Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 38

  • 36 466
  • 657
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 356
В понеделник очакваме резултати от комисията. Трябва тази седмица да е била.

# 46
  • Мнения: 26
Привет! Сайта не е обновен, но при проверка ми изписа "издадена заповед за финансиране"

# 47
  • Мнения: 5
Има обновение в сайта Успех на всички

Последна редакция: пт, 19 май 2023, 23:35 от elito0o_ksp

# 48
  • Мнения: 18
Здравейте, бих искала да попитам има ли някой актуална информация минала ли е майската комисия и кога ще се обявят резултатите?Благодаря ви.

Здравейте, във вторник звънях и ми казаха най-късно в понеделник (22.05)ще обновят сайта

# 49
  • Мнения: 356
"Уважаеми пациенти, заповедите за финансово и организационно подпомагане ще бъдат изпратени по реда на входящите номера:
от 68235 до 68788 в срок до 27.05.2023г."

# 50
  • Мнения: 26
Успех момичета! Hug

# 51
  • Мнения: 116
Здравейте! Имам успешен пресен трансфер с помощта на ЦАР през 2020г. В заповедта пише, че имам право и на замразен трансфер. Дали мога да се възползвам от замразения трансфер по фонда или опита се смята за приключен с успешния пресен?

# 52
  • Мнения: 218
Здравейте. Аз също подадох документи този месец и сега проверих и ми изписва, че е издадена заповед за финансиране. Това ознавача, че сме одобрени, а идната седмица трябва да я получа и след това да я занеса в клиниката ли? Не съм много наясно, за пръв път подавам документи и нищо не ми е ясно. Трябва ли да си запазвам час за доктора?

# 53
  • София
  • Мнения: 3 016
brezeida, счита се, че опитът е успешен.


baby96, да одобрени сте трябва да получите заповедта според указанията на ЦАР и да я занесете в клиниката,

Успех и на двете!

# 54
  • Мнения: 218
brezeida, счита се, че опитът е успешен
Благодаря много. А какво следва след това? Толкова се вълнувам, а в същото време и страхувам.


baby96, да одобрени сте трябва да получите заповедта според указанията на ЦАР и да я занесете в клиниката,

Успех и на двете!

# 55
  • София
  • Мнения: 3 016
като занесете заповедта в клиниката ще се разберете на кой ден от следващият цикъл ще започнете стимулацията, обикновенно е 2-3 ден, пускат се хормони и ако всичко е наред започвате с медикаментите по схема избрана от лекарят. При мен първите 4 дена беше по една инжекция вечер, после добавихме и по една сутрин за 5 дена като накрая сложихме три 36 часа преди пункция, прегледите са през 2-3 дена. Нищо страшно няма, важното е успешният финал.

# 56
  • Мнения: 218
като занесете заповедта в клиниката ще се разберете на кой ден от следващият цикъл ще започнете стимулацията, обикновенно е 2-3 ден, пускат се хормони и ако всичко е наред започвате с медикаментите по схема избрана от лекарят. При мен първите 4 дена беше по една инжекция вечер, после добавихме и по една сутрин за 5 дена като накрая сложихме три 36 часа преди пункция, прегледите са през 2-3 дена. Нищо страшно няма, важното е успешният финал.
А тези стимулиращи медикаменти, ако са инжекции може ли да си ги бия сама. Понеже живея далеч от клиниката, в която ще правя процедурата? Има ли вариант в някое друго лечебно заведение да се слагат?

# 57
  • София
  • Мнения: 3 016
аз си ги слагах сама, само в дните на прегледи ми ги слагаха на място в клиниката

# 58
  • Мнения: 5
Някой получил ли е заповед по Еконт

# 59
  • Мнения: 109
Аз нямам дори известие в Еконт за подготвена пратка - 68768

Общи условия

Активация на акаунт