Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 5

  • 33 526
  • 316
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще се помоля за Вики - всичко да е наред и да приключи успешно и за Ели - да е силна   Praynig
 Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 14
 Praynig Praynig Praynig
Момичета прегръщам Ви всички Hug  bouquet Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 120
Ще стискам палци всичко да мине успешно с операцията на Вики Praynig Praynig Praynig и Ели да има силата да понесе несгодите

# 33
  • Мнения: 5 531




На лични ми е писал един потребител от форума с поправка в телефоните на детската урология в "Пирогов" и тъй като не мога да редактирам координатите в началото на темата, ги пиша тук - номерът на отделението е 341, а не 371. 371 и 366 са номерата на кабинетите на 6 етаж - обаче нямам спомен какви бяха тези кабинети... newsm78 Пред всички номера има 9154. Надявам се, че информацията е достоверна.
Тел. 915 43 72 - детски урологичен кабинет
       915 43 41  - детско уролог. отделение
       915 43 71  -   ----- пак е детска уролог.
       915 42 18  - тел е на урологичния кабинет в централната сграда на Пирогов(за възрастни)

# 34
  • Мнения: 5 531
Момичета, включвам се само да кажа че операцията на Викиме минала успешно. Нека да и пожелаем бързо и безпроблемно възстановяване. Hug Ели ще разкаже повече като се приберат.

# 35
  • Мнения: 430
Меричери ме е изпреварила, но за такива добри новини.... няма да се хващане за косите кой е пръв.  Crazy
Вики още е в реанимация. Момчилов не е имал много време да обясни какво точно са правили. Има малък разрез под пъпчето, при пубиса, с катетър е в момента. Момчилов е казал, че всичко е "оправено". Не пускат Ели много в реанимацията и още не са и казали кога ще може да си вземе Вики.
Като имам новини ще ви пиша.
БРАВО на малкото геройче ВИКИ!!!!!!!! Кураж на Ели!

# 36
  • Мнения: 14
Целувки на малката Вики и силна прегръдка и кураж на мама Ели Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Точно си мислех за тях и си викам "чакай да погледна в темата за новини"...По-късно ще й звънна и аз  Peace
Дано Вики да се възстанови бързо  Praynigа на Ели сигурно камък й е паднал от сърцето... Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 120
Браво на Вики! Дано се оправи бързо! Hug  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 058
Дано Вики се възтанови бързо и майка и  да има достатъчно сили и смелост.

# 40
  • Мнения: 186
И аз бързах да видя дали има новини за операцията на Вики. Радвам се, че доктора е доволен от свършеното и стискам палци за скорошно оздравяване на малката принцеса и пожелавам на мама Ели вече по-ведро настроение Simple Smile. Който ги чуе, нека предаде и от нас с Кико, прегръдки и целувки!

# 41
Детска урлогия, Пирогов – 9154372 /отделение/, 9154371 /кабинет/
Доц. Кюркчиева – детски уролог /завежда детската урология в Пирогов/
линкове към старите теми:
тема 1
тема 2
тема 3
тема 4

Телефоните в Детка урология на пирогов са
9154741-отделение
9154342-реанимация (намира се на същия етаж)
9154366-кабинет 6-ти етаж

# 42
  • Мнения: 5 531

 
Момичета да обединим тел.на Пирогов. Всички са актуални
ето тел от pc_sistemi
                                                                                                                                                 
9154741-отделение
9154342-реанимация (намира се на същия етаж)
9154366-кабинет 6-ти етаж
 ето и тези на които аз се обаждам :

Тел. 915 43 72 - детски урологичен кабинет
       915 43 41  - детско уролог. отделение
       915 43 71  -   ----- пак е детска уролог.
       915 42 18  - тел е на урологичния кабинет в централната сграда на Пирогов(за възрастни)
 

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 21:36 от marychery

# 43
Здравейте!Много ще сьм благодарна на тези майки,които пишат как са се преборили с тези упорити протеус мирабилис.Става въпрос за дете на 1г.Постоянно сме на антибиотици.От Бургас сме и на 6 февр. ще пътуваме за София.Взехме час за д-р Буева и за мед.център Детско здраве.Благодаря на тези,които ще ми отговорят

# 44
  • Мнения: 390
И ние пожелаваме на малката Вики вързо оздравяване, а на мама Ели много сили и да нагушка малката от нас.  Praynig Praynig Praynig всичко мине и забравите проблемите.

Общи условия

Активация на акаунт