Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (7)

  • 42 201
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 11 634
Когато мине, ще слезеш после на преглед при него и го питай. Той ще прецени дали да ти го предизвика, аз написах как беше при мен. И аз съм със СПКЯ. За ЗЕТ ще е същото, това си е стандарт, няма ли редовен цикъл, си е на хапчета.

# 61
  • Мнения: 38
Мерси много, радвам се че е така, иначе ЗЕТ-а щеше да е другата година ако си чаках. Grinning

# 62
  • Мнения: 72
Момичета някой имал ли е болки в яйчниците след прекъсната стимулация ?На 3ти ден и Др Станулов изписа ли ви нещо след това ?

# 63
  • Мнения: 306
Влизам да се похваля, че нашите близнаци се родиха в 38-ма седмица!
Благодаря на целият екип на  доктор Станулов и МЦ Афродита и на доктор Иван Вецев, който направи всичко възможно за тази рискова бременност да завърши с 2 здрави бебета.

След няколко неуспешни бременности, хистероскопия, изследвания за няколко хиляди лева, неуспешен свеж трансфер, нашите близнаци са плод на ЗЕТ на 2 ембриона със средно качество.
Успех на всички и нека да имате и късмет, защото без него няма как!  Flowers Four Leaf Clover

# 64
  • Мнения: 755
Влизам да се похваля, че нашите близнаци се родиха в 38-ма седмица!
Благодаря на целият екип на  доктор Станулов и МЦ Афродита и на доктор Иван Вецев, който направи всичко възможно за тази рискова бременност да завърши с 2 здрави бебета.

След няколко неуспешни бременности, хистероскопия, изследвания за няколко хиляди лева, неуспешен свеж трансфер, нашите близнаци са плод на ЗЕТ на 2 ембриона със средно качество.
Успех на всички и нека да имате и късмет, защото без него няма как!  Flowers Four Leaf Clover
Честити ви бебенца Лимон. Ти си майка героиня. И то 38 г. с. Уаууу.
Да са здрави, много да ви радват и да ви носят много щастие.
Поздравления за целия екип.

# 65
  • Мнения: 9
Честито,Lemon Blossom! Да са живи и здрави и нека много да ви радват!

# 66
  • София
  • Мнения: 1 697
Лимонче, честито щастие! Да сте живи и здрави!

# 67
  • Мнения: 564
Честито,  Lemon! 🎉🍾🌟

# 68
  • Мнения: 1 350
Честито, Lemon! Flowers Four Leaf Clover

# 69
  • Мнения: 61
Честито! Да са живи и здрави, много усмихнати и щастливи! Flowers Bouquet

# 70
  • Мнения: 1 514
Lemon, честита двойна радост! Да сте здрави всички и да се обичате безкрайно. Как мина раждането?

Не ми се излиза от темата, макар вече да имам бебе. Тайно мечтая след година и нещо да се борим за още едно, пак в Афродита.

# 71
  • Мнения: 239
Здравейте, момичета! Влизам със следното питане ако някой може да ми отговори. Има ли някоя от вас, която е била с ниско АМХ и високо FSH и направено инвитро? Как  процедират със стимулацията, при такива резултати?

# 72
  • Мнения: 38
Момичета, вярно ли е че по закон вече само по 1 ембрион могат да връщат на жени под 35г.Д-р Станулов дали го спазва?

# 73
  • Мнения: 1 135
Момичета, вярно ли е че по закон вече само по 1 ембрион могат да връщат на жени под 35г.Д-р Станулов дали го спазва?


Спазва го. Освен ако не са замразени заедно, тогава иска писмено разрешение

# 74
  • Мнения: 38
Момичета, вярно ли е че по закон вече само по 1 ембрион могат да връщат на жени под 35г.Д-р Станулов дали го спазва?


Спазва го. Освен ако не са замразени заедно, тогава иска писмено разрешение


Sad

Общи условия

Активация на акаунт