Сребърна вода

  • 452 679
  • 764
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 834
Цитат
Цитат
ами най вече за акнето.и то мойто не е акне,а ми се образуват рани.
Купи си бирена мая. Има я по аптеките, немска, за около 6лв стотина хапчета.
а от тази бирена мая не се ли пълнее?

По принцип да, пълнее се. Не се пълнее от автолизираната, която е 2 пъти по- скъпа. За дъщеря ми купувам от традиционната, а за себе си от автолизираната.

# 706
  • Мнения: 382
преди два дни се събудих с ужасна болка в лявото око-болеше при допир,зачервено и сълзящо и болка при всяко мигване.Реших че в съня си съм го разтъркала по енергично и съм го замърсила...Лекарят, при когото ходя,ми беше дал рецепта за някакви капки за профилактика,но като прочетох в листовката,че пише да не се прилага при зачервено и раздразнено око ,се отказах от капките.И се сетих за сребърната вода-започнах промивки на окото през час и за окола 5-6 часа всичко се успокои .Винаги си поддържам запас от сребърна вода и спрей от сребърна вода.Ако се спазват схемите -за една нощ пресича силна хрема,кашлица.Даже я изпробвах и върху едно малко котенце,което от раждането си имаше проблем с едното око,което непрекъснато сълзеше и се затваряше.С един тампон го намазах няколко пъти и вече седмица откакто е чисто мястото в края на окото му.

# 707
  • Мнения: 234
Цитат
Цитат
ами най вече за акнето.и то мойто не е акне,а ми се образуват рани.
Купи си бирена мая. Има я по аптеките, немска, за около 6лв стотина хапчета.
а от тази бирена мая не се ли пълнее?

По принцип да, пълнее се. Не се пълнее от автолизираната, която е 2 пъти по- скъпа. За дъщеря ми купувам от традиционната, а за себе си от автолизираната.

аз я пия от 2 месеца и отслабнах 3 кг  след бременността въпреки че кърмя, мисля че си е до организъм, да в началото като че ли ти отваря апетита, но ако умееш да се контролираш не виждам проблем  Hug

# 708
  • Мнения: 34
Днес ходих на лекар за детето , защото едното му око е зачервено и тя каза , че е конюнктивит, има сополки и лека кашлица, изписа ни капки за очи и сребърна вода, каза да му давам по една чаена лъжичка в 50гр вода разтворена и по 2-3 капки в нослето в дупките да слагам,но чета че може да се сложи и в очите, дали да му сложа, той е на 1годинка и 7месеца, каза да промивам окото с чай от лайка, но той е алергичен към лайката!

# 709
  • Мнения: 54
Няма проблем да го промиваш може и с капкомер да капнеш може и с тампон да го промиеш!

# 710
  • Варна
  • Мнения: 266
Днес ходих на лекар за детето , защото едното му око е зачервено и тя каза , че е конюнктивит, има сополки и лека кашлица, изписа ни капки за очи и сребърна вода, каза да му давам по една чаена лъжичка в 50гр вода разтворена и по 2-3 капки в нослето в дупките да слагам,но чета че може да се сложи и в очите, дали да му сложа, той е на 1годинка и 7месеца, каза да промивам окото с чай от лайка, но той е алергичен към лайката!
Може и без да я разреждаш-капи в носа,очите,давай през устата -с нищо няма да му навреди само ще помогне.

# 711
  • Мнения: 1 324
Вместо запис да споделя и аз за бирената мая. Не само, че не пълнея от нея, но и ми контролира апетита. Много е странно, но със сигурност не е съвпадение, защото периодично вече много години вземам бирена мая и винаги така се случва. Докато я пия почти нямам апетит, а като я спра след няколко дена ми се появява доста солиден апетит.

А сребърната вода нещо я зарязах. За хрема не видях ефект. За акне също. Но ще взема отново профилактично да я давам на малчо като тръгне пак на градина.
Вземала съм и на Аркол и на Армакс. Сега се чудя от коя да купувам  Thinking

# 712
  • Мнения: 66
Аз от днеска започвам да пия сребърна водичка  Whistling

# 713
  • Мнения: 2 011
И аз се записвам от  днес със сребърна вода " Аркол"  Peace - за цялото семейство! Peace

# 714
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Момичета, благодаря за всичко споделено за сребърната вода.
Аз съм решила да поразгледам с какво мога да си правя сребърна вода в къщи. Идеята ми е, че така винаги ще имам прясно приготвена и  в концентрация която ми е необходима.

# 715
  • Хасково
  • Мнения: 224
Момичета а дали може с няколко лъжици сребърна вода ,разтворени в обикновена да се правят вагинални промивки с дамски душ

# 716
  • Мнения: 2 011
Момичета а дали може с няколко лъжици сребърна вода ,разтворени в обикновена да се правят вагинални промивки с дамски душ
Да , може ... Но незнам в какво съотношение  точно... Пише , че гъбички от род Кандида се повлияват добре от сребърната вода  Peace

# 717
  • Мнения: 1 178
 Аз не я разреждам.  Peace

Слагам в спринцовка и действам.  Wink

# 718
  • Мнения: 0
Здравейте!
И аз искам да опитам лечение със сребърна вода.  Моля, Ви кажете как я давате тази сребърна вода - разрежда ли се и как, когато се пие и когато се капе в нослето за хрема  Praynig  Детето ми тръгна на детска градина и си лепнахме стафилококи и от няколко месеца непрекъснато боледува - хреми, кашлици и ларингити....

# 719
  • Мнения: 0
Цитат
Цитат
ами най вече за акнето.и то мойто не е акне,а ми се образуват рани.
Купи си бирена мая. Има я по аптеките, немска, за около 6лв стотина хапчета.
а от тази бирена мая не се ли пълнее?

По принцип да, пълнее се. Не се пълнее от автолизираната, която е 2 пъти по- скъпа. За дъщеря ми купувам от традиционната, а за себе си от автолизираната.

аз я пия от 2 месеца и отслабнах 3 кг  след бременността въпреки че кърмя, мисля че си е до организъм, да в началото като че ли ти отваря апетита, но ако умееш да се контролираш не виждам проблем  Hug



Моля, Ви кажете какви са схемите, които трябва да се спазват - щом имате опит със
преди два дни се събудих с ужасна болка в лявото око-болеше при допир,зачервено и сълзящо и болка при всяко мигване.Реших че в съня си съм го разтъркала по енергично и съм го замърсила...Лекарят, при когото ходя,ми беше дал рецепта за някакви капки за профилактика,но като прочетох в листовката,че пише да не се прилага при зачервено и раздразнено око ,се отказах от капките.И се сетих за сребърната вода-започнах промивки на окото през час и за окола 5-6 часа всичко се успокои .Винаги си поддържам запас от сребърна вода и спрей от сребърна вода.Ако се спазват схемите -за една нощ пресича силна хрема,кашлица.Даже я изпробвах и върху едно малко котенце,което от раждането си имаше проблем с едното око,което непрекъснато сълзеше и се затваряше.С един тампон го намазах няколко пъти и вече седмица откакто е чисто мястото в края на окото му.

Моля, Ви кажете какви са схемите, които трябва да се спазват със сребъната вода щом имате опит.  Много искам да пробвам, но не зная как да я прилагам за детето ми (той е на 5г). Трябва ли да се разрежда, когато се капе в нослето и очите и когато се пие???

Общи условия

Активация на акаунт