Шумен - 11

  • 18 323
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честита Нова Година!!!!Да сте ЗДРАВИ,най вече, да имате много EURO да си купите всичко останало.
Честито на Дамакупа,да ти е жив и здрав сина,роден е на една дата с моята дъщеричка,много радост да ти носи и много усмивки....  bouquet
Иве,а аз изтеглих парата от баницата,както всяка година де Embarassed

# 31
  • Мнения: 81
За много години от мен. Здрави и щастливи да сте, вие и вашите семейства!   bouquet

# 32
  • Мнения: 4 370
ЗА МНОГО ГОДИНИ!
Да ни е честита новата 2007 година. Много радост, щастие и късмет да си пожелаем!


Честит имен ден на Силия и Силвето! Да си носят с гордост имената!

Ние новата година посрещнахме на вила. Стана готин купон. Ивко много ни слуша, културно си легна и не се е будил цяла нощ.
Вчера се събрахме пак да доизядем каквото е останало от празника. а как ми се спи вече не е истина просто!  Tired

# 33
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Маслинка,лед,мартини,наздраве за Много години!Весели,здрави,засмяни и цяла година пияни,но не от домашна ракия,а от ЛЮБОВНА  МАГИЯ!Честита Нова 2007 Година!!!Желая ви поне 2 сбъднати мечти, 20 нови възможности, 200 мига любов и 2007 повода за усмивки и щастие.

# 34
  • Мнения: 4 370
Честито бебче Марти на Дамакупа! Да е живичко и здравичко  и много да радва мама и татко!

В предната тема прочетох за предложението да споделим късметите си. Моят от Новогодишната баница е : Имаш нов късмет и отичаш на гурбет. Но на Дидо (мъжа ми) е по готин: паднаха му се два кусмета, защото е е по лаком и изяде 2 парчета баница: 1.Нова любовница;2.Здраве и късмет  И той естествено ги събра в един: Ще е здарв да я обслужва и ще има късмет да не го разбера.  Mr. Green

Вече наистина си лягам,че едва гледам.

# 35
  • Мнения: 112

*********Ч Н Г************
                         
            2   0   0   7             

Много здраве, щастие и много любов! Нека да печелим като европейци, пък в другото сме по - добри!!!

Честит Имен Ден на именичките Силия и Силви, да се светят именцата им!
Честито бебче на Дамакупа, да им е жив и здрав малкия Марти и много да ги радва!

Хе хе, Ани големи късмети, голяма работа. На моя мъж се падна мъничко юначе в къщата ще плаче, че той ми вика прави си сметката, а аз - ти внимавай щото да не ми го донесеш от некъде.  Laughing Ама то при нас големи баници голяма работа, то на едното място, на другото място..... То след първия късмет и взехме да ги забравяме. На мен ми се падна печеливш фиш от тотото. Какво да се прави трябва сега и тото да пускам Grinning.
Тая година страшни пожелания, браво момичета. Peace
А за срещичка  нещо...  newsm78, айде да се организираме наистина, че от миналата година не сме се виждали Laughing Wink

# 36
  • където има любов
  • Мнения: 307
Честита Нова Година!Желая на всички много здраве и късмет!                            Честито на мамите с бебенца,да растат здравички малките човечета.

# 37
  • Мнения: 4 370
Както знаете аз съм фен за срещи, но ако е тази неделя, няма да мога, че имам именик и къщене ще правим.

# 38
  • Мнения: 67
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!   bouquet
Пожелавам на всички здраве и късмет,другото си  зависи от нас!

# 39
  • Мнения: 1 802

 ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО КЪСМЕТ ПРЕЗ НОВАТА 2007!

# 40
  • Мнения: 112
Здравейте момичета, имам две оферти за някоя от вас /е стига да се навие някой де/. Praynig
Да започна с първата.
Продавам скринчето на Дани, което не съм използвала кой знае колко. Това е скринче за дрешки на Бертони, наистина добра работа ми свърши, но понеже си купихме нови мебели за спалнята и ми се искаше да си взема и скрин като комплект с останалите, реших този да го продам. Много е запазен и е като нов. Peace Давам го за 70лв.
Другата оферта ми е, да се комбинираме за ръчна прахосмукачка http://www.teleshop.bg/detail.php?item=%20111 . За 98лв ти дават две. Само, че на мен две прахосмукачки ми идват малко в повечко  Laughing
Хайде помислете и ако някой има нещо впредвид, аз съм насреща. Hug

# 41
  • където има любов
  • Мнения: 307
Е,какво сега-среща ще има ли?Че отдавна не съм идвала и много ми се ще да ви видя.

# 42
  • Мнения: 903
Аз съм болна, така че, ако е тази седмица няма да дойда Cry
Рали, чувала ли си хубави отзиви за тези прахосмукачки. Много ме кефят, ама имаме голяма и на този етап не ми се дават 50лв ей тъй. Сигурно ще е по-лесно чистенето с тях. То ми е писнало от голямата, все да влача онова туловище след мен #2gunfire

# 43
  • Мнения: 112
Диди, четох на едно място добър отзив, ама така съм се навила, че даже и отзивите не ме интересуват. И ние имаме голяма, ама тази малката може да ми върши идеална работа, за вечното разпиляване на непослушния Дани. Филтърът се изсипва направо в коша, няма торбички и прочие. А рекламата по телевизията е просто един път! Както решиш, твоя работа. Целувки на малките принцески.  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 67
Изглежда много добре. Но не видях кабел? С акумулаторни батерий ли работи? Не съм гледала рекламата.Без това ми се искаше да си взема ръчна. Ще я покажа на мъжа ми,да видим кво ще каже.

Общи условия

Активация на акаунт