Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 38

  • 37 929
  • 680
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 30
Аз нямам дори известие в Еконт за подготвена пратка - 68768

Здравейте
И аз нямам известие от Еконт
Номера -68421
Силно се надявам до края на тази седмица всички да си получим заповедите.

# 61
  • Мнения: 5
Моя номер е 68459

# 62
  • Мнения: 26
Здравейте! Точно щях да питам дали някой вече има известие.
Аз съм 68412 и още нищо.

Редактирам се.. В приложението на еконт ми изписа, че има подготвена пратка
 преди минути от ЦАР.
Успех момичета! Heart

Последна редакция: вт, 23 май 2023, 11:05 от ТанЯ555

# 63
  • София
  • Мнения: 3 037
Пригответе се за търпение, Еконт може и да забавят доставката. Успех на всички!

# 64
  • Мнения: 228
Вчера се обадих до фонда и ми казаха, че до 27 трябва да се дойдат пратките със съответната заповед. Ще очакваме тази седмица.

# 65
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета!
Знаете ли дали само с двустранна стеноза може да се кандидатства?

# 66
  • Мнения: 72
Здравейте момичета, имам едно въпросче.Някой знае ли дали може да използваме фонда,тъй като искаме този опит да пробваме със смесен материал от мъжът ми и от донор. Звънях до болницата,но ми казаха че след прегледа ще ми кажат дали може.  А аз неискам да чакам ако е по фонда да поддам документите сега имаме час за 13 юни.

# 67
  • Мнения: 228
Аз също вече. И моята е на път. Успех на всички.
Здравейте! Точно щях да питам дали някой вече има известие.
Аз съм 68412 и още нищо.

Редактирам се.. В приложението на еконт ми изписа, че има подготвена пратка
 преди минути от ЦАР.
Успех момичета! Heart

# 68
  • Мнения: 18
Здравейте! Днес получих нашата заповед. Сега много въпроси изникват в главата ми. Основния е какво следва? За пръв път ми е и нямам идея какво трябва да се прави. Чак във вторник съм на лекар. Да, ще ни обясни всичко, но лекарства ли ще трябва да приемам определено време,  инжекции ли нищо не знам. С женски фактор сме. Колко време след одобрение се прави инвитро- горе долу месец, два? Благодаря предварително на тези които решат да ми отговорят. Знам, че е индивидуално за всеки, но наистина не знам какво да очаквам.

# 69
  • Мнения: 362
Здравейте! Днес получих нашата заповед. Сега много въпроси изникват в главата ми. Основния е какво следва? За пръв път ми е и нямам идея какво трябва да се прави. Чак във вторник съм на лекар. Да, ще ни обясни всичко, но лекарства ли ще трябва да приемам определено време,  инжекции ли нищо не знам. С женски фактор сме. Колко време след одобрение се прави инвитро- горе долу месец, два? Благодаря предварително на тези които решат да ми отговорят. Знам, че е индивидуално за всеки, но наистина не знам какво да очаквам.
Здравейте,

Предстои ви разговор с лекаря ви как смята че е правилно да процедирате, какво да приемате през колко време
след това стимулация, оплождане на яйцеклетки и чакане, после имплантиране и търпение за хубавата новина.
Бъдете търпелива и се подговете за два месеца по тази част и дай Боже щастлив финал след това 😉.

# 70
  • Мнения: 228
След получаване на заповедта имате право до една година да направите инвитро процедурата, която включва свеж трансфер и замразен трансфер.
Здравейте! Днес получих нашата заповед. Сега много въпроси изникват в главата ми. Основния е какво следва? За пръв път ми е и нямам идея какво трябва да се прави. Чак във вторник съм на лекар. Да, ще ни обясни всичко, но лекарства ли ще трябва да приемам определено време,  инжекции ли нищо не знам. С женски фактор сме. Колко време след одобрение се прави инвитро- горе долу месец, два? Благодаря предварително на тези които решат да ми отговорят. Знам, че е индивидуално за всеки, но наистина не знам какво да очаквам.

# 71
  • Мнения: 587
Здравейте,  момичета.
Моля който е заявил и получил заповед по електронен път да опише подробно процеса.
Благодаря предварително!

# 72
  • Мнения: 173
Здравейте искам да попитам някой знае ли кога ще е заседанието юни месец

# 73
  • София
  • Мнения: 3 037
Здравейте искам да попитам някой знае ли кога ще е заседанието юни месец

Обикновеноо е около средата на месеца, може седмицата 12-16.06

# 74
  • Мнения: 173
Здравейте искам да попитам някой знае ли кога ще е заседанието юни месец

Обикновеноо е около средата на месеца, може седмицата 12-16.06
Благодаря много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт