Сребърна вода

  • 452 981
  • 764
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 336
Вчера си купих сребърна вода на Аркол. И тримата вкъщи пихме по една лъжичка, неразредена. Изобщо не се усеща някакъв по-специален вкус  Thinking а според мене би трябвало да има такъв.
Аз си капах в носа, защото съм хремава, ефекта засега е съвсем, ама съвсем минимален /ако изобщо се дължи на сребърната вода/.
По отношение на хомеопатията - стигнах до извода, че не удачно да се ползват двете неща заедно, защото предполагам във водата има частици метал.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 336
Прочетох, че ползвате шишетата от Олинт за сипване на друг разтвор вътре. Как ги отваряте тези шишета  newsm78 Имам едно празно, но то е капсуловано. Ако ще слагам разтвор вътре, трябва да е с игла със спринцовка.
Аз засега вместо капкомер ползвам празните пластмасови опаковки от 5 мл на физиологичните разтвори.

# 692
  • Мнения: 2 111
Прочетох, че ползвате шишетата от Олинт за сипване на друг разтвор вътре. Как ги отваряте тези шишета  newsm78 Имам едно празно, но то е капсуловано.
С нож  Simple Smile
Малко трудно се отваря първите няколко пъти,но после е по-лесно.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 336
Прочетох, че ползвате шишетата от Олинт за сипване на друг разтвор вътре. Как ги отваряте тези шишета  newsm78 Имам едно празно, но то е капсуловано.
С нож  Simple Smile
Малко трудно се отваря първите няколко пъти,но после е по-лесно.

Много благодаря   bouquet  bouquet Супер стана  Hug така клеевата тинктура не се стича в гърлото и не пари  Peace
Много съм доволна Hug

# 694
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Е, не успявам и не успявам да отворя такова шише  Crossing Arms Вярно, че съм с две леви и не хващам нож, без да се порежа, но чак пък толкова ли. Сори за спама  Peace

# 695
  • Мнения: 1 207
Уреда които имам е този и ако наистина намирате ефект в свойствата и има смисъл да се купи.
http://www.alomag.com/index.php?main_page=product_info&cPath … p;products_id=191
Аз лично не го ползвам.

# 696
  • Мнения: 3 743
Е, не успявам и не успявам да отворя такова шише  Crossing Arms Вярно, че съм с две леви и не хващам нож, без да се порежа, но чак пък толкова ли. Сори за спама  Peace

И аз съм така Blush Обаче успях да се справя с шишенцето. Само ми се наложи лекичко да резна гумено уплътнение. Пробвай така Hug

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 40 928
Прочетох, че ползвате шишетата от Олинт за сипване на друг разтвор вътре. Как ги отваряте тези шишета  newsm78 Имам едно празно, но то е капсуловано.
С нож  Simple Smile
Малко трудно се отваря първите няколко пъти,но после е по-лесно.

Много благодаря   bouquet  bouquet Супер стана  Hug така клеевата тинктура не се стича в гърлото и не пари  Peace
Много съм доволна Hug



Ако е за децата по-добре е само физ.р-р!Аз си правя у нас и сипвам в шишето от Олинта Wink

# 698
  • Мнения: 93
днес си вземах сребърна вода и започвам да пия.до колкото разбрах се пие по 1 чаена лъжичка 3 пъти на ден в продължение на 20 дни.така е нали?после се почива 20 дни и после пак може да се пие пак 20 дни.

# 699
  • На небето
  • Мнения: 5 530
днес си вземах сребърна вода и започвам да пия.до колкото разбрах се пие по 1 чаена лъжичка 3 пъти на ден в продължение на 20 дни.така е нали?после се почива 20 дни и после пак може да се пие пак 20 дни.

Не го пия по схема, пия когато има нужда, не по 1ч.л. (това е за бебета), а 1 пръст на дъното на водна чаша и на сина ми давам толкова. Какво точно искаш да постигнеш със сребърната вода? С каква цел ще я пиеш?

# 700
  • Мнения: 93
ами най вече за акнето.и то мойто не е акне,а ми се образуват рани.

# 701
  • Мнения: 834
Цитат
ами най вече за акнето.и то мойто не е акне,а ми се образуват рани.
Купи си бирена мая. Има я по аптеките, немска, за около 6лв стотина хапчета.

# 702
  • Мнения: 234
Здравейте,
и аз днес купих сребърна вода на Аркол, по препоръка на една позната

бебето ми е на 3 месеца и от вчера е с хрема, до сега му пръснах 2 пъти в нослето и малкия диша спокойно, още ден -два ще му слагам за всеки случай,
за акнето знам че се маже с тампон, и бирената мая може да помогне освен ако проблема не е много сериозен и става въпрос за мн мазна кожа или хормонален проблем – Успех

аз пия бирена мая, заради кърмата и мога да се похваля с много жива коса, нокти и кожа откакто я пия  newsm10

# 703
  • Мнения: 93
Цитат
ами най вече за акнето.и то мойто не е акне,а ми се образуват рани.
Купи си бирена мая. Има я по аптеките, немска, за около 6лв стотина хапчета.
а от тази бирена мая не се ли пълнее?

# 704
  • София
  • Мнения: 1 330
47 страници   #Crazy трябваше да изчета.  ooooh! Многократни въпроси, които имат многократни отговори по-напред  Mr. Green

Остават още 3 страници до определения максимум. А после  newsm78

Темата явно предизвиква голям интерес - вече дългогодишен

 

Общи условия

Активация на акаунт