мнения за 18, 32, 56 ОУ

  • 9 752
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 979
Малко спам, ама да направим едно опознаване, с azaf вече се разконспирирахме Simple Smile
Иначе Цонка Николова вече не работи, видях я преди около месец на концерта по случай 110 годишнината, изглеждаше добре Simple Smile. Видях и г-жа максимова и много други, всички ме познаха и ми беше изключително мило и приятно!
А по съществената част на темата, ако 32 е поне наполовина училището, което беше преди 10-15 години, значи си заслужава. Много ни стягаха, много учехме, но си живеехме добре!

# 31
  • София
  • Мнения: 6 088
Малко спам, ама да направим едно опознаване, с azaf вече се разконспирирахме Simple Smile

Ами съгласна, давай с разконспирирането! Wink

# 32
  • Мнения: 294
Е, момичета и аз съм учила в 32 ОУ, но май съм най-старичката от вас Embarassed По мое време Банкова ни беше директор, а Максимова зам.директор. Наистина беше едно добро училище newsm10. Беше строго, но интересно и весело. Определено дава добра образователна подготовка на учениците за продължаване на образование в университети. Повечето ми учители бяха добри и ни караха доста да учим (е, имаше някои изключения, но бе тях не може). По мое време за първи път въведоха паралелки с разширено обучение на англ.език, до тогава учихме почти само на руски език.
Честно казано, нямам никаква представа какво е положението в момента в училището, но като чета мненията по темата явно е успяло да запази имиджа си, което само може да ме радва.
Успех на всички, които ще записват децата си там bouquet. След време и на мен ще ми се наложи да обмислям къде да запиша сина си, така, че ще е хубаво да прочетем отзиви и в бъдеще.

# 33
  • Мнения: 819
Май доста се събрахме от 32-ро  Mr. Green И аз отдавна следя темата. Моята дилема също е м/у 32-ро и 18-то, въпреки, че имаме още време.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 979
Малко спам, ама да направим едно опознаване, с azaf вече се разконспирирахме Simple Smile

Ами съгласна, давай с разконспирирането! Wink
Прати една снимка на лични Simple Smile

# 35
някой знае ли сайт-а на 32-о у-ще

# 36
  • Мнения: 2 792
  По-горе го бях пуснала. Днес подадох и Удостоверението от предучилищната на Момчи, вече е съвсем официално записан. На 18.06 е диагностичния тест, от 9.30 майче беше, трябва да погледна пак.

# 37
  • Мнения: 690
Аз като възпитаничка на 56. СОУ, макар и на гимназията само, да се включа. Директорът беше страхотен... но се пенсионира вече май... Гимназията много си я обичам, брат ми също е завършил там...
НО: като цяла впечатленията ми от началните класове са Sad . Влизала съм в часове на 2-3 клас - някои от госпожите са направо кошмарни... Още си спомням крясъците и великата незаинтересованост. Други бяха страхотни... Не им помня имената за съжаление... Още един минус - учителките по физическо са ужасяващи - мен ме хващаше страх от тях, за първолаците не знам просто...
И пак казвам: обичам училището... но не и началното.
Не знам защо си с добри впечатления от директора. Може би като възпитаник. Аз като родител - ама въобще не го понасям.  Г-н Георгиев, (до колкото знам отдавна той е директора) за съжаление още не е пенсиониран. Ама тази година най - накрая ще го пенсионират. А зам.директорките му - ужас. Такъв тоталитаризъм е при тях. Доста са пропищели от тях - и учители, и от общината. Има някакъв "гръб" и ... доста неща има дето не са му на ред (лично на него, а не на училището)
 Дъщеря ми тази година завършва 5 клас в 56 СОУ. Имахме доста пререкания с директорите за - материалната база, подхода на някои учители - по физическо, домашен бит, информатика, колите в двора на училището, закуските и други дребни неща). Успяхме да се преборим и да отстраним повечето проблеми. Иначе, другите учители са добри. Повечето са взискателни, но и готини. Е винаги ще се намери някоя издънка, но ...
Учителката на дъщеря ми в началните класове, Г-жа Асенова е много добра. Децата много я обичаха. На много неща ги научи. Но сега преподава на 2 клас, значи чак след две години поема първокласници. Иначе нея я препоръчвам горещо. Няма - на тоя интересите, на оня интересите. Най важни са децата. Не ходи да си клюкарства в учителската стая с колежките, а си седи непрекъснато с децата.

# 38
  • София
  • Мнения: 351
Аз съм много доволна от 18 ОУ.Синът ми завърши тази година първи клас в паралелка по японски.
Няма транспорт,но училището си струва.Миналата година имаше нещо като тест,но беше доста елементарен-основни понятия като цветове,форми и т.н.Не ми харесва само храната в стола,но се надявам новата учебна година нещата да се променят.По отношение на учебния процес -детето ходи на училище с желание,което никак не е за пренебрегване,и се справя доста по-добре от негови връсници,което само по себе си говори за учителите.

# 39
  • Мнения: 320
Дъщеря ми завърши 4 кл. в 18 СОУ при г-жа Миладинова.Това, което мога да кажа със сигурност е , че няма осигурен транспорт, че материалната база е на ниво благодарение и на нас, родителите, че наистина има елитни паралелки от 1 кл. с изучаване на японски език...  Относно госпожите- най- добрият начален учител там е г-жа Мадлен Ценкова.Преподаваше на дъщеря ми 2 години и мога само суперлативи за нея да кажа.Тя обаче няма да поеме 1 кл.наесен.За г-жа Миладинова - кара по инерция, просто следва учебния материал и това е.пО МОЕ МНЕНИЕ НЕ УСПЯВА ДА ОВЛАДЕЕ ДИСЦИПЛИНАТА ПО ВРЕМЕ НА ЧАС .
Нямам добро мнение и за госпожата по Английски в началния курслНа последната родителска среща стана дума, че напливът за 1 кл е много голям и се очертават около 7 бр паралелки

# 40
  • Мнения: 963
OFF: Само лични впечатления съм споделила. А и все пак учих в гимназията. Сигурно като родител виждаш съвсем други неща.  Peace  Георгиев ми е преподавал дори, мен лично ми харесва този човек.
От друга страна преди години и брат ми имаше проблеми в гимназията (бяха първи випуск английски), родителски комитети, стачки... За зам-директорката няма спор.  Twisted Evil  Но има/ше още една, която беше читава (пак съдейки от моите срещи с нея).
Учителките по физическо (особено на основното) бяха кошмар - и в първия си пост го написах. Някои от учителките на 1-4 клас, с които съм контактувала - също.
Та в крайна сметка пазя много хубави спомени от 56-то... но като ученичка в гимназията. От основното имам някои лоши впечатления... и така.
Както и да е. Съвсем не съм по темата вече.  Laughing
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт