Мами в Италия - Част 33

  • 13 021
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
Джоя, аз не търся работа. Stop
Подадох документи в няколко агенции за работа миналия месец, по-скоро от куриозита.
Да видя как се вписвам в града , има ли нужда от човек, като мен.
Никой не ми се е обадил досега и едва ли ще ми се обадят.

По принцип до сега работех в международна организация.
Като се преместих в Италия продължих, като консултант пак за същите хора.
Договорът ми изтече и сега си пия фолиевата киселина и не си давам много зор.
Уча език, фотошоп,  домакинствам, и вися в бг мамма.

Гери, комплименти за апартамента. наистина много разтребено Crazy

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 20:31 от Lennie

# 31
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето ме и мен. Simple Smile
Леле тук ори нас е някаква лудница тия дни.Айде няма ли да идва тая Коледа да мирясат вси4ки. ooooh!

Доста се посмях на народните приказки дето са изписани в края на предиШната тема и в на4алото на тази. Joy hahaha Joy Няма да се изказвам по въпроса,заЩото рискувам да прозву4а много цини4но. Twisted Evil

И аз 4акам с неътърпение новини от Влади. Всеки ден минавам оттук за да видя дали най_накрая Теодор4ето не се е реШило да се появи. Confused

Бимби4ке,бебката ти е голям сладкиШ,да знаеШ. Да я нацелуваШ по сладурските бузи от бг_мамските и лели. Hug  bouquet


Гери ,Щом и е суха каШлицата на Борянка,пробвайте с аерозол.Ние Джулия така я оправихме. Много хубаво и свежо ви е станало жилиЩето.  bouquet

# 32
  • Мнения: 3 388
Да ви покажа какво сътворих преди малко  Crazy

# 33
  • Мнения: 3 388
И това също, но така и не успях да го фокусирам  Tired

# 34
  • Мнения: 5 475
Гери, вратите май са като нашите Thinking

по капитулатото са....така,че са еднакви май за всяко кантиере.. Rolling Eyes

 Thinking Тъкмо прочетох предложението на Валя за черна листа на институциите.... ooooh!...леле...аз имам цял ферман да напиша...като започна със строителните фирми..телекома...адженцие ди лаворо... Sick

Хайде ,утре ще ви чета пак.
Лека вечер на всички!  bouquet


Сонче,браво! Peace

# 35
  • Мнения: 3 388
След народните приказки, дойде времето и на народните занаяти, Миленче  Mr. Green
След готвенето реших да експериментирам и в други насоки  Crazy

# 36
  • Мнения: 191
Весна ,исках да те питам какво си пила за кашлицата?Дъщерята от близо 2 месеца постоянно кашля...ходихме на личния лекар вече 2 пъти- изписа и първо някакъв сироп- никакъв ефект Rolling Eyes,после антибиотик Shocked/също никакъв ефект... ooooh!...кашлицата е суха и обикновенно я дразни вечер и по време на сън.
Последното което ми дадоха е fluidificante Fluimucil. И аз съм с кашлица от един месец, и лекарят ми каза че поне още 10-на дни ще съм така....   Close
 

# 37
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Весна ,исках да те питам какво си пила за кашлицата?Дъщерята от близо 2 месеца постоянно кашля...ходихме на личния лекар вече 2 пъти- изписа и първо някакъв сироп- никакъв ефект Rolling Eyes,после антибиотик Shocked/също никакъв ефект... ooooh!...кашлицата е суха и обикновенно я дразни вечер и по време на сън.
Последното което ми дадоха е fluidificante Fluimucil. И аз съм с кашлица от един месец, и лекарят ми каза че поне още 10-на дни ще съм така....   Close
 

Веси а твоята каШлица суха ли е или не?


Сон4е,аферим. Много хубави рабтои си измайсторила   bouquet

# 38
Джоя, аз не търся работа. Stop


Еми явно пак не съм разбрала  Laughing... много хора, много теми ... обърквам се
Е то не е задължително човек да има амбиции са работа, много жени успешно се реализират и в къщи  Peace

# 39
  • Мнения: 6 167
Джоя, аз не търся работа. Stop


Еми явно пак не съм разбрала  Laughing... много хора, много теми ... обърквам се
Е то не е задължително човек да има амбиции са работа, много жени успешно се реализират и в къщи  Peace

хех. сигурно има и такива жени, да.


сонче, много майсториш   bouquet


някой знае ли нещо за Ани?

От Влади нямам никакви смс-и и на двата ми тел, които са с паднали батерии...  Confused
но щом не е писала никъде мисля, че става нещо. Дано всичко е наред с нея и тоз теодор да спре да се инати и да излезе вече!

Ето поглед към нашата елха. извинете, че леко не е на фокус , ама е единствената снимка, на която могат да се видят и лампичките.  мисля, че има какво да се прави още по нея, но не знам дали ще имам нерви. sigurno ще сменя звездата, че ми е като петолъчката от партийния дом  с обикновен връх Crazy


Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 18:43 от Lennie

# 40
  • Italia
  • Мнения: 4 492
В какъв смисъл дали някой знае неЩо за Ани  Thinking
СноЩи към 19,30 си писахме на ли4ни ... newsm78

# 41
Хеи Бимбе, гледам, че си тука та да ти кажа кураж мила, минат ли първите 2, 3 месеца нещата стават по-розови.  Hug

# 42
  • Мнения: 3 388
Хайде по едно бел аперитиво от мен  Wink

# 43
  • Мнения: 6 167


ох че хубавооо.

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 19:17 от Lennie

# 44
  • Мнения: 3 388
Аз точно си налях чашка Кианти, ама викам айде за вас нещо по-така  Wink Crazy  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт