Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 11

  • 25 309
  • 429
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 305
Мен ме викат на 19ти. Ще се отчета след прегледа.
Стискам палци за всички в темата. Hug

# 31
  • Мнения: 31
Здравейте, след стимулацията цикъла ми дойде нормално. Следващият цикъл обаче ми закъснява с 4 дни, това нормално ли е заради всички лекарства предходния месец?

# 32
  • Мнения: 76
Мен ме викат на 19ти. Ще се отчета след прегледа.
Стискам палци за всички в темата. Hug

Как мина днес?Всичко наред ли е?
Аз нямам търпение за 21ви ☺
Да видим как ще е лигавицата,дали ще увеличат естрофема…

# 33
  • Мнения: 6 305
Здравей. На прегледа измериха около 5,5-6,0мм лигавица. Док каза че е добре като за 9ти ден от цикъла, но на мене ми се вижда малко. Confused
Вдигна ми естрофена на 3 на ден и в четвъртък съм пак на преглед.
Дано да расте.

ПП : Пиши след твоя преглед как е минало.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 154
Хело, лейдис. Вчера ми сложиха лепило, утре ми е трансферът. На прогестерон съм само. Стискайте палци! Simple Smile

# 35
  • Мнения: 250
Хело, лейдис. Вчера ми сложиха лепило, утре ми е трансферът. На прогестерон съм само. Стискайте палци! Simple Smile

Успех, Надежда 🙏🙏🙏
Какво е лепилото което сложихте?

# 36
  • Мнения: 1 385
Стискам ти разбира се! Дано се получи този път Flowers Four Leaf Clover

# 37
  • Мнения: 611
Стискам палци, Надежда! Всичко ще се нареди!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 308
Здравейте, момичета! Днес ще разбера дали ще започвам подготовка за ЗЕТ. Тъй като следващата седмица ще сме в Царево, бихте ли ми препоръчали АГ в Бургас за междинен преглед за проследяване преди трансфер?
Успех на всички!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 154
На опаковката, която случайно видях (беше оставена в стаята, с моето име), пишеше HCG. Поразрових се, има информация на английски. Simple Smile

# 40
  • Мнения: X
Здравейте, след стимулацията цикъла ми дойде нормално. Следващият цикъл обаче ми закъснява с 4 дни, това нормално ли е заради всички лекарства предходния месец?

Абсолютно, нормално е, на мен ми закъсня точно вторият цикъл със 7 дена Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 050
Била съм на такъв преглед преди тренсфер при доктор Ангел Недялков. Беше почивен ден точно около Великден. Само той откликна на това, че прегледа трябва да е на определен ден. Иначе ми препоръчаха и Милена Мануелян.
Здравейте, момичета! Днес ще разбера дали ще започвам подготовка за ЗЕТ. Тъй като следващата седмица ще сме в Царево, бихте ли ми препоръчали АГ в Бургас за междинен преглед за проследяване преди трансфер?
Успех на всички!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 308
Благодаря, Yvka! Успешен пухкав финал!

# 43
  • Мнения: 9
Здравейте Simple Smile Предстои ми подготовка за ЗЕТ, можете ли да ми препоръчате лекар за следене на лигавица във Варна, трябва ми някой с часове, че моят работи само определени дни от седмицата.

# 44
  • Мнения: 76
Привет от мен!
Минавам да се отчета,бях преди малко на преглед казават,че съм в ден 7(не ми е 7ден от последния цикъл)незнам защо ги броят така…блокиращата инжекция беше на 01.06.23…а последната менструация на 09.06.23г,както и да е…На прегледа лигавицата каза че е добре 7,5мм.Продължавам с естрофема 2х1(нямало нужда от по голяма доза)Викат ме вече на 28.06 за преглед и щяли да ми дадат Хориомон(незнам какво е и защо ще се слага,акушерката каза ще ти обесня,като дойдеш),а до тогава ще пусна пролактин да го проверим,че при мен скача от нищото,за да не ни изиграе лоша шега на финала преди трансфер.Това е от мен преглед беше точно 5мин…за жалост.Ще се отчета следващата седмица 🌺🌺🌺

Общи условия

Активация на акаунт