Когато бяхме деца.......

  • 12 621
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 647
Искам да споделите какво ви беше хобито като по-малки.... Wink
Аз колекционирах салфетки .Имах страшно много и то от красиви по-красиви.
Обожавах да колекционирам марки.
Събирах обложките на шоколадите.
Както и станиоли от цветни по-цветни.
картинки от дъвки "турбо", ароматизирани   картинки, играчки от шоколадови яйца, картинките от вафлите "куку-руку"........
абе какво ли не съм събирала   bouquet
в момента - монети и  картички 

# 16
  • Мнения: 6 461
картинки от дъвки "турбо",
Леле,това го бях забравила.... Wink
С децата с които дружах си разменяхме повтарящите се. Peace

# 17
  • Мнения: 3 248
картинките от вафлите "куку-руку"........

Съвсем ги бях забравила. Те всъщност помня, че бяха лепенки, които старателно лепях в албум. Така и не успях да събера всичките лепенки. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 647
картинки от дъвки "турбо",
Леле,това го бях забравила.... Wink
С децата с които дружах си разменяхме повтарящите се. Peace

Peace хехе  да  имаше някой много рядки
картинките от вафлите "куку-руку"........
Съвсем ги бях забравила. Те всъщност помня, че бяха лепенки, които старателно лепях в албум. Така и не успях да събера всичките лепенки. Rolling Eyes
Rolling Eyes аз ги събрах , но беше изтекъл срока за пращане
  bouquet
sega se setih 4e imam i oshte edna kolekciq ot plasmasovi burkalki za kafe
 Peace

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 12:36 от ANGYA

# 19
  • Мнения: 6 472
Ех какви хубави спомени ме налегнаха Grinning Сега покрай тази тема и аз се сетих за герданите от солено тесто и боядисани макарони. Кожички за нанизване взимахме от един цех за кожени чанти. Системно правехме набези и обирахме контейнера за отпадъци, а един чичка - пазач ни гонеше с метлата Joy После сядахме в задния двор на една съученичка и нарязвахме кожичките на лентички, които да стават за нанизване на герданчета. "Снегът" от натрошени играчки ми беше любим, всяко година се грижех някоя топка да даде фира, за да има аз с какво да творя Mr. Green Само дето не лепях с лепило Рила. Предпочитах Кале, че много хубаво ми миришеше Crazy Пък и ставаше на конци и едно от любимото ни занимание в училище беше да "изпридаме" по някоя и друга тубичка Laughing

# 20
  • Мнения: 6 461
Ох,сетих се и за друго Laughing .
Дядо ми беше пазач във" Винпром" и с тайфата ходехме при него и понеже бяхме с връзки... Crazy работниците да ни даваха етикети от най-различни марки вина и други питиета.Спомням се че ни ги даваха на пачки . Mr. Green
Леле те бяха толкова много и сега се зачудих ,защо ги превозвахме с бригадирска количка.... smile3503(от  тези с 1 колело )
Сещате ли се?

# 21
  • Мнения: 2 677
картинки от дъвки "турбо",
Леле,това го бях забравила.... Wink
С децата с които дружах си разменяхме повтарящите се. Peace


Голяма работа бяха тия картинки!  Joy Joy Joy На ден изяждах по две шепи дъвки заради тях. Дори играехме с момчетата на топчета и залагахме повтарящите се.  hahaha

# 22
  • Мнения: 3 576
Събирах салфетки.
Имах много лексикони и мисленици Simple Smile
Пишех си с другарче от СССР  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 849
Салфетки , кутии от  цигари ,марки ,картички  ooooh!

# 24
  • Мнения: 6 461
Ето и това го бях забравила Mr. Green
Кутии от цигари.С тях със сестра ми си бяхме направили толям робот.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 176
освен миришещите листчета съм колекционирала още фонокарти, захарчета(пазя ги още ooooh!), визитки също-от познатите на родителите ми тогава tooth
Плюшкин си бях аз Laughing

# 26
  • Мнения: 2 125
Ха-ха..много мила тема Hug

Салфетки, марки, картинки, руски картички, лексиконите....и си правех бижута (брошки и обеци основно) от разтопени грамофонни плочи-винил и слагах отгоре разни мъниста и една секретна игла да ги закопчавам по дрехите Mr. Green Joy
Горката ми майка Shocked, беше принудена да се кичи с моите произведения hahaha

# 27
  • Мнения: 6 164
Салфетки, обвивки от шоколади, от бонбони, календарчета, картички, листчета от различни тефтера, които после се ъпгрейднаха с миришещи листчета, кутии от цигари... Laughing

# 28
   Рисууууувах, правех разни неща от солено тесто или глина, дялках тебеширени тотеми.
А колекционирах снимки на актьори, от ония по стрелбищата, сещате се.Малката преди месец ми "оправи" последната колекция със снимки от "Междузвездни войни".Но рисунките ги пазя.
Също така събирах всякакви камъчета, обрасли с мъх клонки със странна форма, мъхове и шишарки и правех макети на приказни къщички, замъци и пр.

# 29
  • Мнения: 6 461
 А колекционирах снимки на актьори, от ония по стрелбищата, сещате се.
Е , и това го бях забравила .... Crazy
Когато бях в трети клас събирах снимки на български певци и актьори........ Wink.
Сега тази колекция я няма ,явно съм я затрила като по малка,но като се сетя за нея като спомен ми изплува снимката на Росица Кирилова.
А плакати и снимки дето бяха по стрелбищата  на чужди актьори и певци събирах когато бях в  шести  клас Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт