото това толкооова рядко се намира в днешно време.

Другото са едни фантазии, които ще ти изядат главата. Ако можеш да пазиш тайна, отдай се на емоцията, но аз лично осъзнах за себе си, че не мога да изневеря. Не мога да живея с такава вина. Не мога да го причиня на човека до себе си.

В дългите връзки се намества рутината, битовизма, неизбежно е. Колкото и да ми говорят, че все още имат тръпка и пеперуди към мъжа си след 10-15 години връзка, няма да им повярвам. На хората в природата ни не е да сме моногамни (защото го имаме животинския инстинкт), повярвай ми всеки се привлича от някой, дори и мъжете ни, просто не си го признават. При теб обаче желанието е станало много силно и не ти дава мира, и така се измъчваш. Виждам 3 възможни начина: Или се отдаваш на изкушението, или седиш, виждаш го всеки ден и се надяваш да мине (което ще е трудно, защото все едно да си гладен и всеки ден да ти подмятат салам Grinning ) , или си намираш нова работа..." Може би дамите тук биха дали и други съвети.
Иначе винаги във всяка връзка, с всеки един човек все нещо ще липсва. Няма перфектни хора, ние просто не умеем да ценим това, което имаме.
Но наскоро чух една много мъдра поговорка и тя гласи: "Много хора имат 80%, но правят грешката да тръгнат да гонят онези 20%, които им липсват.. и накрая изгубват 80-те". А истинате е, че 100% няма или ако има, то тези хора са късметлии Simple Smile

Последна редакция: пт, 10 ное 2023, 05:09 от angelika_

# 2
  • Мнения: 5 253
Не е нещо, което не се случва спокойно. Нормално е. Внимавай само ако правиш нещо да не те хванат. Понякога не се ли убеди човек, че обекта на желанието не е читав, не се спира да си фантазира.

# 3
  • Мнения: 17
Категорично не мога да изневеря или да пазя тайна. Ще се изям отвътре. Най-праваилното нещо е да го избягвам, но това би било много трудно , защото ще живеем в една сграда😃🫣
С мъжа ми сме заедно от 10г и за първи път ми се случва такова нещо за това време заедно с него. Още от сега усещам угризения 😥

# 4
  • София
  • Мнения: 12 708
Как са нещата с мъжа ти в интимен план? С какво точно те привлича съседът?

# 5
  • Мнения: 17
Как са нещата с мъжа ти в интимен план? С какво точно те привлича съседът?

В интимен план сме средна работа. Разбира се, не сме както в началото, но се стараем! А другият ме привлича с интелект и това,че е страшно инициативен! Външно не чак толкова. Моят мъж е по-красив! 😃

# 6
  • София
  • Мнения: 12 708
А откъде разбираш колко е интелигентен и инициативен? Явно общувате, не е просто да се разминавате във входа.

# 7
  • Мнения: 6 629
Напълно нормално е да те привличат други хора, човешко е. Но също е човешко да си сложиш сама допустимите граници. На всеки се е случвало, не сме слепи все пак. Вече до къде ще стигне зависи на кой колко му е слаб ангела.
Аз за себе си, отчитам "а тоя е готин" и до там. Повече не го мисля. То няма и смисъл.

# 8
  • Мнения: 1 702
И спри да си повтаряш, че "няма да стане", защото забраната сама по себе си поражда драми.
По-скоро - какво толкова ще стане е по-полезната посока

# 9
  • Мнения: 19 969
Вие сте си отговорила – привлича ви с това, което ви липсва в мъжа ви: интелигентност, инициативност. Външният вид не винаги е гарант за добър @екс. Импулсът може да отшуми, може и не. ПО-скоро не.

# 10
  • Мнения: 17
Вие сте си отговорила – привлича ви с това, което ви липсва в мъжа ви: интелигентност, инициативност. Външният вид не винаги е гарант за добър @екс. Импулсът може да отшуми, може и не. ПО-скоро не.

Мъжът ми също и интелигентен! Но сега като се замисля не е толкова инициативен. Това обаче до сега не ми е пречило по никакъв начин, защото аз съм и в това се допълваме. Явно с годините заедно е нормално да липсва тръпка и това си оказва влияние. Опитвам се да се контролирам. Интересното е ,че аз работя с много мъже и то все привлекателни. Но никога до сега не съм била привлечена от тях както към този. Има нещо в него,което ме кара да го желая.

# 11
  • Мнения: 5
Здравей, благодаря за темата.  Благодаря ти, защото от два месеца и половина съм в същото положение.  С мъж ми сме заедно вече почти 20г, 2 деца. Изненадващо във фитнеса срещнах човек по-млад от мен с 8г. обаче не мога да спра да мисля за него. Изобщо не съм на себе си. Срещаме се там, тренираме, понякога говорим, друг път почти не, но нищо повече. Той също е семеен.
Няма да предприема стъпки, разбира се, просто се чудя какво подяволите стана. Денем не мога почти нищо да свърша, нощем също се будя и се хващам, че мисля за него. Пълна бъркотия.
С мъж ми сме в добро положение  - и на сексуално ниво, финансово, нямаме някакви драми,  той е спортист, с добра форма, страшно много ми помага в домакинството и с децата.
Никога не съм се заглеждала по някой по-млад. Винаги съм била привличана от по-върастни момчета и в последствие мъже.
 Това ми е тотално ненужно,  живеех си много спокойно преди да го спещна, но не мога да го контролирам.  Понякога се чудя дали вижда как го гледам и едва преглъщам Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 12 708
Мъжът ми също и интелигентен! Но сега като се замисля не е толкова инициативен. Това обаче до сега не ми е пречило по никакъв начин, защото аз съм и в това се допълваме. Явно с годините заедно е нормално да липсва тръпка и това си оказва влияние. Опитвам се да се контролирам. Интересното е ,че аз работя с много мъже и то все привлекателни. Но никога до сега не съм била привлечена от тях както към този. Има нещо в него,което ме кара да го желая.

Пак питам, щом сте съседи, откъде придоби чак такъв поглед върху неговата инициативност? Къде общувате? Ако искаш да се контролираш, трябва да се дистанцираш.

Другото, което можеш да направиш е да установиш какво толкова те привлича в този човек и защо. В много случаи такива тръпки не са свързани със самия човек. Възможно е да са преноси от други хора.

# 13
  • Мнения: 795
Ако наистина държиш на връзката си, то тогава ще направиш всичко възможно да се дистанцираш от въпросния съсед. Щом си осъзнала, че ти липсва инициативност от страна на мъжа ти, ами поговори с него на тази тема и сподели нуждите си.. толкова е просто.

# 14
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 177
Е какво като те е привлякъл, на всеки който ти е харесал ли скачаш? Децата още в детската градина се учат да не посягат към чужди играчки, а ти вече си пораснала, ако пък имате и деца би трябвало да може да разсъждаваш разумно в такива случаи, чуждото си остава чуждо и не се посяга към него ¯\_(ツ)_/¯ Всякакви проблеми с импулсивността се разрешават чрез консултации с психолог и т.н. Още повече, че съседът явно не дава никакви сигнали, че изпитва същите терзания.

Общи условия

Активация на акаунт