Шумен - 11

  • 18 322
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 128
Весела Коледа и Честита Нова Година!
Пожелавам на всички мами да са най-обичаните жени и майки на света,а на малките дечица - щастливо детство!!!
Вале честита рожба най-после и от мен.Да ви е жива и здрава и много,много да ви радва.Много е сладка малката принцеса!!!
Аз може малко да не съм в час с информацията,ама да питам ще има ли среща в събота на 30ти?Аз нали не можах да дойда на последните 2 срещи и много съм се затъжила за всички ви.
   

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 16:00 от dibo

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Момичета, слагайте лентичките!!! Бъдете солидарни с медиците ни!

тук ми е предложението

# 17
  • Мнения: 112
Момичета, слагайте лентичките!!! Бъдете солидарни с медиците ни!

тук ми е предложението

Peace

# 18
  • Шумен
  • Мнения: 67
И аз да се включа.

# 19
  • Мнения: 67
Здравейте,жалко че не видях за срещата,щяхме да дойдем с Алтайчето.  Искам да поздравя Вики за бебчето,ние не се познаваме,но се надявам скоро да се запознаем. Малката Алекс е много сладка,да ти е жива и здрава! Трудно ми е да повярвам,че и моята е била толкова малка,как бързо лети времето.
 

# 20
  • Мнения: 381
Весела коледа на всички и от мен!
Ние си бяхме малко на гости на мама и сега се завръщаме.Изстървала съм срещичка Sad

# 21
  • Мнения: 112
Така значи, на никой не му се пише. Laughing Е аз ви оставям.....  Mr. Green отивам да празнувам в Попово при кумовете, там ще я посрещаме, като миналата нова и тая така. Желая на всички ви приятно посрещане на Новата Година, нека тя ни донесе само радости и приятни емоции. Дано неприятностите останат в старата и нека Европа ни донесе уюта и спокойствието, което толкова отдавна чакаме.  Hug

# 22
  • Мнения: 903
И аз се присъединявам към пожеланията на Рали. Нека да сме много здрави през новата година и повече се обичаме. Целувки на всички.

# 23
  • Мнения: 2 609
Весело посрещане и от мен. Hug

# 24
  • Мнения: 122
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА , ЕВРОПЕЙЦИ. БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ.

# 25
  • Мнения: 903
Честита Нова Година и от мен.
Ех, станахме вече европейци Grinning

# 26
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Честита Нова 2007-ма Година! Леки запивки и много усмивки, успехи в бранша и чупки в ханша, здраве в изобилие и радост до безсилие!
Нека в   Nature Sunny и в   umbrella   нашите  Flowers Sunflower  да растат спокойни и щастливи! Нека през 2007 има повече   bigdance2!
Нека Шумен е все така най-хубавия град, с най-страхотните хора! И да се видим на лято на живо!

# 27
  • Мнения: 2 609

Честита Нова Година!
Да сте здрави и щастливи!

# 28
  • Мнения: 381
Честита Нова година !
Много ,много здраве и любов за всички!  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 9
Хайде да ви е честита новата 2007 година!
Аз много отдавна не съм се вясвала и разписвала в тая темичка Mr. Green, но си ви чета редовно!
Пожелавам на всички ТЕЖКИ ПРАЗНИЦИ И ЛЕКИ ДЕЛНИЦИ! Много здраве, късмет, любов и да ви тежат джобовете от пари!
Пък относно влизането ни в европейския съюз ша видим колко ша прокопсаме  Sick

Общи условия

Активация на акаунт