Чували ли сте за тази диета?

  • 22 056
  • 98
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Значи препоръча ми я една приятелка, която в момента заедно с мъжа и я правят.
Ядеш си всичко както винаги, но трябва да се пие прясно изцеден лимонов сок 30 мин. преди ядене.
1 ден- 1 чаша, 2 ден- 2 чаши, 3 ден- 3 чаши, 4 ден- 4 чаши, 5 ден- 5 чаши, 6 ден- 4 чаши, 7 ден- 3 чаши, 8 ден- 2 чаши, 9 ден- 1 чаша.
Ефекта бил пълно пречистване на организма и минус 5 кила.

Някой правил ли е това чудо питам, защото мисля да я пробвам- обичам лимони и няма дами е трудно, но ме е страх да не се повредя нещо  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 489
Някоя язва освен да си докараш. Много киселинно ми се струва това за стомаха. Grinning

# 2
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Erica
Значи препоръча ми я една приятелка, която в момента заедно с мъжа и я правят.
Ядеш си всичко както винаги, но трябва да се пие прясно изцеден лимонов сок 30 мин. преди ядене.
1 ден- 1 чаша, 2 ден- 2 чаши, 3 ден- 3 чаши, 4 ден- 4 чаши, 5 ден- 5 чаши, 6 ден- 4 чаши, 7 ден- 3 чаши, 8 ден- 2 чаши, 9 ден- 1 чаша.
Ефекта бил пълно пречистване на организма и минус 5 кила.

Някой правил ли е това чудо питам, защото мисля да я пробвам- обичам лимони и няма дами е трудно, но ме е страх да не се повредя нещо  Rolling Eyes


На мен майка ми беше казвала подобна, но тя започваше с чаша гореща вода на гладно и после 30 мин преди хранене да пия лимонов сок.
Аз започнах, обаче ме скъса стомаха от болка. Имам си там некъв гастрит ли е, язва ли е и аз не знам и спрях.
Обаче пък го направих с грейпфрути. И съм доволна много.
Но не ям всичко. Ям препечен черен хляб, обезмаслено и обезсолено сирене, месо (не тлъсто) и зеленчуци, но никва захар, никакви тестени.

# 3
  • Мнения: 3 211
Не знам, много лесно ми се струва, изчакай да свършат приятелите ти диетата и кажи резултата. Може и да има ефект, нещо подобно на ябълковия оцет, саме че лимонена киселина. Хем и повечко вит.Ц

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да, също и ефекта от пречистването на организма се забелязвал от това, че урината потъмнявала... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 500
Може ли лимоновиат сок да с вода смесен? Ще пробвам и ще ви кажа. Все пак ми се струва твърде голям разход на вит.Ц , но може и да има ефект. Ако не друго поне от тази диета всички ще сте здрави и грипа няма да ви спохожда Stuck Out Tongue

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Момичета, току- що си направих първата чаша лимонов сок  Grinning
Ще се пробвам на този фронт, че със зелевата супа хич не се справих.
Само се чудя какво ли ще стане с бъбреците ми при такава атака на вит. С  Rolling Eyes

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Въпрос за петия ден? Лим.сок се пие преди ядене - 5 пъти ли трябва да папам? Laughing  Rolling Eyes

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Milenika
Въпрос за петия ден? Лим.сок се пие преди ядене - 5 пъти ли трябва да папам? Laughing  Rolling Eyes


Хаха, може нещо дребно....бисквитка например.
Аз си изпих чашата и после нищо не ядох- не бях гладна  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 500
Момичета и аз съм вече на диета. Изпих първата си чаша лимон с вода(  нали може да не е чист), ха сега да видим дали ще има ефект People Angel

# 10
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Medea
Момичета и аз съм вече на диета. Изпих първата си чаша лимон с вода(  нали може да не е чист), ха сега да видим дали ще има ефект People Angel


Eеее, ти пък от петък ли бре Laughing Петък е ден за злоупотреби.

Но и аз съм склонна да го опитам тоя лимонов диет, но разреден, чисто не мога да пия Laughing

# 11
  • Мнения: 1 187
Аз я знам, но вместо броя на чашите са лимони, които всеки ден увеличаваш с 1 така до 8 и после намаляваш с 1 .

# 12
  • Мнения: 3 200
Това ми прилича на диетата с ябълковия оцет. Кажете дали има ефект, че от оцет-а никакъв нямаше, само си промих червата

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Цитат на: Erica
Само се чудя какво ли ще стане с бъбреците ми при такава атака на вит. С  Rolling Eyes


Осведомена съм, че витамин Съ при предозиране се изхвърля с урината, така че нямало опасност от хипервитаминоза. Бъбрека да работи, да не се офлянква.
Успех с диетата!

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Medea
Момичета и аз съм вече на диета. Изпих първата си чаша лимон с вода(  нали може да не е чист), ха сега да видим дали ще има ефект People Angel


Не знам дали може...но със сигурност знам, че сол не трябва да се слага, щото ставало основа. Ако слагаш водичка, мисля че не е проблем.

# 15
  • Мнения: 500
Петък не е лош ден като за начало Heart Eyes Абе за сега се издържа тази диета да видим как ще сме и с килцата. хубаво че ми каза за солта- кисилина и основа ства сол и вода, кои да се сеща тези неща от училище Blush

# 16
  • Мнения: 2 006
4увала съм диета в същия вариянт,но с грейпфрут Thinking Помня,4е една приятелка я правеше,но естествено тринираше и се ограни4аваше от към тестено и сладко-ефекта беше невероятен Grinning

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Момичета, за два дни съм свалила 1 кг. като си ям абсолютно всичко! Да живеят лимоните!
 Grinning И ма само едно неудобство.... Toilet

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Erica
Момичета, за два дни съм свалила 1 кг. като си ям абсолютно всичко! Да живеят лимоните!
 Grinning И ма само едно неудобство.... Toilet

да, лимоните запичат вземи си LAXENA. Не е вредна, хранителна добавка е. Вземи 2 хапчета довечера и утре ще си с 2 кг по -  малко Wink

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Erica
Момичета, за два дни съм свалила 1 кг. като си ям абсолютно всичко! Да живеят лимоните!
 Grinning И ма само едно неудобство.... Toilet

да, лимоните запичат вземи си LAXENA. Не е вредна, хранителна добавка е. Вземи 2 хапчета довечера и утре ще си с 2 кг по -  малко Wink


Не бе, Дейна, не съм запеченаааааа..... Embarassed
обратното..

# 20
  • Мнения: 1 014
Момичета, имам чувството, че по този начин разказвате играта на стомасите си  Simple Smile . Не ви ли е страх от язви?

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Светлана
Момичета, имам чувството, че по този начин разказвате играта на стомасите си  Simple Smile . Не ви ли е страх от язви?


Ми, не! Аз принципно имам гастрит, но изобщо не се обажда от лимоновия сок.  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 014
Аз се сещам, че преди време изпих фреш от лимон на гладно и после 2 дена ме скъса коремът от болки.

# 23
... а да чукам на дърво никога не съм имала проблеми със стомаха. Нямам язва или гастрит.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Erica
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Erica
Момичета, за два дни съм свалила 1 кг. като си ям абсолютно всичко! Да живеят лимоните!
 Grinning И ма само едно неудобство.... Toilet

да, лимоните запичат вземи си LAXENA. Не е вредна, хранителна добавка е. Вземи 2 хапчета довечера и утре ще си с 2 кг по -  малко Wink


Не бе, Дейна, не съм запеченаааааа..... Embarassed
обратното..

аааа Laughing

# 25
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Erica
Момичета, за два дни съм свалила 1 кг. като си ям абсолютно всичко! Да живеят лимоните!
 Grinning И ма само едно неудобство.... Toilet


Браво, момиче! Grinning
И аз реших да пробвам отново. Утре почвам!

# 26
  • Мнения: 500
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Erica
Момичета, за два дни съм свалила 1 кг. като си ям абсолютно всичко! Да живеят лимоните!
 Grinning И ма само едно неудобство.... Toilet

да, лимоните запичат вземи си LAXENA. Не е вредна, хранителна добавка е. Вземи 2 хапчета довечера и утре ще си с 2 кг по -  малко Wink

е, от къде може да се намери тази добавка?

# 27
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Medea
.....е, от къде може да се намери тази добавка?

У нас от аптеките. В Лаксена има майчин лист, сена и още една билка - все разхлабващи, от което организма не привиква към тях.

# 28
  • Мнения: 500
Аз също съм вече 3-ти ден на тая диета и се чувствам прекрасно, но Erica  направо ме е страх да се претегля, ще го направя на 5-тиа ден, но се чувствам някак по-лека, дано не е само в мозъка ми тая работа Grinning
 иначе съм си с хроничен гастрит и нямам проблеми с лимона и също не съм запечена. късмет на започващите Laughing

# 29
  • Мнения: 500
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: Medea
.....е, от къде може да се намери тази добавка?

У нас от аптеките. В Лаксена има майчин лист, сена и още една билка - все разхлабващи, от което организма не привиква към тях.

 мерси, явно ще ще карам да ми я пращат. тук невярвам да има подобно нещо.

# 30
  • Мнения: 1 032
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: Medea
.....е, от къде може да се намери тази добавка?

У нас от аптеките. В Лаксена има майчин лист, сена и още една билка - все разхлабващи, от което организма не привиква към тях.

Ами то в такъв случай не може ли една "диетка" само от Лаксена? Embarassed
И едно въпросче: как изцеждате по една чаша лимонов сок?В смисъл на ръка или ползвате някакъв уред? Rolling Eyes

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И аз имам гастрит Close
Не обичам и лимони....бъррр, грейфрут става Stuck Out Tongue
А може ли да се сложи хлебна сода в сока?

# 32
  • Мнения: 834
Erica, какъв е резултатът? Казвай, че работата е пак към глад #Silly

# 33
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Erica
Значи препоръча ми я една приятелка, която в момента заедно с мъжа и я правят.
Ядеш си всичко както винаги, но трябва да се пие прясно изцеден лимонов сок 30 мин. преди ядене.
1 ден- 1 чаша, 2 ден- 2 чаши, 3 ден- 3 чаши, 4 ден- 4 чаши, 5 ден- 5 чаши, 6 ден- 4 чаши, 7 ден- 3 чаши, 8 ден- 2 чаши, 9 ден- 1 чаша.
Ефекта бил пълно пречистване на организма и минус 5 кила.

Някой правил ли е това чудо питам, защото мисля да я пробвам- обичам лимони и няма дами е трудно, но ме е страх да не се повредя нещо  Rolling Eyes


Тази диета съм я чувала от лекар ирисолог. Идеята е да си изчисти жлъчката и изобщо организмът да се освободи от токсини. Свалят се килограми, сваля се и целулит с нея, но според мен трябва да се прави под лекарски контрол, защото е силно киселинна и можеш да си докараш една хубава прясна язва.

# 34
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Цитат на: Erica
Значи препоръча ми я една приятелка, която в момента заедно с мъжа и я правят.
Ядеш си всичко както винаги, но трябва да се пие прясно изцеден лимонов сок 30 мин. преди ядене.
1 ден- 1 чаша, 2 ден- 2 чаши, 3 ден- 3 чаши, 4 ден- 4 чаши, 5 ден- 5 чаши, 6 ден- 4 чаши, 7 ден- 3 чаши, 8 ден- 2 чаши, 9 ден- 1 чаша.  Rolling Eyes
А под една чаша долу- горе колко мл се разбира,защото зависи от чашата Wink Ако е такава beer2  съвсем ще се вкисна,а и без това съм кисела на образа от огледалото от няколко седмици след преяждане Embarassed

# 35
  • Мнения: 998
И аз се запалих по диетата, че дребната вече е на 1г и 10м а аз сьм си все още дебела! Обаче има нещо което не мога да разбера пьрвия ден пиеш една чаша сок за целия ден или по една чаша преди всяко ядене, защото ако е втория вариант значи, че пиеш по 5 чаши преди всяко ядене а това ми се струва много! Мьжьт ми каза ако е така за парите които ще дам за лимони по добре да отида на <дебелариум> за 500лв вьв Варна!!!! Хайде пишете и дали има ефект!!!

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: GERA
И аз се запалих по диетата, че дребната вече е на 1г и 10м а аз сьм си все още дебела! Обаче има нещо което не мога да разбера пьрвия ден пиеш една чаша сок за целия ден или по една чаша преди всяко ядене, защото ако е втория вариант значи, че пиеш по 5 чаши преди всяко ядене а това ми се струва много! Мьжьт ми каза ако е така за парите които ще дам за лимони по добре да отида на <дебелариум> за 500лв вьв Варна!!!! Хайде пишете и дали има ефект!!!


хахахаха неееееее! първия ден- една, единствена чаша, ти си решаваш дали ще я пиеш преди закуска, обяд или вечеря. С втория ден- две чаши, пак така прием по избор и т.н

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: reni
Erica, какъв е резултатът? Казвай, че работата е пак към глад #Silly
Да Ерика, казвай.....до къде стигна?

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Значи от как започнах лимоните съм минус 2 кила, но признавам си- не мога да пия по 5 чаши сок, стигнала съм до три и повече не мога, ще продължа с тази бройка още ден, два и ще премина на две и после на една...

# 39
  • Мнения: 507
Цитат на: Erica
Значи от как започнах лимоните съм минус 2 кила, но признавам си- не мога да пия по 5 чаши сок, стигнала съм до три и повече не мога, ще продължа с тази бройка още ден, два и ще премина на две и после на една...


За колко дни си -2 кг? А този лимонов сок чист ли е ?В смисъл може ли примесен с вода и малко захар например Shocked Само при вида на лимона ми ес пълни устата, не мога да си представя да го пия чист Embarassed

# 40
  • Мнения: 496
Пепи,

мисля, че е по-добре да е лъжичка мед. Чела съм, че спомага за извеждане на токсините от тялото. Но нека другите момичета да кажат дали подобно допълнение ще наруши диетата.

Успех на всички

# 41
  • Мнения: 376
А под една чаша какво разбирате : кафена, водна...... каква ???

# 42
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Пепа, ами за 4 дни ги свалих тези кила, което май хич не е зле. По принцип съм с 2 кила над нормата за моята височина и благодарение на лимонките си влязох в нормите.

Ползвам чаша от 200 грама.

# 43
  • Мнения: 1 517
Ама когато трябва 5 чаши сок да се пият - това за целия ден ли е или преди всяко ядене 5 чаши??  #Shocked

BTW сена и майчин лист е едно и също...
Цитат
В Лаксена има майчин лист, сена и още една билка - все разхлабващи, от което организма не привиква към тях.

# 44
  • Мнения: 998
ААА така става! Аз питах една приятелка която я е правила, и тя каза, че не е по една чаша ами по един лимон пьрвия ден и така се увеличава бройксюата с по един всеки ден докато не станат 11 и после се намаляват с по един. Тя каза, че има страхотен ефект. Смятам от утре да я започна, ще пиша за резултатите!!!!

# 45
  • Мнения: 376
Цитат на: Erica
Ползвам чаша от 200 грама.


Благодаря ти много, ще я пробвам !!!

# 46
  • Мнения: 500
Минах вече 5-тия ден и съм свалила 2 кг. чувствам се превъзходно и  да ви се похваля нямам никакви оплакваниа със стомаха. Но имам един проблем- немога да пиа по една пълна 200 гр. чаша със сок. Аз изтисквам по един лимон и половин греипфрут и се ядва така. Иначе даже нямам нужда от кафе, такъв стимул ми дава тоя лимон. Но като свърши тази пуста диета кисело няма да близвам поне месец,.

# 47
  • Мнения: 77
А може ли някой да каже дали става за кърмещи майки???  Rolling Eyes

# 48
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: tweet
А може ли някой да каже дали става за кърмещи майки???  Rolling Eyes


Не виждам какво би попречило! Тамън ще се заредиш с още повече витаминки.  Grinning

# 49
  • Мнения: 1 017
Цитат на: GERA
ААА така става! Аз питах една приятелка която я е правила, и тя каза, че не е по една чаша ами по един лимон пьрвия ден и така се увеличава бройксюата с по един всеки ден докато не станат 11 и после се намаляват с по един. Тя каза, че има страхотен ефект. Смятам от утре да я започна, ще пиша за резултатите!!!!

Аз днес изядох един лимон сутринта Shocked и мисля да пробвам да продължа ама незнам как ще стигна до 11  Cry
грррр като се сетя и устата ми се напълни със слюнка:)))
беше голяма борба с лимона:)))
при положение, че аз обичам лимони:)))

# 50
  • Мнения: 2 792
Ох, запалихте ме и аз минавам на тази диета.Лимони обичам и не ми пречи да си ги плюскам,  ей така.Почвам от днес надявам се не е късно, щот е вечер, пък ще видим Thinking

# 51
  • Мнения: 998
Аз преди вечерята го правя, защото тогава ям най-много! Мисля обаче, че не сте ме разбрали, не се яде по един лимон ами се изцежда сока от един лимон пьрвия ден, втория ден от два лимона и така до 11 и после обратно!    б

# 52
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мацки, аз съм вече минус 3 кила, много съм щастливаааааааааааааааа  Grinning  Grinning  Grinning

# 53
  • Мнения: 2 792
Цитат на: GERA
Аз преди вечерята го правя, защото тогава ям най-много! Мисля обаче, че не сте ме разбрали, не се яде по един лимон ами се изцежда сока от един лимон пьрвия ден, втория ден от два лимона и така до 11 и после обратно!    б

  Да бе, то ясно, че се правят на сок и се пият, аз просто обичам  да ям лимони , та и на сок не ме притесняват Wink Почнах от вчера пък да видим Flutter
  Въй сега видях, че не се отнасяло за мене, е пак вного съм в час Laughing

# 54
  • Мнения: 1 017
Цитат на: GERA
Аз преди вечерята го правя, защото тогава ям най-много! Мисля обаче, че не сте ме разбрали, не се яде по един лимон ами се изцежда сока от един лимон пьрвия ден, втория ден от два лимона и така до 11 и после обратно!    б

Мда верно не съм разбрала Embarassed
Е нищо де другите ще ги изцеждам:))

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Erica
Мацки, аз съм вече минус 3 кила, много съм щастливаааааааааааааааа  Grinning  Grinning  Grinning

Браво, кой ден ти е?

Взех да се надъхвам и аз като Ви слушам/чета.
Така мразим лимоните.......бъъър, но ще пробвам смесен с грейфрут.

Аз сега съм на диетата на д-р Аткинс, като я изкарам, ще почна с харакирито Imp

# 56
  • Мнения: 182
Май и аз се запалих по тази диета с лимони! Ще почна от утре! Искрено искам да има ефект поне 3-4 килца Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 014
Моят съпруг направи тази диета с лимоните. Не се ограничаваше в храната и не мръдна и грам. Момичета, вие сигурно се ограничавате и внимавате какво ядете? Може и на всеки организъм да влиае по различен начин  Rolling Eyes . Бях се навила да започна и аз след него, след като видя резултата, но вече се отказах.

# 58
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Светлана
Моят съпруг направи тази диета с лимоните. Не се ограничаваше в храната и не мръдна и грам. Момичета, вие сигурно се ограничавате и внимавате какво ядете? Може и на всеки организъм да влиае по различен начин  Rolling Eyes . Бях се навила да започна и аз след него, след като видя резултата, но вече се отказах.


Хмм...много станно...аз изобщо не се ограничавам какво да ям, вхапвам си както винаги...

# 59
  • Мнения: 1 517
Ерика, аз само не разбрах - първият ден само 1 чаша сок или по 1 чаша преди всяко ядене? И за следващите дни съответно 2, 3 и т.н.  Confused:

# 60
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: petty
Ерика, аз само не разбрах - първият ден само 1 чаша сок или по 1 чаша преди всяко ядене? И за следващите дни съответно 2, 3 и т.н.  Confused:


Значи първия ден- само една чаша сок, не зависимо преди кое ядене, втория- 2 чаши и т.н

Аз прекратих диетата, равносметка- минус 3 кила и половина, ще си почина седмица или две, и пак я почвам!  Grinning

# 61
  • Мнения: 1 975
това го 4увам за първи път  Shocked

# 62
  • Мнения: 194
Whaasup Здравейте, и аз започвам с лимоновия сок от днес! Дано и при мен подейства!  newsm10   Ще комбинирам с въртене на педали! newsm39

# 63
  • Мнения: 500
Цитат на: Erica
Мацки, аз съм вече минус 3 кила, много съм щастливаааааааааааааааа  Grinning  Grinning  Grinning

Само ми кажи, по колко лимона изтискваш за да напъниш една 250 гр чаша?
Също приключих с тази диетка и да ви кажа съм минус 3 кг. Който неможе да пие само лимон нека го комбинира и с грейпфрут и пак има ефект.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 845
И аз имам нужда от нещо за сваляне на тоновете допълнително тегло
каква е тази диета на др Аткинс?

Ще вземат да свършат лимотните на Бг пазара Laughing

# 65
  • Мнения: 278
Да се включа и аз Laughing

Имах една комшийка, която свали 15кг за 3 месеца. Само, че, нейната схема беше малко по-различна. Започва от 1 лимон, а не 1 чаша. И така 7 дена, после обратно. После почива 1-2 седмици и пак. Между другото още е много слаба, сега пие лимони веднъж на 2-3 месеца.
Тя ги пие разредени с вода и като стигне до 5-я ден си приготвя сместа и си я взема на работа и цял ден си пие Laughing
При нея ефекта е поразителен Grinning Ограничи само хляба и сладкото.

# 66
  • Мнения: 493

 #Milti
май и аз ще се замисля за диетката
само се чудя след това да не се възварнат много барзо загубините кг.

# 67
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Medea
Цитат на: Erica
Мацки, аз съм вече минус 3 кила, много съм щастливаааааааааааааааа  Grinning  Grinning  Grinning

Само ми кажи, по колко лимона изтискваш за да напъниш една 250 гр чаша?
Също приключих с тази диетка и да ви кажа съм минус 3 кг. Който неможе да пие само лимон нека го комбинира и с грейпфрут и пак има ефект.


Зависи от лимоните, за последно купих едни доста големи, та два лимона бяха достатъчни, но преди това бях попаднала на едни малки, недобре узрели и с доста семки- от тях по 6 лимона.
А чашата ми е 200 гр, не 250  Stuck Out Tongue

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Светлана
Моят съпруг направи тази диета с лимоните. Не се ограничаваше в храната и не мръдна и грам. Момичета, вие сигурно се ограничавате и внимавате какво ядете? Може и на всеки организъм да влиае по различен начин  Rolling Eyes . Бях се навила да започна и аз след него, след като видя резултата, но вече се отказах.
Хм, като се има предвид, че мъжете свалят по лесно от жените Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 998
Да се похваля, и аз сьм минус 2кг за три дни ! Не се ограничавам в храната, а се чувствам страхотно! Дано да продьлжа да свалям, защото общо 10кг са ми в повече! Аз си пия лимона без да го смесвам с нищо, само го разреждам с вода!

# 70
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Я да попитам тези лимони преди всяко хранене ли трябва да се пият т.е: Примерно на 3ти ден по три чаши за 3те хранения дневно  Thinking  или само 3 чаши за цял ден

# 71
  • Мнения: 500
Цитат на: Светлана
Моят съпруг направи тази диета с лимоните. Не се ограничаваше в храната и не мръдна и грам. Момичета, вие сигурно се ограничавате и внимавате какво ядете? Може и на всеки организъм да влиае по различен начин  Rolling Eyes . Бях се навила да започна и аз след него, след като видя резултата, но вече се отказах.

 Аз се ограничавах в яденето на сладко, защото от как родих и метаболизма ми работи по друга схема- не свалям кг. толкова лесно както преди. Също и не прелаявах с тестяното.

# 72
  • Мнения: 500
Цитат на: Graciela
Да се включа и аз Laughing

Имах една комшийка, която свали 15кг за 3 месеца. Само, че, нейната схема беше малко по-различна. Започва от 1 лимон, а не 1 чаша. И така 7 дена, после обратно. После почива 1-2 седмици и пак. Между другото още е много слаба, сега пие лимони веднъж на 2-3 месеца.
Тя ги пие разредени с вода и като стигне до 5-я ден си приготвя сместа и си я взема на работа и цял ден си пие Laughing
При нея ефекта е поразителен Grinning Ограничи само хляба и сладкото.

Как по-точно прави диетата- седмица пие лимони и седмица почива?

# 73
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Valery
Я да попитам тези лимони преди всяко хранене ли трябва да се пият т.е: Примерно на 3ти ден по три чаши за 3те хранения дневно  Thinking  или само 3 чаши за цял ден


последното  Grinning

# 74
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: Erica
Цитат на: Valery
Я да попитам тези лимони преди всяко хранене ли трябва да се пият т.е: Примерно на 3ти ден по три чаши за 3те хранения дневно  Thinking  или само 3 чаши за цял ден


последното  Grinning

мерси

# 75
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: marissha
И аз имам нужда от нещо за сваляне на тоновете допълнително тегло
каква е тази диета на др Аткинс?

Ще вземат да свършат лимотните на Бг пазара Laughing
Влез в Красива мама Arrow Как да отслабна

# 76
  • Мнения: 2 792
Уф, аз я спрях за момента, ама като ми е малко акъла (само не ми се смейте, че на тая възраст и с 2 деца Embarassed  Embarassed  Embarassed ), да взема да я почна точно, когато трябваше да и дойде, а съм като часовник. Та след два дена наливане с лимонов сок, главния ми мозък направи връзка, защо аджи ба ми закъснява. Витамин С по принцип действа, кръвоспиращо, навремето го пиехме преди, морето за забавяне на цикъла, ама да има кой да помни #Puppy dog
  Голема съм умница Imp  Imp  Imp

# 77
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: big mama
Уф, аз я спрях за момента, ама като ми е малко акъла (само не ми се смейте, че на тая възраст и с 2 деца Embarassed  Embarassed  Embarassed ), да взема да я почна точно, когато трябваше да и дойде, а съм като часовник. Та след два дена наливане с лимонов сок, главния ми мозък направи връзка, защо аджи ба ми закъснява. Витамин С по принцип действа, кръвоспиращо, навремето го пиехме преди, морето за забавяне на цикъла, ама да има кой да помни #Puppy dog
  Голема съм умница Imp  Imp  Imp


Ейййй, верно, че имаше такъв момент! Добре, че го написа това, щото ако вземе да ми закъснее щеше да има една паника, един ужассс....

# 78
  • Мнения: 493
момичета и аз я почнах но голям киселчок е....по принцип сам фенка на лимоните но това е ужасссссссссссс
дано да издаржа до край  Laughing

# 79
Може ли лимоните да се заместят с лимонов сок?

# 80
Лимонов сок в бутилка такава където продават или не е същото

# 81
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Anonymous
Лимонов сок в бутилка такава където продават или не е същото


Неееее, абсурт! Лимоновия сок в бутилка е разредено лимонтозу + консерванти и други боклуци. Директно ще си пробиеш стомаха!

# 82
  • Мнения: 194
55 Erica благодаря за страхотната диета!!!За 3 дни съм с 3 кг. по-малко! dance   Hands Thumbsup

# 83
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: maria ig
55 Erica благодаря за страхотната диета!!!За 3 дни съм с 3 кг. по-малко! dance   Hands Thumbsup


бравооооо, много се радвам! гордея се с тееееб   Hands Clap  #Milti  newsm10

# 84
  • Varna
  • Мнения: 103
Цитат на: maria ig
55 Erica благодаря за страхотната диета!!!За 3 дни съм с 3 кг. по-малко! dance   Hands Thumbsup



maria ig искам да те попитам спазваш ли някаква диета, на мен ми е 5 ден и съм свалила само 1 кг newsm45 , а почти не ям. Напълно съм изключила хляба и сладкото.

# 85
  • Мнения: 1 533
Erika,
я сподели, докато пи лимони, сладко хапваше ли?

Аз вчера почнах с лимоните, обаче пуста торта с кроасани, хапнах и от нея, но вътрешният ми глас нещо ми подсказва че не съм права Thinking От днес реших освен лимоните, да помогна на килцата и като не ям сладко и хляб.

Лимона обаче, като Медеа, го комбинирам с грейпфрут. /голяма скъпотия тия грейпфрути, бре, вчера за едно кило лимони и три грейпфрута като баскетболни топки, дадох 8 лв. Shocked /

# 86
  • Мнения: 500
Цитат на: nevy
Цитат на: maria ig
55 Erica благодаря за страхотната диета!!!За 3 дни съм с 3 кг. по-малко! dance   Hands Thumbsup



maria ig искам да те попитам спазваш ли някаква диета, на мен ми е 5 ден и съм свалила само 1 кг newsm45 , а почти не ям. Напълно съм изключила хляба и сладкото.



Ох, извинявай че се намесвам аз, но имах точно като твоя проблем и започнах да правя по малко физически упрайнения, защото ми е ужсно трудно да свалям кг след раждането..Сега вече приключих с диетата с минус 3 кг и си ги запачих, не съм ги качила. Ще почина седмица и пак ще я почна.

# 87
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Medea
Ще почина седмица и пак ще я почна.


Колко още имаш да сваляш? Последните са най-упорити Close
За една година свалих 17 кг, даже за половин година, защото 6 м. кърмих и не свалях, останаха ми 4 и от септември насам не мога да мръдна и грам!

# 88
  • Мнения: 500
Колко още имаш да сваляш? Последните са най-упорити Close
За една година свалих 17 кг, даже за половин година, защото 6 м. кърмих и не свалях, останаха ми 4 и от септември насам не мога да мръдна и грам![/quote]
 
Имам още 5 кг и не мърдат да им се невиди!!!! Свалих 12 кг след раждането благодарение на това че кърмех 9 месеца, но тия пусти 5 кг ще ме уморят- немога да си вляза в старите дрехи.

# 89
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: Medea
Ще почина седмица и пак ще я почна.


Колко още имаш да сваляш? Последните са най-упорити Close
За една година свалих 17 кг, даже за половин година, защото 6 м. кърмих и не свалях, останаха ми 4 и от септември насам не мога да мръдна и грам!

Уф, на мен ми остават още 3. Преди броени дни приключих едно 10 дневно гладуване и сега се чудя да повторя ли гладувнето или да се пробвам с тези лимоно.
Ако правилно съм разбрала 1вия ден си цедя 1 лимон или 1 чаша и количеството сок го разпределям на равни порция за 3-те хранения през деня, така ли е?

# 90
  • Мнения: 194
Вярно е, че не съм хапвала нищо калорично през тези дни, но не съм и гладувала. Основно черен хляб с печено пилешко месо, салати всякакви без трушии, кивита ,поне 2 на ден и много вода! Хапвах често, но умерено. А и не на последно място  newsm39 поне по 30мин. на ден!

# 91
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Medea
немога да си вляза в старите дрехи.,


В краен случай напролет като хукнем след диванетата/нашите са с няколко дни разлика/, по паркове и градинки, далеч от хладилника, вярвам ще се простим и последните кила

  Praynig

# 92
  • Мнения: 3 200
Диетата дали може да се прилага от къмещи майки!?
Лимоните нали като цитруси са алергени и за това се чудя, иначе като ви чета нямам търпение и аз да започна

# 93
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Valery

Ако правилно съм разбрала 1вия ден си цедя 1 лимон или 1 чаша и количеството сок го разпределям на равни порция за 3-те хранения през деня, така ли е?


Ако искаш тази чаша си я изпиваш цялата преди някое от храненията, а може и да си я разделиш както си написала.
Важно е (но не за килата) да ти е прясно изцеден сока, защото вит. С много бързо се разрушава при досег с кислород.

# 94
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: Erica
Цитат на: Valery

Ако правилно съм разбрала 1вия ден си цедя 1 лимон или 1 чаша и количеството сок го разпределям на равни порция за 3-те хранения през деня, така ли е?


Ако искаш тази чаша си я изпиваш цялата преди някое от храненията, а може и да си я разделиш както си написала.
Важно е (но не за килата) да ти е прясно изцеден сока, защото вит. С много бързо се разрушава при досег с кислород.

Аха, мерси ами значи ще я пия на 2 пъти сутрин и вечер.
Навих се, макар, че съм скептично настроена, но ще пробвам, дано успея да стопя последните 3  Praynig

# 95
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Да се похваля - започнах от днес. Сутринта изпих 100 мл лимонов фреш и довечера ще пия още толкова. Чудно ми е след няколко дни как ще глътна 5х200 мл= 1 литър  #Shocked

# 96
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Valery
Да се похваля - започнах от днес. Сутринта изпих 100 мл лимонов фреш и довечера ще пия още толкова. Чудно ми е след няколко дни как ще глътна 5х200 мл= 1 литър  #Shocked


Ооооо аз така и не можах! Стигнах до 3 чаши и така си карах няколко дена.

# 97
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: Erica
Цитат на: Valery
Да се похваля - започнах от днес. Сутринта изпих 100 мл лимонов фреш и довечера ще пия още толкова. Чудно ми е след няколко дни как ще глътна 5х200 мл= 1 литър  #Shocked


Ооооо аз така и не можах! Стигнах до 3 чаши и така си карах няколко дена.

Ах ти, хитруваш, а  Stuck Out Tongue   а нас ни мориш тук с по 1 литур да пием  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 500
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: Medea
немога да си вляза в старите дрехи.,


В краен случай напролет като хукнем след диванетата/нашите са с няколко дни разлика/, по паркове и градинки, далеч от хладилника, вярвам ще се простим и последните кила

  Praynig

 ха дано имаш право, защото  за мен е невероятен кошмар да свалям кг-нищо не помага Cry

Общи условия

Активация на акаунт