Бързи здравословни въпроси и отговори – 42

  • 21 646
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 198
Понякога в сливиците се образува джоб, може гнойта да е от там.

# 46
  • Мнения: 18 000
Препоръчайте ми детски гинеколог за нередовен цикъл- Варна, София, няма значение къде

# 47
  • Мнения: 5 691
Аз съм я водила няколко пъти при проф. Сираков в Майчин дом, но не бих казала, че проблемът се реши.
Но беше пълно с малки и по-големи момиченца за консултация.

# 48
  • Мнения: 127
Здравейте! Преварително се извинявам ако е било обсъждано вече в темата - бихте ли ми препоръчали нещо, което да бъде като безвреден еквивалент на диазепама и другите такива успокояващи, имам предписан диазепам от джи пито ми, който слагам под езика 2.5мг при полети ли при много силни тревожни ситуации (които напоследък ми се случват да имам), но тъй като не е препоръчително да се взема често, бих искала да поискам и вашето мнение, благодаря предварително:)

Последна редакция: ср, 20 сеп 2023, 16:50 от DimBZah

# 49
  • Мнения: 39 466
Препоръчайте ми детски гинеколог за нередовен цикъл- Варна, София, няма значение къде
В Токуда има жена детски гинеколог. Потърси инфо в нета.

# 50
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 131
и аз май ще го зарязвам мелатонина. не ми действа вече.
обаче ви е действал?
Понеже,аз писах за мелатонин, пила съм на таблетки и определено по-добър е подезичния.
да. и аз пиех точно такъв подезичен но мисля че беше 5 мг. ще пробвам този от 10

# 51
  • Мнения: 5 691
Този е 10, да, но аз го деля на 4, само, ако искам да се презастраховам вземам половин 😄

# 52
  • София
  • Мнения: 10 595
Няма вече мелатонин от 10мг Disappointed .

# 53
  • Мнения: 54 563
Наистина ли? Аз търсих скоро за майка и нямаше в сайта на Гален, но мислех, че е временно.

# 54
  • Мнения: 18 000
Препоръчайте ми детски гинеколог за нередовен цикъл- Варна, София, няма значение къде
В Токуда има жена детски гинеколог. Потърси инфо в нета.

Попаднах на малко кофти отзиви за нея, за това исках личен опит.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 23
Аз за съня мога да препоръчам качествен магнезий, като магнезиев треонат и алфа-теанин. Има ги и в комбинация с ашваганда и други силни билки, които успокояват нервната система. ГАБА също може да се опита, но там е желателно да се консултирате с лекар, който разбира, защото знам, че не е много шега работа, а е като добавка. Чувала съм, че не преминава кръвно-мозъчната бариера.

Последна редакция: чт, 21 сеп 2023, 11:35 от MarianaMurdjeva

# 56
  • Мнения: 637
Може ли да се пие алкохол след поставяне  на Урбазон инжекция ?

# 57
  • Мнения: 1 258
Аз не съм специалист, но не бих пила.

# 58
  • Мнения: 1 773
Ами и аз съм със лека задна хрема и бистри секрети от време на време,но ужасно лепкави като лепило са...също имам вкус на развалено от време на време...но и едната ми сливица има джоб и там често се събира храна и ако не я изчистя мирише лошо

# 59
  • Мнения: 127
Здравейте отново от мен! Пиша ви с тъга и тежест в гърдите, разтреперана... и искам да ви попитам дали АД (ципралекс 10мг вечер), които пия от 16ти Май досега, може да ме лишат от чувства към любимите ми хора - мъжа и детето ми. Психотерапевтката ми ми каза, че те ще ми притъпят емоциите, но от вчера насам усещам, че не обичам хората, които са най-важни за мен. Възможно ли е да от хапчетата или просто наистина не ги обичам вече? Все пак и не ги взимам от толкова дълго време, но де да знам дали са започнали да действат или дали това са правилните за мен. Все още се чудя дали дори ми трябваха за страха ми от летене, когато само един малък диазепам ме оправя и дали не е време да ги спра? Благодаря ви и извинявайте за дългия пост и че съм досадна с моите въпроси всеки ден!

Общи условия

Активация на акаунт