Мами в Италия - Част 33

  • 13 022
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Появявам се само за малко,4е наистина имам само две минутки време  Rolling Eyes

Добре доШъл на малкия Даниел и 4естита радост на мама Клеми !     Hug  bouquet
4естито и на Щастливата баба Краси и леля Италина  Hug
Бързо възстановяване,Клеми  Peace

Владе,радвам се да те видя отново тук. Съжалявам за ужасните преживявания,които ти се събраха около истори4еското раждане на Тедо. Мога само да ти пожелая да си гуШкаШ много малкия сладурко и да забравиШ бързо за лоШите емоции.
Мога само да успокоя бъдеЩите мами ,4е това са някакви кофти изклЮ4ения и ,4е на всякъде по света може да се слу4и. Аз ли4но имам много приятен спомен от раждането си и мога само да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на хората ,които ми асистираха ( Владе и моите двете акуШерки си говореха отстрани докато аз напъвах с ДиРоков ама то нямаШе и какво да направят,дори и да ми бяха висяли до главата Wink). Не съм раждала с моя гинеколог.Отидох в голяма болница ,където бях просто пациентката ДиРокова и въпреки това се отнесоха много добре с мен и беба.  Peace
Моми4ета надявам се да имам възможност пак да преско4а за малко насам преди Коледа да ви пожелая весели празници...
Много поздрави за вси4ки ви от наШата леля.  Wink Hug  bouquet

# 286
  • Мнения: 3 425
Добро утро:)

Едно топло начало на деня:)


ВЕСЕЛИ КОЛЕДНИ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ!!!  bigdance2

НА Gogo04,Рiccola,Мisty5,Еluana,Ginger!,Аntoegabi,Medea & BeaZtiE,Vanesa79 и Rositsa ДА СЕ РАЗПИСВАТ ПО-ЧЕСТО ПРИ НАС  newsm03 

НА Гинчето,Лени,Сонита и Гери, ЕДНА ПРЕКРАСНА БРЕМЕННОСТ  preggo ПЪК МОЖЕ И С БЛИЗНАЦИ  newsm04

НА Влади,Бимба,Клеми и Денис, ПОСПАЛИВИ И УСМИХНАТИ БЕБЧЕТА  smile3504

НА Мкдирокова,Пиколина,Миликс и Моргъс ЛЕКО И ЩАСТЛИВО ОЧАКВАНЕ   Two Hearts

НА Весна,Само Вески,Феям,Дани и Италина ПОСЛУШНИ ДЕЧКОВЦИ И МНОГО ПОЗИТИВНИ МОМЕНТИ  newsm10

НА Лейди,Краси и Леля ни,ЕДИН ПРЕКРАСЕН КАВАЛЕР  married

ДОННА АЛ ВОЛАНТЕ....ТЕБ ВСЕ ОЩЕ СЕ  ЧУДЯ КЪДЕ ДА ТЕ ВКЛЮЧА .... newsm78 МАЙ МИ СЕ ИСКА КЪМ БЪДЕЩИТЕ БРЕМИТА  Mr. Green ...АЙДЕ ЧУВСТВАЙ СЕ ВКЛЮЧЕНА  newsm51


И НА ВСИЧКИ ЗДРАВЕ,МНОГО ЛЮБОВ И УСМИВКИ ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА  Heart Eyes

БЛАГОДАРЯ,ЧЕ ВИ ИМА  Heart Eyes


Дано не съм изпуснала някой....да ме извини предварително, моля   bouquet

Миленче, и един модем за вашата къща ви пожелавам вече е време да напишете писъмце на Баббо-то  Joy

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 10:42 от Kaлa(Bella13)

# 287
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
моми4ета, имаме нова теми4ка. Маалко по_надолу. Беж там вси4ки Laughing

# 288
  • Мнения: 708
Ех 4е хубави пожелания на Кала.....да ти се връ6тат тъпкано   bouquet

Еххх пак се размислих върху написаното от Влади.Ама съм съгласна с Миленката,явно са си отделно слу4еи,понеже наистина не съм 4увала от никой друг за такова отно6ение,а имам доста приятелки дето родиха все в разли4ни болници.
Явно кофти късмет,ама както ве4е казах Влади забравяй вси4ко и от сега нататък само хубави моменти.

Бремитата изоб6то да не се пла6ат,понеже не ми се вярва да има друг такива болници.Само да отбележа,4е по време на моето раждане слу4их на моя доки,ама не за6тото се бяхме уговорили,а просто слу4айност.Ама като се има в пред вид 4е 12 4аса се мъ4их,нормано е,4е дойде ред на моя доки да застъпи на смяна  Joy
Ина4е аку6ерките ми спукаха сака,доки ми се яхна на корема 2_3 пъти да помогне на беба да излезе.....вси4ко останали сами с Матейко си свър6ихме......той ми казва6е кога да напъвам,каза ми 4е вижда косата на беба и 4е прили4а на мен (дън дрън одрала му е кожата  Crossing Arms)
Добавка на беба даваха постоянно понеже след всеки мой опит за кърмене не наддава6е ни6то.Памперси и тем подобни си бяха от тях.Всяка сутрин ни преглеждаха,гледаха как са 6евовете,какво е те4ението.....е вярно не са ни мили,ама то сама си вър6их тази дейност.Ина4е беба като се появи веднага ми я сложиха на корема за което съм много благодарна понеже ти остава спомен за цял живот.
Та такива разни работи.....така е бремита споко,сигурна съм 4е едва ли на друга 6те се слу4и не6то толкова кофти.

Ако не се 4уем пак весели празници на вси4ки.нека дядо Коледа ви донесе много красии подаръци.
За мен миналата Коледа бе6е един огромен ко6мар,надявам се тази да е прекрасна оба4е  Hug

Много цунки от мен и от Алето за вси4ки златни форумски лели
  bouquet

# 289
# 290
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

ето заЩо аз Ще пусна едни обЩи пожелания за вси4ки.  Joy

# 291

ето заЩо аз Ще пусна едни обЩи пожелания за вси4ки.  Joy

а аз на никой, напускам.....  smile3516

# 292
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

ето заЩо аз Ще пусна едни обЩи пожелания за вси4ки.  Joy

а аз на никой, напускам.....  smile3516

нидей, Ша пусна само за тиебе Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт