На какво ли се дължи?

  • 6 774
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Същото ни се случи и на нас в един поне 20 годишен апартамент в Люлин. Плочките в кухнята се занадигаха и след няколко часа половината кухня беше с разкъртен под. Вероятно става нещо от тези безкрайни ремонти и премествания на стени из панелките.
Нашият е тухла, ама нищо чудно и това да е причината. Все някой разширява стаите, кърти, мести без изобщо да се консултира със специалист. Пита майстора може ли тука тази колона да я отрежем. И майстора: "Ама как да не може" ooooh!
Дали Евро членството ще отсее пишман майсторите? newsm78

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Същото ни се случи и на нас в един поне 20 годишен апартамент в Люлин. Плочките в кухнята се занадигаха и след няколко часа половината кухня беше с разкъртен под. Вероятно става нещо от тези безкрайни ремонти и премествания на стени из панелките.
В стария ни апартамент още втората година след ремонта плочките в центъра на хола се надуха и изпочупиха по начина по който ти описваш, след това и в спалнята, накрая и детската не закъсня.На нас ни обясниха че е от студа, но не съм сигурна от какво беше.Да не говорим че и мухъл изби навсякъде, падна ми шкафа в кухнята и други такива. Преди три години се преместихме в друго жилище и сложихме паркет, за сега съм доволна, да чукна на дърво Simple Smile

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Леле, хора, ужас!  Praynig

# 18
  • Мнения: 5 622
Ужас  #Crazy Изплашихте ми окото бе хора  #Crazy Егати извънземската история  #Crazy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ужас  #Crazy Изплашихте ми окото бе хора  #Crazy Егати извънземската история  #Crazy
По странен начин усетих европейския дух ooooh!

# 20
  • Мнения: 4 380
Нещо не разбрах...Във Варна си имате полянки с коприва посред зима? Shocked

# 21
  • Мнения: 1 355
И аз на това им завидях  Laughing

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Нещо не разбрах...Във Варна си имате полянки с коприва посред зима? Shocked

 Joy Joy Joy Гледаме си на терасата hahaha
Ходихме на риболов край Камчия

п.с. успяхте да ме разсмеете

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Февруари 2006 се случи същото с два реда плочки в магазина, станаха на пирамидка, тогава бяха най - студените дни и решихме че е заради това, отдолу са мазета.
Дано счупванията са останали в старата година и само хубави неща да има през новата

# 24
  • Мнения: 410
  ShockedАбе  вие май наистина не сте чували за извънземни! Посрещнете ги подобаващо, сигурна съм, че идват с мир!
 Шегувам се направо си е гадно. Само дето някой съсед дето си е правил незаконно ремонта си пие ракийката, а пък ти страдаш!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Февруари 2006 се случи същото с два реда плочки в магазина, станаха на пирамидка, тогава бяха най - студените дни и решихме че е заради това, отдолу са мазета.
Дано счупванията са останали в старата година и само хубави неща да има през новата
Странното е,че в новогодишната нощ във Варна беше топличко newsm78
А за извънземните все съм чувала, че идват някъде от горе Laughing Нашите сигурно са от подземния свят Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 734
Какъв ужас!! Не знам какво бих направила, ако ми се случи подобно нещо Shocked

# 27
  • Мнения: 2 700
А дали близо до вашия блок не се строи нещо?  Thinking Преди време бях гледала по телевизията как заради изкупни работи в съседен парцел започват слягания на дългогодишни сгради.
Иначе на мен ми се е случвало с плочките в кухнята (която е изнесена на бивш балкон) - оказа се, че е от температурната разлика на плочата и плочките.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 180
А дали близо до вашия блок не се строи нещо?  Thinking
Не, пред нас е улица, а отзад има двор.
Дали е възможно да е станало от някакво леко заметресение? Thinking

# 29
  • Мнения: 8 917
При майка ми се получи същото с плочките, а кооперацията е на поне 20 години. Обясниха ни, че не е оставено необходимото място за фуги между плочките.

Общи условия

Активация на акаунт