Чували ли сте за тази диета?

  • 22 061
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 500
Петък не е лош ден като за начало Heart Eyes Абе за сега се издържа тази диета да видим как ще сме и с килцата. хубаво че ми каза за солта- кисилина и основа ства сол и вода, кои да се сеща тези неща от училище Blush

# 16
  • Мнения: 2 006
4увала съм диета в същия вариянт,но с грейпфрут Thinking Помня,4е една приятелка я правеше,но естествено тринираше и се ограни4аваше от към тестено и сладко-ефекта беше невероятен Grinning

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Момичета, за два дни съм свалила 1 кг. като си ям абсолютно всичко! Да живеят лимоните!
 Grinning И ма само едно неудобство.... Toilet

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Erica
Момичета, за два дни съм свалила 1 кг. като си ям абсолютно всичко! Да живеят лимоните!
 Grinning И ма само едно неудобство.... Toilet

да, лимоните запичат вземи си LAXENA. Не е вредна, хранителна добавка е. Вземи 2 хапчета довечера и утре ще си с 2 кг по -  малко Wink

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Erica
Момичета, за два дни съм свалила 1 кг. като си ям абсолютно всичко! Да живеят лимоните!
 Grinning И ма само едно неудобство.... Toilet

да, лимоните запичат вземи си LAXENA. Не е вредна, хранителна добавка е. Вземи 2 хапчета довечера и утре ще си с 2 кг по -  малко Wink


Не бе, Дейна, не съм запеченаааааа..... Embarassed
обратното..

# 20
  • Мнения: 1 014
Момичета, имам чувството, че по този начин разказвате играта на стомасите си  Simple Smile . Не ви ли е страх от язви?

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Светлана
Момичета, имам чувството, че по този начин разказвате играта на стомасите си  Simple Smile . Не ви ли е страх от язви?


Ми, не! Аз принципно имам гастрит, но изобщо не се обажда от лимоновия сок.  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 014
Аз се сещам, че преди време изпих фреш от лимон на гладно и после 2 дена ме скъса коремът от болки.

# 23
... а да чукам на дърво никога не съм имала проблеми със стомаха. Нямам язва или гастрит.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Erica
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Erica
Момичета, за два дни съм свалила 1 кг. като си ям абсолютно всичко! Да живеят лимоните!
 Grinning И ма само едно неудобство.... Toilet

да, лимоните запичат вземи си LAXENA. Не е вредна, хранителна добавка е. Вземи 2 хапчета довечера и утре ще си с 2 кг по -  малко Wink


Не бе, Дейна, не съм запеченаааааа..... Embarassed
обратното..

аааа Laughing

# 25
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Erica
Момичета, за два дни съм свалила 1 кг. като си ям абсолютно всичко! Да живеят лимоните!
 Grinning И ма само едно неудобство.... Toilet


Браво, момиче! Grinning
И аз реших да пробвам отново. Утре почвам!

# 26
  • Мнения: 500
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Erica
Момичета, за два дни съм свалила 1 кг. като си ям абсолютно всичко! Да живеят лимоните!
 Grinning И ма само едно неудобство.... Toilet

да, лимоните запичат вземи си LAXENA. Не е вредна, хранителна добавка е. Вземи 2 хапчета довечера и утре ще си с 2 кг по -  малко Wink

е, от къде може да се намери тази добавка?

# 27
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Medea
.....е, от къде може да се намери тази добавка?

У нас от аптеките. В Лаксена има майчин лист, сена и още една билка - все разхлабващи, от което организма не привиква към тях.

# 28
  • Мнения: 500
Аз също съм вече 3-ти ден на тая диета и се чувствам прекрасно, но Erica  направо ме е страх да се претегля, ще го направя на 5-тиа ден, но се чувствам някак по-лека, дано не е само в мозъка ми тая работа Grinning
 иначе съм си с хроничен гастрит и нямам проблеми с лимона и също не съм запечена. късмет на започващите Laughing

# 29
  • Мнения: 500
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: Medea
.....е, от къде може да се намери тази добавка?

У нас от аптеките. В Лаксена има майчин лист, сена и още една билка - все разхлабващи, от което организма не привиква към тях.

 мерси, явно ще ще карам да ми я пращат. тук невярвам да има подобно нещо.

Общи условия

Активация на акаунт