Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 5

  • 33 534
  • 316
  •   1
Отговори
# 315
Ами така е ,аз когато ви го казвах имаше майки които ме нападнаха и ми казаха че дори и да е така аз не трябва да го казвам.За това спрях да пиша по темата .За нищо на света не влизам в Пирогов.ЛЕКА МУ ПРЪСТ На Доц Минков ,ама други като него засега няма.Той поне имаше отношение към децата и майките..........
svetlena Бягай от пирогов.Ако имаш пари плати си и отиди някъде другаде.Колкото до вашата диагноза запозната съм добре.Наистина е изключително тежка.За Чаначев съм Чувала че е единсвения доктор който се занимава с екстрофия.Колко е добър незнам,всичко е слухове и приказки.Избора е само твой .Послушай сърцето си .То ще ти покаже верния път.А пък ако нямаш избор ,затваряш очи ,казваш си МАЙНАТА ви и смело напред влизаш в Пирогов.
Животът е борба

Ти луда ли си. Там е както ти казаха едиствения на балканския полуостров който работи екстрофии. аз съм при него и наистина работи внимателно и старателно.

martisun здравей
при доктор Чаначев ще бъде операцията.До момента съм чула само добри отзиви за него като професионалист.И той е единствения който оперира екстрофии не само в България а и на балканския полуоостроф.Доколкото имам информация от други страни като Албания ,Сърбия идват тук при него.В Франция също оперират но дори не по този нов метод по който той оперира.За жалост при нас се налага няколко операции защото само с веднъж нестава.Моля се само да бъдат по малко.Ако има скоро лежали мами в Пирогов ще ги помоля да кажат какво бих могла да си взема предварително за да не разкарвам постоянно близките си тъй като сме от Хасково и си е доста път а в София нямам близки а само колеги които не мога да ангажирам с нищо.Благодаря ви предварително.

Правилно си разбрала. Даже имаше една публикация преди години в 24 часа и имаше снимка на детето с Чаначев на 1/1


Светлена, нас ни оперира д-р Чаначев и лично аз съм доволна от него. за сега всичко е наред. Март ще стане 1г. от операцията. Бяхме на 3м. когато го оперираха. Условията са ужасни - трабва да си носиш походно легло (което се разпъва само вечер), лекарства(панадол, нурофен....),може да си носиш и телевизор тогава нямаше. Стаите са много малки има стаи за 1 дете и стаи за 2. Ние стояхме 22дни и едвам издържах, дно не ни се налага пак да влизаме.Пожелавам ви всичко да мине успешно.

От това дето ми казваш разбирам че си била в боксовете. действително там са 6 бокса със по 1 и 2 легла но стаите от 1 до 9 са със по 2-до 4 легла
1-ва стая са 4 легла + TV
2-ра стая са 2 легла + TV
3-та стая са 4 кушетки за малки деца + TV
4-та стая са 4 кушетки за малки деца + TV
5-та стая е маниполационната
6-та стая са 2 легла + TV
7-ма стая са 3 кушетки за малки деца + TV
8-ма стая са 4 легла + TV
9-та стая са 4 легла + TV
Реанимацията са 5 легла от които 3 са за малки деца (кушетки имам предвид)
Едно време стаите 1,3,4,8 и 9 бяха с по 6 легла а стаи 3 и 6 бяха с по 3 легла

После Илия Луков направи дарение и дари нови шкафчета и във всяка стая има метален шкаш голям като гардером за личен багаж.
В боксовите също има нови шкафове пак дарение.
в реанимацията има TV

всички прозорци са AL (алминиеви)

В болницата са лежали детето на Димитър Цонев (тогава водеше новините по К1)
съшо и детето на шейтанов и други разбира се

# 316
  • Мнения: 43
Ниско СУЕ и повишени левкоцити може да има при лечение с кортикостероиди.

Общи условия

Активация на акаунт