Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 38

  • 36 470
  • 657
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 356
Здравейте,
Тъй като скоро и ние ще кандидатстваме с мъжки фактор, бих искала да попитам поради какви причини са изисквали 3та спермограма, ако някоя от Вас знае случайно. Предварително блгодаря Simple Smile

Четох назад по темите и има различни случаи. Това което мога да кажа е задължително е спермограмите да са правени в сертифицирана клиника.  Лаборатория не става. Ако има 0% на едната и 1% на другата искат 3та.
Ако имаш време се порови назад по темите и ще видиш

# 16
  • Мнения: 361
Здравейте , за първи път подаваме документи към общината за финансиране и доколкото разбрах се пада до 5000 на двойка . В селена ми казаха че 6000 е само самата процедура без лекарства и всичко останало . Не съм наясно и се притеснявам може ли някой да сподели минал ли е по този път .

# 17
  • Мнения: 18
Здравейте. По принцип това е максималната сума, която одобряват но фонда решава. Може и по малко да ви одобрят зависи с каква диагноза кандидатствате. И да никога не стигат парите винаги има нещо допълнително, което трябва да се изследва или хапчета да си закупите. Сметка никога не може да си направите. В движение се решават повечето неща. Никой не може да ви каже, че ще ви трябват още примерно 1000 или повече. Успех.

# 18
  • Мнения: 33
Здравейте момичета, някой получил ли си е заповедта от априлската комисия? Все още нямам получено нищо!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 016
Здравейте момичета, някой получил ли си е заповедта от априлската комисия? Все още нямам получено нищо!

до 24-25.04 трябваше да са разпратени заповедите

# 20
  • Мнения: 356
Здравейте момичета, някой получил ли си е заповедта от априлската комисия? Все още нямам получено нищо!

Ако номера ви е в този интервал би трябвало да получите заповед, ако не е искано нещо допълнително да представите:
"Уважаеми пациенти, заповедите за финансово и организационно подпомагане ще бъдат изпратени по реда на входящите номера:
от 67755 до 68234 в срок до 24.04.2023г."
Най-добре се обадете по телефона и попитайте.

# 21
  • Мнения: 18
Здравейте. Някой знае ли кога ще е заседанието май месец?

# 22
  • Мнения: 5
Здравейте. Някой знае ли кога ще е заседанието май месец?
Звъннах днес и казаха че от 15-20 май ще качат резултатите в сайта

# 23
  • Мнения: 56
Здравейте, дами. Бих искала да попитам за мъжки фактор становище от уролог или андролог е необходимо? И също така за спермограмите зная, че трябва да са от клиника, но АМХ може ли да е от Рамус, като всичо ще е с подпис и печат. Мн благодаря Simple Smile

# 24
  • Мнения: 356
Здравейте, дами. Бих искала да попитам за мъжки фактор становище от уролог или андролог е необходимо? И също така за спермограмите зная, че трябва да са от клиника, но АМХ може ли да е от Рамус, като всичо ще е с подпис и печат. Мн благодаря Simple Smile

Здравейте,
Становище от андролог ни казаха на нас.
Относно АМХ мисля че нямат претенции за лабораторията от която е

# 25
  • Мнения: 26
Здравейте, дами. Бих искала да попитам за мъжки фактор становище от уролог или андролог е необходимо? И също така за спермограмите зная, че трябва да са от клиника, но АМХ може ли да е от Рамус, като всичо ще е с подпис и печат. Мн благодаря Simple Smile

Здравейте. Ние подадохме с мъжки фактор - становище от уролог, 2 СГ от различни реп. клиники с мин. 1 мес. разлика и AMH от лабораторията без изискване за точно определена.  И да, условието беше да са си оригиналните от лабораторията.
Успех ви желая!

# 26
  • Мнения: 18
Здравейте дами, понеже днес ще пускам документи по фонд, някой знае ли дали е минало заседанието за месец май?

# 27
  • Мнения: 18
Здравейте. И да не е минало ще ви оставят за другия месец. При мен така стана. Пуснах документите началото на април много преди заседанието, но ме оставиха за този месец. Дано да имате късмет и да минете този месец, но до колкото разбрах тук от момичетата май събранието трябва да е тази седмица. Така че малко вероятно. Успех

# 28
  • Мнения: 18
Здравейте. И да не е минало ще ви оставят за другия месец. При мен така стана. Пуснах документите началото на април много преди заседанието, но ме оставиха за този месец. Дано да имате късмет и да минете този месец, но до колкото разбрах тук от момичетата май събранието трябва да е тази седмица. Така че малко вероятно. Успех
Благодаря ви 🍀

# 29
  • Мнения: 18
Здравейте момичета, имам въпрос след като ви изпратиха вх.  номер след колко време имахте достъп да влезете в системата?

Общи условия

Активация на акаунт